Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Podziękowanie - 10 rocznica powstania.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 miro

miro

Uzależniony od forum

• **VIP Junior**
  • 11828 postów

Napisano 29 paź 2014 - 18:54

Niniejszym chciałbym bardzo gorąco podziękować Maxellowi za całą pracę jaką włożył przez te 10 lat istnienia strony i forum.

Drogi Maxellu ! 

Tylko dzięki temu, że posiadasz sporo samozaparcia, jesteś uparty, pracowity i przede wszystkim nie poddajesz się problemom, udało Ci się to wszystko jakoś trzymać w ryzach i dzięki temu mamy dziś to co mamy !

Osiągnąłeś sporo i  WIELKIE CI ZA TO DZIĘKUJĘ !

Miło jest powspominać początki czyli nasze pierwsze wpisy na Oliwce, miło jest powspominać własne początki z wyrobami, ale jeszcze milej jest że mogłem być z Tobą przez te wszystkie lata i choć w skromnym udziale pomagać.

Dziękuję również Wszystkim którzy przez te lata byli z nami, są i przypuszczam że będą dalej.

Pozdrawiam Miro.

#2 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 23164 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 29 paź 2014 - 19:23

Dzięki Ci Miro, Dobry Człowieku za ten wpis. Ja także się bardzo cieszę, że udało się nam dotrwać w tak zacnym gronie aż do dzisiaj. Dalej będzie chyba już trudniej, gdyż lampki cierpliwość i chęć do pracy migają mi na pomarańczowo. Zobaczymy, może jakiś dokładny przegląd uzdrowi sytuację. :D

Jeszcze raz, bardzo Wszystkim Dziękuję za to, że jesteście. Mam nadzieję, że po wejściu w nową dekadę niektóre ślimaczące się sprawy nabiorą tempa, by całe forum mogło z tego skorzystać.

Pozdrawiam. 

#3 skwarka

skwarka

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 241 postów
  • MiejscowośćKatowice

Napisano 29 paź 2014 - 20:38

Maxelku ja Też Ci dziękuje, Ty wiesz ile dla mnie  znaczycie ,myślę że stronka będzie istnieć nadal i choć ja rzadko piszę ale jestem całym  sercem  , może byle jakim ,ale jestem z Tobą i wszystkimi. :wub:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

#4 morfeusz300

morfeusz300

Weteran

• Użytkownicy
  • 1530 postów

Napisano 29 paź 2014 - 21:10

Chociaż młody jestem na tak zacnym forum to chciałbym bardzo podziękować twórcy tej strony;))trzeba mieć wielkie (k.......) aby to wszystko trzymać w jednej garści Szacun;)ale najbardziej chciałbym podziękować ludziom na tym forum którzy to w ten albo inny sposób pokazują,objaśniają,czasem i .....bez nich również nie było by tego forum!!poznałem tutaj naprawdę fantastic ludzi;))))gorąco pozdrawiam i życzę jeszcze raz 10 lat,Arkadiusz;))

#5 lesniak

lesniak

Weteran

• Użytkownicy
  • 1078 postów
  • MiejscowośćKorea północna

Napisano 29 paź 2014 - 21:22

Jestem na forum od 5 lat i cieszę się, że je znalazłem, przez przypadek wiele się nauczyłem i to, że odnoszę jakiś tam mały sukces w moim regionie  zawdzięczam tej stronie. To tutaj nauczyłem się jak powinno prowadzić się forum, jak organizować pokazy...cieszę się, że takie forum istnieje. 

Jeszcze raz 100 lat.

#6 pokemon15

pokemon15

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 4099 postów
  • MiejscowośćBogatynia

Napisano 29 paź 2014 - 21:33

To i ja coś naskrobię...

Nie wiem ile już lat jestem na forum... też w sumie przez przypadek tutaj wszedłem... kiedyś...

Chciałbym podziękować WAM wszystkim, którzy to forum tworzą, są na nim i... To dzięki Wam forumowiczom mogłem poznać wspaniałych ludzi ech... co ja będę pisał... sami wiecie :)

#7 gruby7074

gruby7074

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 401 postów
  • MiejscowośćKrośniewice

Napisano 29 paź 2014 - 21:37

Dzięki Ci Maxell za te 10 lat,chociaż nie jestem z Wami od początku i dużo nie piszę to zawsze chętnie tu zaglądam.Słowa uznania należą się też innym osobom którzy całą swoją wiedzę i doświadczenie przekazują na tej stronie.Jeszcze raz dziękuje i życzę cierpliwości i wytrwałości na dalsze lata dla wszystkich "wielkich" i "nie tylko" :clap:  z  forum Wędzarniczej Braci :clap: :clap: :clap:

#8 Papcio

Papcio

Weteran

• **VIP Junior**
  • 1601 postów
  • MiejscowośćRacibórz

Napisano 29 paź 2014 - 21:59

To już 10 lat? jak ten czas leci!

Dzięki Mirku za wytrwałość w prowadzeniu tego forum a i Vtecowi też podziękowania za utrzymania w ryzach tego "bałaganu"

Dzięki!

#9 Pools

Pools

Weteran

• Użytkownicy
  • 1011 postów
  • MiejscowośćWarszawa

Napisano 30 paź 2014 - 01:11

I ja serdecznie dziękuje za te 10 lat. Zalogowany od 8 lat, a jako gość praktycznie od początku. Dziękuję całemu forum, za wiedzę którą tu zdobyłem, za ludzi których tu poznałem. Maxell, kawał dobrej roboty, dzięki za wszystko.

Szczególne podziękowania przekazuję Andrzejowi "Bagno". Bez Ciebie to forum nie byłoby tym, czym jest teraz. Twoja wiedza, a przede wszystkim cierpliwość i dobra wola będzie dla mnie inspiracją do końca życia. Jestem ogromnie wdzięczny, że dzięki niniejszemu forum mogłem Ciebie poznać.

Dziękuję także za spółdzielnię "Mazowszanka" (ukłony dla kolegi Maad'a). To dzięki temu forum udało się zebrać kilku (teraz już kilkunastu) zapaleńców którzy nie zgadzają się na to co jest serwowane w sklepach i potrafią coś zrobić samodzielnie.

I pamiętajmy o tych, których już nie ma w śród nas. Chłopa z Warmii cały czas wspominam .....

#10 JacekC

JacekC

Weteran

• **VIP-Organizator**
  • 1347 postów
  • MiejscowośćNiemodlin

Napisano 30 paź 2014 - 01:25

Ja jak zwykle lekko "po czasie" bo jak łatwo zauważyć zaglądam tu głównie w nocy...

Mirek i wszyscy użytkownicy forum ,wielkie dzięki za to ,że kilka lat temu potrafiłem ugotować wodę na herbatę ,a dziś tzn. od 4 lat nie kupiłem 1g wędliny w sklepie ,a w tej chwili  z dużą czułością patrzę na pasteryzator, gdzie wesoło podskakują słoiki z gołąbkami dla moich studentek.

Życzę Nam wszystkim dużo zdrówka ,a jak zwykłem mawiać, ...resztę załatwimy.

Pozdrawiam serdecznie.

Jacek

#11 mucho

mucho

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 185 postów
  • Miejscowośćkanada

Napisano 30 paź 2014 - 04:03

Chociaz jestem z wami tak krotko ale juz zmieniliscie moje zycie i bardzo dziekuje wam za to :)

#12 eli55

eli55

Weteran

• Użytkownicy
  • 1927 postów
  • Miejscowośćmonastir / wlochy

Napisano 30 paź 2014 - 06:45

JA rowniez jestem z Wami od niedawna , ale dzieki Wam nauczylam sie wiele i nadal ucze , moj dzien zaczyna sie od wejscia na te strone,

Maxell Tobie i wszystkim zalozycielom tej strony serdeczne dzieki :clap: :clap: :clap: :heart: :hug: :wub:

#13 lobo

lobo

Początkujący

• Użytkownicy
  • 23 postów
  • MiejscowośćRybnik

Napisano 30 paź 2014 - 11:45

Jestem z wami od 6 lat nie piszę postów ale za to czytam forum codziennie.Wielkie dzięki :clap: :thumbsup:

#14 Romeciarz

Romeciarz

Użytkownik

• Użytkownicy
  • 77 postów
  • Miejscowośćpomorze

Napisano 30 paź 2014 - 12:59

Jestem na forum krótko, czytałem wcześniej. Wiedzę zawartą w tym obfitym zakątku czerpię garściami. Dziękuję za to, że to możliwe dzięki Maxellowi. Powodzenia w dalszej trudnej i pionierskiej działalności w propagowaniu zdrowego stylu życia.

#15 WojtekW

WojtekW

Stały bywalec

• Użytkownicy
  • 265 postów
  • MiejscowośćJelenia Góra

Napisano 30 paź 2014 - 19:15

I ja dziękuję za to forum. Od 5 lat tu jestem i dzięki niemu poznałem fantastycznych ludzi z którymi się spotykam. Razem możemy "wyprodukować" wspaniałości o których nie miałem pojęcia. Znałem je tylko z opowieści moich rodziców.

#16 Maxell

Maxell

Uzależniony od forum

• Moderatorzy
  • 23164 postów
  • MiejscowośćBełchatów

Napisano 30 paź 2014 - 19:41

Mam do Was prośbę, nie gratulujcie mnie, gdyż sam niczego bym nie zrobił. :D To nasza wspólna praca.

Korzystając z okazji chciałbym również podziękować tym wszystkim, którzy z różnych względów nas opuścili lub musieli opuścić. Wasz wkład w to forum również doceniamy i serdecznie za niego dziękujemy. Mam cichą nadzieję, że z niektórymi dane mi będzie się jeszcze spotkać, czy to tu, na forum, czy też w realu.

Nie mogę pominąć podziękowań kierowanych do mojego serdecznego Kolegi Andy'ego i Ani. Tych dwoje ludzi zrobiło dla forum kawał wielkiej roboty. Pomagali mi zawsze i pomagają nadal. Wspierali i wspierają w chwilach zwątpienia. Bardzo Wam za to wszystko Kochani Dziękuję!.

Nie wystarczyłoby miejsca na wymienienie wszystkich, którzy mi pomagają, zatem Wszystkim Wam jeszcze raz Wielkie Dzięki. :D

#17 andy

andy

Weteran

• Użytkownicy
  • 2991 postów
  • MiejscowośćPoraj k/Częstochowy

Napisano 30 paź 2014 - 21:53

:blush: Bardzo dziękuję za miłe słowa :) Maxell, jak wyrozumiały ojciec, wyróżnia również i te najbardziej niesforne dzieci :rolleyes:

(Znowu nie posłucham :devil: ) Największe gratulacje i podziękowania należą się Maxellowi. Nie ma podobnej, tak potrzebnej inicjatywy jak wedlinydomowe . pl. To on ją stworzył. W drugim rzędzie moje uznanie kieruję w stronę administratora vteca.

To dzięki tym dwóm wymienionym powyżej Wędzarnicza Brać ma gdzie się spotykać, czytać, chwalić się i dzielić wiedzą.

Za ogrom przekazanej nam wiedzy i cierpliwość dziękuję Koledze Bagno i DZIADKOWI

Przy tej rocznicy wyróżnię również wszystkich tych, którzy finansowo pomogli w utrzymaniu strony za pośrednictwem Klubu Przyjaciół Prosiaczka. Serdecznie Wam dziękuję za to, że dostrzegliście konieczność takiej pomocy.

#18 renesi

renesi

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 446 postów

Napisano 05 lis 2014 - 09:40

:) Ostatnio mała mnie widać na forum ,ale zaglądam i cieszę się ogromnie że jesteście Wielkie podziękowania dla wszystkich za to że dzięki wam mogę  ja i inni cieszyć się smakiem pysznych polskich  wędlin Życzę z całego serca następnych owocnych lat Jesteście najlepszym  forum a to co robicie jest wspaniałe Gorąco pozdrawiam was wszystkich :clap:

#19 Jan Gromada

Jan Gromada

Początkujący

• Użytkownicy
  • 20 postów
  • MiejscowośćCanada

Napisano 09 lis 2014 - 19:16

Jestem  na  forum  3 lata  i  wiele  zawdzieczam  wszystkim  madrym  radom , a  szczegolnie  Maxellowi  ktory  mi  kiedys  pomogl  i  doradzil.

Dziekuje , pozdrawiam i  zycze  100  lat

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#20 Violka

Violka

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 456 postów
  • Miejscowośćmalopolska

Napisano 07 gru 2014 - 19:29

Gratulacje !  :clap: