Skocz do zawartości

Annam W kuchni robi....


ANNAM

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pięknie Ci wyszła Aniu.

 Aniu wiem, ze masz doswiadczenie z wolowina i co za tym idzie z cielecina. Nie kazdy ja lubi, jednak tu przyprawiona w peklowaniu nie stracila swojegio smaku, a przyprawy tez podkreslaja smak tego miesa.

dlatego Twoja pochwala duzo dla mnie znaczy  :)

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Annam super to wyglada  :clap: Ja pamietam jak jeszcze w Pl moja mama robila takie cos wlasnie z cieleciny tylko ze piekla pychota bylo! wedzone musi byc jeszcze lepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy obiad i mija indyczka nadziewana siekanym kurczakiem z orzeszkami pini i kasza. Dpo tego byl sos grzybowy i zurawiny

post-40723-0-48526600-1388008209_thumb.jpg

 Zdjecie zrobione przez gosci  :laugh:  tak im smakowalo co mnie bardzo cieszy

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ,że serce gospodyni cieszy , gdy goście wszystko  "zmiatają " z talerzy :D . Ja porcjowałam faszerowaną gęś  - goście jutro :)

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indyk to ze Świętem dziękczynienia się kojarzy  - ale co tam ważne że kości tylko zostały = doskonałew smaku i to chwalebne dla Pani Domu :)

Pozdrawiam cieplutko

 

Całość mojej wypowiedzi jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem i moją opinią - chcesz zgadzaj się, nie chcesz nie zgadzaj się.

Ja życzę jak najlepiej

 

Czerpiesz ze strony "garściami" to wspomóż forum finansami ___ LINK DO POMOCY KPP

Poczytaj o panu S i jak możesz to klepnij go w d..... codziennie 2 razy ___LINK DO STRONY KPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANNAM gratulacje, rolada i indyk :clap: :clap: :clap:

 

Cielęciny to nie uświadczę, no chyba że jest możliwość z mięska prosiaka? A jak tak, to np. jakie mięsko czyli z czego by sie nadawało według Ciebie?

Za indykiem nie przepadam, też nie ma w sprzedaży, więc nawet nie myślę o takim wyrobie :(

 

Smacznego na te wyroby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu  dziekuje :D  W wieprzowinie, to po porstu boczek. A co do indyka, mozesz tak samo zrobic kurczaka. Ja mam dostep do drobiu wiec czesto robie wiele takich potraw.

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu-jestem pod wrażeniem Twoich wyrobów.Od całkiem niedawna próbuję eksperymentować kulinarnie ale to dlatego,że wreszcie mam na to czas(emerytura ) i możliwości. Od kilku lat mieszkam na wsi (w lesie).Jakoś wcześniej nie mogłam sobie na to pozwolić dlatego tym bardziej jestem pełna podziwu dla młodych  ludzi którzy znajdują czas na różne kulinarne eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczeta mialy ochote na toast'y , wiec upieklam chleb na drozdzach . Slimak z zytniego i pszennego chleba.

post-40723-0-46208000-1388961206_thumb.jpg

 Roma, dziekuje :)  dla mnie kuchnia jest odpoczynkiem. JAk mam problem i chce go przemyslec tez uciekam do kuchni. Kiedy mam wolne to rowniez kuchnia i rozne roznosci robie.  Jak masz czas to rob, wymyslaj a granica jest twoja wyobraznia

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten ślimak.... Kiedyś pewnie zrobię albo jak kto woli popełnię ale jak na razie staramy się unikać chlebka.... Dieta okrutna rzecz  :facepalm:

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszemu bardzo pilnujemy diety ale to bardziej pod kątem sportu, fazy wzrostu, kształtowania nawyków żywieniowych itp. A młodszy cokolwiek by nie zjadł i tak jest zbudowany jak młody Bóg... Naprawdę, jedyny w rodzinie z piękną rzeźbą, kaloryferem na brzuchu i bez grama tłuszczu.... Nie to co tatuś - najpierw masa potem rzeźba  :laugh: 

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KArolu wiem, u nas pieke chleby rozne, jak rodzinka zachce. Ja jesli juz jem to ryzykowe placki.Czasem tylko chwyce ktomke ciemnego rytniego na zakwasie,kiedy mam wielka ochote na smalec. Po porstu w takiej kombinacji najbardziej mi smakuje. Kromka ciemnego chleba ze smalece i kiszony ogorek  :D , hm, glodna sie zrobilam.

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Sonko - 7 ziaren z dzikim ryżem - bezglutenowe i najmniej "tekturowe"

ale pod względem zawartości węglowodanów to jest to samo co zwykły chleb - jeden krążek ma 10g

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.