jpionka Opublikowano 11 Grudnia 2010 Zgłoś Udostępnij #51 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Widzisz jpionka, ja w odróżnieniu od innych nie kupuję w ubojniach lecz z chlewu gdzie mam możliwość wyboru żywej świni która dzień przed ubojem nie dostaje już karmy i dodatkowo kupuję od znajomego gospodarza którego znam parę ładnych lat, dodatkowo praktycznie jestem u niego co tydzień po ser,masło i śmietanę więc widzę niejednokrotnie jak i czym karmią świnki i to jest ta zasadnicza różnica, a czy ona ma centymetr czy pięć centymetrów słoniny to mi już nie robi różnicy bo ..... sam mam nadwagę i tłuszczyk jest mi niewskazany :tongue: Więc to mój rzeźnik nie był na topie a ja nieświadomie zakupiłem świnkę rasy jak Twoja. Nie mam nic przeciw temu , ale jak to coś jest za chude to kości potem bolą... :grin: Ogólnie mięsko było dobre , lecz z boczek po uwędzeniu musiałem zrobić w prasce bo byłby naleśnik. pozdrawiam Cytuj Źle czyni , Kto nic nie czyni Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-136754 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Batiar Opublikowano 11 Grudnia 2010 Zgłoś Udostępnij #52 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Kupiłem wczoraj w ubojni ( Sochaczew) 1/2 blondynki, waga 37 kg. Świnka długa, słonina max 2 cm grubości, cena 7.10 PLN za kilogram. 8 kg ( szynka, boczek ) już w zalewie. Reszta po-porcjowana w lodówce. U mnie świnka kosztuje 3,70 zł/kg + Vat . Jak to możliwe, szczęka mi opadła. Moja progenitura wymusza na mnie "stop klatkę" z wyrobami. Mam 50 kg nadwagi po tej, tak miłej dla mnie, Ukraińskiej diecie. :grin: Cytuj Cisza,spokój, a ja robię to co umiem najlepiej: NIC Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-136756 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
andrzej k Opublikowano 11 Grudnia 2010 Zgłoś Udostępnij #53 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Jak to możliwe, szczęka mi opadła. Na pewno nie w ubojni . Kupiłem wczoraj w ubojni ( Sochaczew) 1/2 blondynki, waga 37 kg. No to niezbyt duża . Ja staram sie kupować w granicach 45kg i więcej , tak do 50kg :thumbsup: Pozdrawiam Cytuj Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .Konserwanty zabijają powoli !!! Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-136758 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
spec202 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Autor Zgłoś Udostępnij #54 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Kupiłem wczoraj w ubojni ( Sochaczew) 1/2 blondynki, waga 37 kg. Świnka długa, słonina max 2 cm grubości, cena 7.10 PLN za kilogram. 8 kg ( szynka, boczek ) już w zalewie. Reszta po-porcjowana w lodówce. U mnie świnka kosztuje 3,70 zł/kg + Vat . Jak to możliwe, szczęka mi opadła. Moja progenitura wymusza na mnie "stop klatkę" z wyrobami. Mam 50 kg nadwagi po tej, tak miłej dla mnie, Ukraińskiej diecie. :grin: No ten co się naza.....ala przy tej hodowli to najbardziej jest w du..ę uderzony. :devil: Przyroda :mellow: Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-136760 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
pis67 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Zgłoś Udostępnij #55 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Moja progenitura wymusza na mnie "stop klatkę" z wyrobami. Mam 50 kg nadwagi po tej, tak miłej dla mnie Nie słuchaj, ciałka nigdy za wiele.U mnie też półtusze po 7zł za kg, po zniżkach po 6zł. Cytuj Gorycz złej jakości pozostaje długo po tym, gdy słodycz ceny została zapomniana. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-136761 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
MariuszB Opublikowano 11 Grudnia 2010 Zgłoś Udostępnij #56 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Widzisz jpionka, ja w odróżnieniu od innych nie kupuję w ubojniach lecz z chlewu gdzie mam możliwość wyboru żywej świni która dzień przed ubojem nie dostaje już karmy i dodatkowo kupuję od znajomego gospodarza którego znam parę ładnych lat, dodatkowo praktycznie jestem u niego co tydzień po ser,masło i śmietanę więc widzę niejednokrotnie jak i czym karmią świnki i to jest ta zasadnicza różnica, a czy ona ma centymetr czy pięć centymetrów słoniny to mi już nie robi różnicy bo ..... sam mam nadwagę i tłuszczyk jest mi niewskazany :tongue: Więc to mój rzeźnik nie był na topie a ja nieświadomie zakupiłem świnkę rasy jak Twoja. Nie mam nic przeciw temu , ale jak to coś jest za chude to kości potem bolą... :grin: Ogólnie mięsko było dobre , lecz z boczek po uwędzeniu musiałem zrobić w prasce bo byłby naleśnik. pozdrawiamFakt, boczki również nie są za grube lecz mięso według mnie jest bardzo smaczne, a mylić się to ludzka rzecz więc nie miej za złe swojemu rzeźnikowi że nie rozpoznał rasy, tak w sumie to i ja długo nie wiedziałem co to za rasa :grin: Cytuj Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy 🙂 Jola i Mariusz Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-136764 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
maxi kaz79 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Zgłoś Udostępnij #57 Opublikowano 11 Grudnia 2010 3,70 zł/kg to cena żywej świnki , za półtusze około 6,50-7,00 Cytuj Wędliny domowe-tradycyjne,smaczne,zdrowe. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-136765 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
spec202 Opublikowano 11 Grudnia 2010 Autor Zgłoś Udostępnij #58 Opublikowano 11 Grudnia 2010 3,70 zł/kg to cena żywej świnki , za półtusze około 6,50-7,00 Dokładnie tak jak piszesz :wink: Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-136770 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
ralf325 Opublikowano 9 Grudnia 2012 Zgłoś Udostępnij #59 Opublikowano 9 Grudnia 2012 A jak sie teraz kształtują ceny żywca? Cytuj https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=9538 Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-255064 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Piotr S Opublikowano 9 Grudnia 2012 Zgłoś Udostępnij #60 Opublikowano 9 Grudnia 2012 5.80 zł w okolicach Piotrkowa Trubunalskiego Cytuj http://emotikona.pl/emotikony/pic/0drinks.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/2flaga.gif Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-255065 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
ralf325 Opublikowano 9 Grudnia 2012 Zgłoś Udostępnij #61 Opublikowano 9 Grudnia 2012 To chyba ok jak na okres przedswiąteczny? dzieki . Cytuj https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=9538 Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-255067 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Henrykos62 Opublikowano 9 Grudnia 2012 Zgłoś Udostępnij #62 Opublikowano 9 Grudnia 2012 3,70 zł/kg to cena żywej świnki , :question: U nas 5,8-6,3 zł/kg żywej świnki Cytuj Henryk Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-255074 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Maxell Opublikowano 9 Grudnia 2012 Zgłoś Udostępnij #63 Opublikowano 9 Grudnia 2012 Henrykos, :wink: zobacz, że cena ta obowiązywała w grudniu 2010 r. :grin: Cytuj „Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-255076 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Majki110 Opublikowano 9 Grudnia 2012 Zgłoś Udostępnij #64 Opublikowano 9 Grudnia 2012 Maxell masz zupełna rację w moim terenie w tej chwili za 7 zł. to jedynie można kupić maciorę tzn po jednych prosięiętach , za świnkę gotową do bicia to musisz dać ok 8.50- 9.0 zł. Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-255226 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Henrykos62 Opublikowano 10 Grudnia 2012 Zgłoś Udostępnij #65 Opublikowano 10 Grudnia 2012 Henrykos, :wink: zobacz, że cena ta obowiązywała w grudniu 2010 r. :grin: Ale dałem plamę :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: Ja u rolnika 2 tyg.temu płaciłem 6,5 zł za kg.żywca Cytuj Henryk Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/4811-szybka-kalkulacja-przerobu-%C5%9Bwinki/page/3/#findComment-255295 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.