Skocz do zawartości

Sklep z artykułami masarskimi w Warszawie


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrów szefową w Nadarzynie od Mirka z Tomexu w Bielsku to może jakiś rabat dostaniesz. :)

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

nie jest tak źle. dziś byłam w:

ASSIST. DODATKI MASARSKIE, JELITA, AROMATY

 

AL. PRYMASA TYSIĄCLECIA 62

01-424 WARSZAWA , MAZOWIECKIE

 

tel. 509 412 515, czynne pon-piątek 8-15:30

 

kupiłam jelita wieprzowe 28/30 (90 m 50 zł) i osłonkę białkową 35 (100 m 100 zł).

 

W Warszawie też się coś znajdzie.

Sklep/hurtownia w Lipkowie niestety nieaktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu, znalazłem stronę internetową Assist (www.assist.org.pl) i wybrałem się do tego sklepu-hurtowni. Kupiłem jelita (od 30zł za pęczek) oraz siatkę na szynke (jeśli dobrze pamiętam było to ok - od 80gr/metr). Ogólnie to mają tam chyba wszystko, a co ważniejsze mają dobre ceny. Poleciłem kilku znajomym i też są zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robią problemu z zakupami detalicznymi ? Kiedyś (ze trzy lata temu) zdarzyło mi się robić zakupy w hurtowni w okolicach ulicy Marsa. Ceny były przystępne, ale w ilościach hurtowych. Siatki musiałem kupić coś koło 50 metrów. Jeśli chodzi o peklosól to nie było możliwości zakupu 2-3 kilogramów. Najmniejszy worek ważył 10 kilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama kupuję w tej hurtowni, jak bywam w Warszawie , osłonki barierowe bo u mnie można kupić tylko całą rolkę :rolleyes: Właściciel, nota bene bardzo sympatyczny, nigdy nie robił problemów co prawda peklosolą nie byłam zainteresowana bo u mnie w hurtowni można kupić na wagę 1zł/kg.

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj byłem w tej hurtowni (ASSIST). Właściciel niebywale sympatyczny. Miałem zakupić osłonki termokurczliwe i jelita baranie. Jelit baranich aktualnie nie było (ktoś dzień wcześniej wykupił wszystkie, na czwartek mają być), osłonek przezroczystych też nie było ale dostałem z nadrukiem (teraz moja szynka a'la szynkowar będzie się nazywała "Zielonogórska", a mielony boczek będzie "Delikatesem firmowym" :-) ) Peklosól sprzedają w workach 25 kilowych ale zawsze mają coś w sprzedaży na kilogramy (rozszczelnione worki nie idą do sprzedaży hurtowej).

Może ktoś z forumowiczów orientuje się w markach DICK (noże) i CUTTO (stalki) ? Po dłuższej rozmowie z właścicielem (pierwszy raz się widzieliśmy) dostałem do przetestowania nóż i stalkę diamentową. Czy są to firmy warte uwagi ? Moje pierwsze wrażenia co do stalki i noża są pozytywne, ale może ktoś wie jak to się będzie sprawdzać w dłuższej perspektywie czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pools, podejdź do mnie to dam ci parę metrów. :grin:

PZDR

Do Ciebie to na piwo mogę podejść :wink: Daleko nie ma :grin: A tak na poważnie, jeżeli nie uda mi się kupić to się uśmiechnę. A na te kiełbaski to daj przepis, może też popełnię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Hurtowni Assist, Aleja Prymasa Tysiąclecia 62

Właściciel Pan Jarosław Graczyk

tel 22 877 40 42

505 412 515

www.assist.org.pl

e-mail: graczyk@assist.org.pl

 

Zgodził się dawać Nam 5% rabat za zakupione produkty. Trzeba się powołać na Wędzarniczą Brać.

Przy zakupach powyżej 100zł można negocjować cenę.

Mają tam chyba wszytko, nie ma jeszcze żadnego Sprzętu i części do maszynek.

Ale np . można kupić suszona krew po 10zł /1kg, wiele przypraw, jelit, sztucznych, kolagenowych i naturalnych.

Ja kupiłem 15" nóż DICK do wykrawania za 36zł. Dziś obrobiłem nim ponad 30kg mięsa, nie pociąłem się, wykrawał b.ładnie, do końca był ostry. Polecam.

Właściciel jest sympatyczny, rozmawialiśmy o Borniaku, może będzie miał Jego akcesoria (dymogenerator, zrębki).

Festina Lente: Zgubne są kroki szybko podjęte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selgros Połczyńska - sól peklowa w paczuszkach po 600g + 60g gratis w cenie 1.82

skład: sól morska 99,5%

azotyn sodu 0,5-0,6%

antyzbrylacz E536 <10mg/kg

 

producent: Cenos Września

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałem ostatnio, tyle że firmy O'sole w takiej różowawej torebce. Poza tym w Auchanie w Wola Parku są jelita wieprzowe o nieznanym kalibrze po 1 zł /m, jak komuś zabraknie to jak znalazł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelita paczkowane widziałem też w TESCO, kaliber chyba nie był podany, ceny nie pamiętam dokładnie, ale nie była zbyt wygórowana. Trafiłem też w Carrefour sól peklującą, pakowaną po 1kg firmy Prymat. Cena w okolicach 9zł. Dość drogo w porównaniu np. ze sklepem kolegi Miro, ale jak komuś zabraknie to będzie jak znalazł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość drogo w porównaniu np. ze sklepem kolegi Miro, ale jak komuś zabraknie to będzie jak znalazł.

Tanio bo to .... szajs.

Uśmiałem się teraz, bo w piątek miałem klientkę która sobie je kupiła i .... wyrzuciła.

 

No cóż tych którzy chętnie wyrzucą kasę na śmietnik nie zapraszam do mojego sklepu.

Mój przynajmniej nie ma hasła.. Nie dla idiotów. :wink:

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro, wyraźnie napisałem, że u Ciebie peklosól jest tańsza. Cen jelit nie porównywałem. 9 zł za kilo peklosoli to jest dużo. Zawsze przy zamówieniach u Ciebie kupuje poeklsól otoczkowaną. Chodziło mi tylko o to, że jak ktoś dzisiaj pekluje i nie ma wystarczającej ilości (bo mu np. pies, kot, tudzież inne zwierze wyżarło) to można podjechać do Carrefour'a i dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że firmy O'sole w takiej różowawej torebce.

to te same, O'sole to ładnie brzmiąca marka handlowa

 

A w której alejce?????

jak stoisz plecami do kas, to po lewej stronie, bliżej mięsa

szukaj przypraw, sól peklowa jest po lewej stronie regału, razem ze zwykłą solą

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.