Skocz do zawartości

allegro


SMORODINA

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to zakład produkcyjny to wszystko oki ale jeśli to domowy własny wyrób to skończy się to prokuratorem i pewnie nie małą karą.

 

Miro :)

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ludziska nie zdaja sobie sprawy z tego w jakie szambo sie pakują.

Poza tym, administracja allegro już chyba dawno straciła kontrole nad tym co sie tam dzieje.

Tylko kasa.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To nie jest aukcja Allegro tylko Onet. Cena jest kosmiczna, jeżeli gostek szuka jeleni to chyba znalazł dobry sposób.

Uważam, że jeżeli ktoś robi to dobrze i czysto to, dlaczego nie, nikomu tym nie zrobi krzywdy.

A wyroby wyglądają dość dobrze na zdjęciach.

W Niemczech mogą czemu nie u nas podobno jesteśmy w jednej unii. Nasi dygnitarze wciąż powołują się na przepisy unijne i wprowadzają coraz głupsze przepisy we wszystkich dziedzinach życia, czemu nie wprowadzą wolności wytwarzania destylatów, wyrobów mięsnych i.t.p. Bo taki Sokołów czy Constar poszedłby z torbami, a większość polmosów musiałaby wysyłać swoje wyroby tam gdzie mieszkają ich właściciele. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest aukcja Allegro tylko Onet.

ależ Jareczku drogi, TO JEST ALLEGRO :cool:
Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na pewno za tym że wędlina wykonana w warunkach domowych nie ma sobie równych i każdy kto wykonuje ją na własne potrzeby lub też dla rodzinki zdaje sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji nie przestrzegania generalnej zasady badania mięsa z uboju domowego.

 

Często zdarzało mi się być częstowanym takową wędliną i jeśli na moje pytanie o badania padała odpowiedź negatywna dziękowałem za poczęstunek.

 

Trudno jeśli ktoś poczuł sie obrażony ale no cóż to to już jego problem co robi se swoim zdrowiem.

 

W tym przypadku nie mam żadnej pewności pochodzenia mięsa i na pewno nie dokonałbym zakupu z takiej aukcji.

 

Miro :)

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nie na temat ale chyba nie dostane po uszach. :)

 

http://www.wyroby-domowe.pl

 

Miro :)

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mirku masz rację co do badania mięsa popieram nie w 100 ale w 1000%. Ja mięso kupuje w ubojni.W zależności od potrzeb 1/4 lub 1/2 świniaczka. Mam pewność, że mięso jest badane. A że dodatkowo proszę(bo mam taką możliwość) żeby wybrano mi coś ekstra (mają też skup i proszę, aby mięsko było ze świnki od dobrego gospodarza lub hodowcy) to tylko lepiej dla mnie :grin: :grin: :grin: pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wedlinydomowe.pl/articles.php?id=267

Strona główna- informacje i ogłoszenia - giełda - Aktualna oferta Miro - tam szukajcie Zastanawiam się dlaczego tak schowany że trudno go znaleźć . Pozdrawiam

Wszystko co zrobimy sami dla siebie jest najlepsze, nawet gdy to nie odpowiada utartym standartom jakości produktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przejrzałem wszystkie oferty tej firmy i myślę, że musi to być jakiś zakład, który produkuje różne wyroby. Przecież nikt nie wędzi na raz tyle węgorzy czy kiełbas. poza tym na podłodze wędzarni leżało jeszcze kilkadziesiąt haczyków do ryb, podobnych do tych które robił MirekB.

Niektóre ceny są niestety z księżyca. Myślę, jednak w dalszym ciągu, że wszystkie chwyty dozwolone. Skoro istnieją supermarkety i inne takie bzdety to polski handel musi się jakoś bronić, przed obcym najeźdźcą. Popieram wszelkie inicjatywy polskich handlowców, które prowadzą do odebrania marketom choćby jednego klienta. Tak jak w marketach wszelkie chwyty dozwolone, to i w polskim handlu powinno tak być. pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku, nie doszukuj sie niecnych zamiarów w moim postepowaniu z adresem Mireo :grin:

Jest on cały czas dostepny na stronie głównej w formie graficznego linku. Nie był zatrzymany od chwili wklejenia (ponad rok) nawet na moment.

Jesli Miro podeśle mi swoje nowe logo, to podmienię.

Pozdrawiam

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.