Skocz do zawartości

Nasza Szkoła Domowego Masarstwa


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potwierdzam co napisał Tomuś,pomimo kilku prób połączenia się z forum, nie udało się.Wena, raczej jego żona robi dużo zdjęć,Wena był zajęty rozbiorem półtuszy i klasyfikacją mięsa.Ja odjeżdżałem o 21;30 to jeszcze przed nimi było robienie kaszanki.

pozdrawiam Marian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 434
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Internet w "Folwarku" jest radiowy i poprzez to "Żaki" mają kłopot z relacją ze swojej nauki

To musi być bardzo kiepski ,bo ja mam też radiowy i nie narzekam :smile:

 

Pozdrawiam

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo kilku prób połączenia się z forum, nie udało się.

Wniosek z tego taki, że dla potrzeb zlotowych należy szukać tylko lokalizacji ze swobodnym dostępem do internetu. ;)

Pozdrawiam

BonAir

 

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=47286#47286

Co by tu jeszcze sprasować... ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga! Donoszę, że przed chwilą wróciliśmy z Anią z "wizytacji" :wink: zajęć domowego masarstwa w Zrębicach. Uczniowie bardzo pilnie uczestniczą w zajęciach. Są one rzeczywiście ciekawe i urozmaicone. Zresztą co się dziwić: Kolega Bagno tak prowadzi wykłady i demonstracje, ze można go słuchać "na okrągło" i za każdym razem coś nowego się dowiedzieć. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Kolega Straszny, który nawet nie jadł kolacji, żeby dopilnować wędzarni - ot pracowita młodzież nam rośnie! Wartościowy "nabytek"! :grin: Podziwiam Kolegę darbarian - tyle kilometrów przejechał do Zrębic! zapewniam Was - jest zadowolony. Wyposażenie akademii urozmaicił prezent firmy Bradley: dwie wędzarki! Wędziliśmy w "tym" i piekliśmy w "tym". Naprawdę się da! To mówię ja - ortodoks. Jestem wdzięczny za gest jaki firma Bradley dla nas zrobiła. Poza tym każdy uczestnik jest zadowolony, każdy jest potrzebny, każdy (jak chce) się uczy nowych rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja bym sie wybrała ale te kilometry, :mellow: Ale może ktos jeszcze pojedzie z trójmiasta i jakoś razem sie uda, dysponuje samochodem a razem to raźniej, weselej i taniej, :grin: Pasuje mi termin na koniec lutego.

Hanka_Kaszubka33

Wszyscy Jesteśmy Aniołami Z Jednym Skrzydłem....

GDYNIA MOJE MIASTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz gadane /pisane/.

Kiedy nie! To jest prawda za którą dam się posiekać na sitku 2,5mm! Miło jest poznać nowych "fanatyków" i spotkać znajomych! Kurde! Tak miło, że pomimo gadanego-pisanego opisać nie idzie :sad:

 

P.s. Moja Hanusia nauczyła się myć sitka od maszynki expresowo! I kto u nas od dzisiaj sitka myje? Stawiam pytanie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będzie powstawął jakiś serial z tych szkoleń , np obszerne skróty z każdego szkolenia te najciekawsze ( wykłady , praktyka itp)jako jeden odcinek .Można to wystawiać za "bóg zapłac " dla prosiaczka.Bo na bank nie wszyscy będa uczestniczyć a może czegoś by się dowiedzieli.Przeciez w założeniach jest tak że każde szkolenie o innej tematyce. Kwestie techniczne do rozwiązania - powiedzmy tak ktoś uczestniczył w jednym szkoleniu pokrywa tylko koszt nośnika , przesyłki i pewnie coś dla montarzysty.Dla tych natomist co nie brali udziału w szkoleniach cena odpowiedznio inna .Zaznaczam iż to tylko taka propozycja żeby mi tutaj zaraz wszyscy głowy nie zmyli , że jakies nowelizacje chce wprowadzać :grin: .Po prostu cykle szkoleń będa na bank bardzo ciekawe , a nie oszukujmy sie nie wszystkich bedzie stac aby jeżdził na każde ( uczestnicu kursu mieli by dostęp do innych szkoleń- odcinków ). Może zrobić taką małą ankiete wtedy będzie wiadomo czy jest sens zawracać sobie głowę tematem

Paweł 603957797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem jako pierwszy (zmęczony ale zadowolony) więc krótka relacja.

 

Kochani ! WARTO, WARTO, WARTO !!!

 

Nasza Szkoła Domowego Masarstwa to nie jakaś tam szkoła gdzie wygłoszony jest wykład i pokazane jak co się robi, tutaj trzeba było nieżle zasuwać i własnoręcznie pod czujnym okiem kol.Bagno wszystkie czynności wykonać (jak się nie udawało to do skutku). Oczywiście nie zabrakło trików prostych i genialnych zarazem, ale to trzeba samemu zobaczyć.

 

Jeszcze raz POLECAM !!!

 

Serdeczne podziekowania dla założycieli i wszystkich osób które przyczynili się do powstania Szkoły.

 

ps. jak nie padne to zaraz wkleje jakieś fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Powróciliśmy szczęśliwie do krakowa. Było fantastycznie, a ja znowu przybrałem na wadze... Szkoła pozwala każdemu na ćwiczenie swoich umiejętności pod kierunkiem mistrza Bagno. Jeśli tylko ktoś chce się czegoś nauczyć, to nie ma takiej możliwości, żeby nie osiągnął celu. Każdy mógł własnoręcznie i namacalnie brać udział w ćwiczeniach aby poprawnie wykonać poszczególne operacje. Ze wszech miar polecam pomysł SZKOŁY.
roman - obecny prezes Klubu +100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Melduję że do domu wróciliśmy cali i zdrowi (choć zmęczeni ale szczęśliwi)

Kochani, napiszę krótko , tego się nie da opowiedzieć , to trzeba koniecznie zobaczyć i przeżyć.

Dziękuje serdecznie wszystkim organizatorom pierwszej w Polsce Szkoły Tradycyjnego Domowego Masarstwa za spędzone niezapomniane chwile i przekazanie tak ogromu wiadomości

Jędruś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się to wszystko czyta to aż żal ściska tu i tam!

Może KASZUBKA33 coś razem wymyślimy żeby wziąć udział w tych wspaniałościach?

Jestem bardzo chętna i termin pod koniec lutego też mógłby być.

A tak wogóle to na kiedy są planowane dalsze szkolenia?

Pozdrawiam...

Człowieku, spuszczaj z tonu, struna jest zbyt napięta.”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luciola5 jest termin na koniec lutego 27luty-1marzec. Trzeba by było wolny piątek wziąć i pojechać. Jestem jak najbardziej za. Mogę jechać swoim samochodem lub z tobą się zabrać. Kwestia dogadania. Mamy jeszcze dwa tygodnie na omówienie sprawy. mam nadzieje że zrealizujemy nasz plan. A do Czarciej Podkowy w maju sie wybierasz?

Hanka_Kaszubka33

Wszyscy Jesteśmy Aniołami Z Jednym Skrzydłem....

GDYNIA MOJE MIASTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że wróciliśmy szczęsliwie do domu i zdążyliśmy już poczęstować rodzinkę wyrobami NASZEJ SZKOŁY, obejrzeć 2 mecze i stęsknić się za Wami. My nie tak jak to studenci "studiują". Myśmy harowali do nocy, a potem jeszcze do wczesnych godzin rannych zakuwali. Ale teraz po takim nastrzyku wiedzy nikt nam nie podskoczy. Naprawdę warto. Szczególne podziękowania dla kolegów profesorów BAGNY I PAPLI.

Kochamy Was!!! :blush:

Do życia potrzeba piwa kiełbasy i chleba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.