Skocz do zawartości

Galeria postaci - czyli kto jest kim w zadymiarskim świecie


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 570
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fentel napisał/a:

bez postów

 

Fentel nie wierze Ci

Chłe....

Sam sobie nie wierzę :tongue:

...alllleeee. jak weźmie to w swoje łapki admin lub moderator, wciśnie odpowiedniego " cziwersa" to chyba może zablokować posty upierdliwych " gawędziarzy " ( ...myślę np. o sobie :blush: )

fentel

zadymiacze wszystkich krajów łączcie się

ORMO czuwa !!!!! bo Milicja śpi !

http://www.wedlinydomowe.pl/articles.php?id=1256

www.rufi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnny40, Witaj w zadymiarskim świecie.Miałem kiedyś jamnika tej samej maści - przeżył 17 lat.

Pozdrawiam

witaj Janusz ,no moja psiunia ma dopiero 5 lat ,czyli jeszcze długie lata przed nami ,mam pytanko ,od czego masz swój nick ?bo jak tylko go czytam go zaraz przypomina mi sie przepyszna nalewka ,,smorodinówka",pozdrawiam Janusz
nie rób dymu jak nie wędzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję. :wink:

Może by tak wybrać fotki poszczególnych forumowiczów z dwóch zlotów + fotki z tego tematu i ułożyć galerię postaci ?

Byłaby to tylko galeria, bez postów.

właśnie chciałem napisać że macie fotogalerie kto jest kim a tu tak mało zdjec i opisów osób które są w zadymiarskiej braci ,czyżby sie wstydzili opowiedzieć o sobie i pokazac sie ?miło by było wiedziec z kim sie dyskutowało i kto ma jakie doświadczenie w dymieniu i nie tylko ,bo każdy ma różne hobby ,więc jestem za pozdrawiam Janusz
nie rób dymu jak nie wędzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieściłabym jakąś fotkę, ale mam problem z jej umieszczeniem.

witaj grazia,a próbowałaś tak ,po napisaniu postu ,nad okienkiem gdzie piszesz masz ,,kliknij aby dodać zdjęcie do wiadomości" otwiera ci sie okno i masz przeglądaj, klikasz na przeglądaj i wyskakuje ci menu tego co masz na kompie i wtedy wybierasz sobie te zdjęcie z pliku gdzie je masz schowane ,pozdrawiam Janusz ,
nie rób dymu jak nie wędzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam Zadymiarską Brać, mam na imię Wiesław, mieszkam i pracuje w Warszawie, wspólnie z żona Asią uprawiamy żeglarstwo, wycieczki rowerowe i piesze głównie po Puszczy Kampinoskiej, mamy też działkę leśną w okolicach Płońska na której jesienią tego roku zbudowaliśmy wędzarnię, zainspirowała nas przypadkowo odkryta strona "wędlinydomowe" - pierwsze dymienie już mamy za soba, planujemy przyjechać w przyszłym roku na Zlot Regionalny i zapoznać sie ze środowiskiem Wędzarniczej Braci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wiesław!

Pozdrawiam również żonę. miło poznać jeszcze jednego zadymionego i zadowolonego entuzjastę własnych wyrobów.

Dużo dymu!

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Mam na imię Urszula, wraz z mężem Adamem i córką Klaudią mieszkam w Jastrzębiu Zdroju.

Nie pracuję zawodowo ale niestrudzenie, mozolnie lecz z przyjemnością próbuję zrobić coś jadalnego przy pomocy tej stronki :grin: . Lubię góry, morze, wycieczki rowerowe(rekreacyjnie, nie wyczynowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempes !!

 

To Stokrotka mogła Ciebie powitać na stronce :grin: Spójrz na daty "dołączył" w profilu :lol:

 

Twoją twarz wszyscy znają bo masz ją w avatarze :grin: (podobnie jak moją :grin: ), a Stokrotka dopiero teraz zamieściła swoje zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

A to ja! Mam na imie Ela i mieszkam w Dębcach (zachodnopomorskie).

Hoduje kozy,zajmuje sie jednym mężem i czterolatkiem Grzesiem.Drugi synuś już samodzielny. Kocham to co robię i jeszcze duzo sie od was uczę.

Pozdrawiam serdecznie.

Moje stoisko na Swięcie dyni 2008r.

KTO PYTA-NIE BŁĄDZI.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.