Skocz do zawartości

Szynkowar Adelmann Pu 101


bilu72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Praski czekają spakowane na kuriera nr. listu przewozowego podam jutro na PW po otrzymaniu przesyłki proszę o sprawdzenie przy kurierze czy nie zostało coś uszkodzone jeżeli tak to proszę sporządzić protokołu i dać mi znać na PW

Jednocześnie proszę o potwierdzenie czy praska spełnia oczekiwania jeżeli tak to ok a jeżeli nie to proszę pisać na PW wtedy ustalimy warunki ewentualnego zwrotu(koszt przesyłki powrotnej opłaca kupujacy)

Pozdrawiam i czekam na opinie

post-63315-0-30937600-1551129683_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praska szczęśliwie dotarła, jest naprawdę super  :thumbsup: Sposób pakowania mnie lekko zaskoczył...  :laugh: Życzę pozostałym nabywcom wesołej zabawy z rozpakowaniem...  :cool:  :laugh: Ja się zasapałem...

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go już mam. Kolega tak zapakował, że rozumiem tusiaczka :laugh: ale dałem radę. już praska moczy się z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Jaka jest pojemność w kg wsadu? W czwartek jadę do miasta po zakupy.

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.