Skocz do zawartości

Wędlinowanie prymitywistyczne czyli miło spędzamy czas... :)


ziezielony

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Zabije wkrótce na nowo potężne, metalowe serce Macicy.... 2014/2015

 

https://www.youtube.com/watch?v=7Kgv21brxc8

 

To się w końcu doczekaliśmy...

Piękny, mglisty, rześki poranek, drugi z rzędu zresztą, o najlepszej temperaturze- Temperaturze Peklowania...

Wkrótce ryzykowne będzie spanie pod płotami po zatraconej nieprzytomności...w jednym gumiaczu

Macica przetwała- wzmocniona- letnie niedogodności kiełbasowe- w trakcie nic nie zepsuliśmy bo nic nie kombinowaliśmy...

----------

Masturbatorium wydaliło derektywy ws usprzętowienia, entuzjastycznie zresztą przyjęte przez Klubowiczów.

Dysponujemy dodatkowo:

Hendi 7.00 wersja Poler nie Inox - nadziewaraaaaa- w systemie CorboTronic....

Tamboretem gazowym takim co usprawni odparzanie.....przed lub po wędzeniu :)

Noże dwa...

"Kilkoma" butelkami do nalewek, kształt trochę taki co się kojarzy z octem ubiegłowiecznym...

Prefabykatami do budowy domku na kuchence do podcieplania wędzonek, wędzonków oraz kiełbasssss

Kilku z nas posiada kiełbasowe fartuchy "z loginami" :)

Miniwieża, wstrętnie podła i podle wstrętna,  na cd- czyta mp3- zaje jest i w dodatku działa... jeszcze.

Lodówka Macicowa jakby coś....

W planie, na walnym, będzie jeszcze głosowanie nad garem emaliowanym 30-50l, w zasadzie to formalność, gdyż środki już pozyskane... ale będzie okazja popi...rozmawiać :)

Kolektyw Masturbowniczy również dekretował regulamin obyczajowy, pośród innych:

1. Zakaz spożywania alkoholu*

2. Zakaz stosowania AlkoKagańców

3. Wykonywanie czynności technologicznych w odzieży wierzchniej lub/i bieliźnie

4. Zakaz spożywania surowego mięsa**

5. Zdecydowanie pozostajemy w Nurcie Prymitywistycznym.... :)

*  dotyczy tylko wina

** dotyczy kociny i psiny

---------

Zasnujemy Macicę dymem, dym wydostanie się na ulicę, ulice...zasypie całą Wiejscowość...

Gdy opadnie to będziemy se (W KOŃCUUUUU!!!!!!) mogli mierzyć.... Temperaturę Wewnątrz Batonu !!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=7mCK05dgwgU

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolektyw Masturbowniczy również dekretował regulamin obyczajowy
 

 

Upsss no to się zadziało ... :( i jak teraz żyć będziecie ... robić jak ... jak zapominać ... czym leczyć ... czym wspomagać ... w co wierzyć ?????

 

Koniec świata nastąpił ... słońce zgasło Macica zapadnie się w ciemność i byle-jakość emocjonalno-towarzyską ....

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziezielony , że zakłócę Twoą radość radość spożywaniopiciomuzykowanioistnienia ,

jako że roger nieświadomie acz proroczo wspomniał o EOW- zobacz ,

a a chęć mordu Cię ogarnie na widok onej profanacji

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=M6n6mfEVTPI

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zabije - jak dzwon w sensie.....

Zabiję- np. kota dla pozyskania kociny, co jest i tak zakazane- kocina, w sensie surowego mięsa...

Macica trwa doskonalszą będąc :)

Roger, Jumbo, zapewniam, że Macica ma najzwyczajniejszą nową odsłonę... a że jest mocniejsza maszynowo, to sukces Klubowiczów...

Podkręcony jestem możliwościami sprzętowymi oraz termicznymi jakie to się przed Macicą otwierają :)

Wkrótce nastąpi przemyślany, kiełbasowy atak :)

Koniec, jako taki nie istnieje.... wolimy początki....takie Wolęcia z nas....

Jumbo nie takie profanacje się robiło- kiedyś miałem w Garadze- obecnie Macicy- 2 (dwa) przestrzenne napisy "Biedronka" :)- później  był problem z utylizacją styroduru i pcv....

-------

Coś.... pośród podniety.... zawarłem błędy komunikacyjne lub błędnie się komunikuję aktualnie :)

jołjołjoł... :)

Edytowane przez ziezielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam  - coś palił - poza wędzeniem ?

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziezielony przepraszam że zaśmiecam Twój wątek ale nie mogłem się powstrzymać. Nasz kolega Jumbo jest bardzo popularny - powinien za używanie swojej nazwy pobierać jakieś opłaty - nie tak dawno jak w poniedziałek zaupiliśmy ręczniki papierowa z jego nazwą

 

http://http://static.promoceny.pl/foto/vyrobky/218000/217789.jpg

 

a dziś natrafiłem na to - polecam przeczytać szczegóły tej aukcji - normalnie bomba :)

 

http://allegro.pl/slipy-kapielowe-jumbo-brak-efektu-zimnej-wody-i4505657631.html?no-rwd=1%3Fap%3D2&bid=250025330211018&aid=25178853&tid=0

 

trochę drogo bo gdyby były tanie to na Jesienne zadymianie dla Macicowych spółdzidelców mogłyby być.

Może kol. Jumbo zaczął pobierać opłaty i stąd ta cena? ;)

 

Mam nadzieję że Jumbo nie obrazisz się na mnie, że masz poczucie humoru ;)

Edytowane przez KURP

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od  jakiejś tam firmy z Seatlle przysyłają mi właśnie z powodu nazwy co tydzień sianko -

-nie wiem o co chodzi ,bo nie umiem po amerykańsku, ale jak dają to biorę...

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od  jakiejś tam firmy z Seatlle przysyłają mi właśnie z powodu nazwy co tydzień sianko -

-nie wiem o co chodzi ,bo nie umiem po amerykańsku, ale jak dają to biorę...

Jumbo - taki to se pożyje ;)

Może gdzieś KURP'ia użyją i będą płacić ;)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Sezon kiełbasowy 2014/2015 uważam za roztwarty :)

 

Podstawa SiBy to higiena więc przede wszystkim należy przygotować pomieszczenie do celów planowanych… Staram się działać dwuetapowo. Po pierwsze odszczurzenie- zgrubny porządek. Etap drugi, ważniejszy to wysromienie, tu już należy się przyłożyć… ma być tak, że jak ktoś wchodzi to albo nic nie mówi, albo w słowach niecenzuralnych „…o kobieta lekkich obyczajów… ja p….rawie się rozmnażam… ty się p…rawie rozmnóż w łeb..” 

  

Macicowe Masturbatorium przebiegle wyzwoiło i wszystko zaplanowało, nie wszystko jednak przewidziało i pomimo utrudnień termicznych, muchowych i organizacyjnych operacja Letni Kiełbasowy Październik 2014 sukcesem została obvkrzyknięta....lecz po kolei….

 

Ćwiartek 02.paź

Zakup w mięsowym sklepie, towaru na wędzonki i wg tabeli Dziadka procedowany locik…na dni 9

Boczek        5,32

Szynka        6,65

Polędwica 13,07

 

Ćwiartek 09.paź….

Z trwogą i przerażeniem obserwujemy pogodę na zapiątek- nieciekawie, trzeba się będzie pilnować z temperaturą…nerwowo się robi.

W klubie 16*C do macicowania trochę przydużo lecz nie ma jak się wycofać…. Zew kiełbasowy i oczekiwania Bliskich przytłaczają … Lodówa, bez mp3, ale z logiem Macicy do dyspozycji jest to się jakoś ogarnie… Atak na obsesję potwierdzony :)

Zakupy w mięsowym sklepie… Panie już nas identyfikują- wszystkim Wam SiBy życzę takiej obsługi i takiej jakości towaru.

Spośród asortymentu padło na:

Boczek      1,585

Podgardle 2,230

Pręga        3,265

Karkowe    1,475

Łopatka     3,800

Szynka      5,760

 

W fabryce miałem możliwość pokategorylizować i popeklosolić mięso, co skwapliwie wykorzystałem- wolnego nie brałem. Poważyłem se, załadowałem „klasy” we torebki foliowe i do lodówy na regulaminowe 8*… peklowanie- 28 godz, tak jakoś naturalnie samo se wypadło.

Nie omieszkałem sporządzić tabelki, poszło dość szwarnie.....

 

post-52358-0-23406900-1413309714_thumb.jpg     post-52358-0-59028900-1413309967_thumb.jpg

 

Osłonki przygotować, krawiecko pociąć, powiązać po kowalsku….

Komponenty przyprawiennicze również naprędce acz farmaceutycznie precyzyjnie.

Beeec po jębłciu pifffka,zakląć po szewsku… lusssseirossss :)

 

Piątek 10.paź….

Rano fabryka….

Od 17:00 Macicowanie Lubieżne z Manjanem, alko i muzolą… Industriawa brakowało :(

Mielenie do frakcji żądanych.

Ważenie do ilości projektowanych.

Rubaszne fikołki, zmyłki, sztuczki, (w)zwody kiełbasowe….i to wszystko w fartuchach WB obnikowanych i z kieszonkiem...

Rozbestwiony jestem nieprzyzwoicie… to działa jak stymulanty, podnieta nieskończona, bezbrzeżna… do jednego z wariantów dodałem ziela angielskiego 1gr/kg- całkiem ciekawie (subiektywnie) wyszło, w nadirze biały pieprz z zielonym pleciony w zenicie starta skórka cytrynowa gdzieś pomiędzy czeluść wędzaryny i ta niepewność horyzontu spowitego dymem jesionowo/olszynowym…. Niby to wielka brandzlerka a i tak się to we gnój obróci :)

Klinowanie w należycie odpowiednich odstępach czasu….

Pifffka łyk co czas właściwie jakiś….

Efekt na zajeziołkach dopiero o 01:00 w sobotę

Mocz trzymaliśmy, na równi z fasonem…. luseirosssowo

 

Sobbota 11.paź….

07:00 odpał wędzaryny….. wiadomo odkurzaczem, jak każdą normalną wędzarynkę

Wszystkie czynności szły jak w galerii obrazów fraktalnych, urzekająco i czarownie…

Jeszcze ta pogoda… 20*C w fazie wędzenia temperatura grała na korzyść….

 

post-52358-0-12910300-1413310935_thumb.jpg   post-52358-0-55372300-1413311205_thumb.jpg

 

W ogóle to wszystko płynęło znakomicie do momentu pierwszych psssytów później to już tylko wybornie i wyborniej :)

Usprzętowienie w postaci tamboboretu gazzowego i gara „40” przełożyło się na ergonomię i efektywność do tego stopnia, że jeszcze pomogłem Pani Żonie zgburaczyć 10 kg gburaków- oczywiście nic ujemnie nie wpływało na cykl macicowania dostojnego….

W sumie zwędlinowane 42 kg- kiełby (17) i wędzonki (25)- chyba „życiówka”- wiadomym jest, że bezspinowo, w obecności C2H5OH, znietrzeźwienie dwupodporowe (można jeszcze trzypodporowe lub cztero...)

Kiełbasa GGG- finezyjnie wciąż szlifowana, wodę co miałem „po grzybach” dolałem do farszu

Kiełbasa Szynkowa- z różowym uśmiechem wyzwojona…

 

post-52358-0-95274600-1413311455_thumb.jpg

 

Kiełbasa Nieniebieska- pewien tylko byłem, że niebieska to ona nie wyjdzie.... w rezultacie b.przyjemny wykonik

 

post-52358-0-78398100-1413311579_thumb.jpg

 

KiełbaSA- zwyczajowo, cienka, trafnie ustalony balans słoności plus przyprawki- wykon rzemieślniczy

 

post-52358-0-23461700-1413311680_thumb.jpg

 

Szynkowa Całodobowa- bezżelatynowa, tylko parzona z wyuzdanie subtelnym dodatkiem skórki cytrynowej…po konsumpcji jestem, dzieciom smakuje bardzo, dla mnie bomba

 

post-52358-0-27782800-1413311865_thumb.jpg

 

Polędwice „zworowane” 2 szt… tak przy okazji… fanaberia dostatku

Wędzonki… że szynka i polędwice w zestawieniu 5/9 cudnie wybarwione :)

Boczulon- fajny system- wszystko niby normalnie… aż tu parzenie- zaworowany (!)- wrzucony z szynkami, szynki wyjęte gdzieś po 2 godz (68/70*C), gaz wyłączony, przykrywka i tak zostawiłem do rana, tak mniamki jak brąz być może najbrązowszy…. a zieleń ziezielona.

 

Uroby...

 

post-52358-0-51222400-1413312074_thumb.jpg   post-52358-0-97352400-1413312177_thumb.jpg

 

post-52358-0-36423400-1413312315_thumb.jpg   post-52358-0-67693100-1413312516_thumb.jpg   

 

 

Nowości / powroty / korzyści / wnioski

Czosnek poważony wg ilości dodane do małej ilości mięsa i puszczone przez maszynkę 2.5/3.0(?) i proporcjonalnie dodawany do farszu- szybko, czysto i przyjemnie- będziemy tak latać...

Trochę ciężko kupować mięso bo i podgardle jakoś mniej tłuste robią te świnie a boczulon… szkoda gadać, panie w mięsowym mówią „ładny”… oko kiełbasowca wędzarownika widzi inaczej...

Parzenie…. Tu ciekawostka, gdzieś wytropiłem (na forum, rzecz oczywista) o parzeniu w temperaturze 68/70*C- wydłużając czasy… kapitalne rozwiązanie..

Gwałtownie załaknąłem wypróbować- mając gar „40”, przy jego bezwładności to taka łatwizna jak klikanie reklam Panowi eS- nawet nie miałem orgazmów związanych z „mierzeniem temperatury wewnątrz batonu”….posrałbym się ze szczęścia :) …. czasy se na czuja powydłużałem i lussseiross

- mieszane farsze były ręcznie- Speszylista Manjan- wcześniej wiertarką- następny lot „ręcznie”- jakoś lepiej się wyrabia (?)

- najwłaściwsza i najlepsza ilość gorzały do kiełbasowania to ½ litra na dwóch, pod warunkiem , że jeden nie pije i piffff….kilka :) … jębłnięto normatywnie

- można sezon kiełbasowy rozpoczynać wcześniej, tylko czy to nam kurde nie spowszednieje :)

 

Podsumowując operacja Letni Kiełbasowy Październik 2014 zwieńczona.

W sezon weszliśmy tempem spokojnym, rytmicznie i z właściwym smarowaniem i najważniejsze bezskuchowo i smacznie…

Chyba nic nie zapomnieliśmy a jak zapomnieliśmy to i tak nie pamiętamy co….

 

 

 

 

post-52358-0-19815900-1413309815_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyż żeś waszmości soku z gumijagód nie dezintegrował tą razą....?

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umkło mi znowu...

 

Wszystko wykonywaliśmy w warunkach garażowo/piwnicznych, dysponując wspólnymi doświadczeniami, pokładami dobrego humoru, prymitywnymi narzędziami i metodami. Zachowana podstawowa higiena, restrykcje temperaturowe i Zdrowy Rozsądek
Polecam Wszystkim taki rodzaj spędzania czasu...

 

Chyba się Jumbo proporczykiem zasugerowałeś :) albo muchoklepką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun Me Respecto Bracie Ziezielony. Następne Masturbatorium w Macicy nie odbędzie się beze mnie ;)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziezielony - że jesteś wygadany, to już wcześniej dało się zauważyć :tongue:;):D

a teraz widać, żeś także kolego nieprzyzwoicie pracowity :clap:

szacun :) .... z elementami zazdrości, gulą w gardle i przeciążeniem ślinianek :facepalm:

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczuły mnie kiełbasy dni 9..... słabą mam silną wolę.

Wałkoniły się w Macicy na sznurku- temp 15/16*C, wilgotność nieznana- garażowa.

Poirytowany rozpoczątkowałem- warto było ryzykować :)

Przekrojowo....

 

Ser mi się trochę wyglucił lecz ta zaskakująca, krągle krzywiczna wulkanizacja zniwelowała "błąd"

 

post-52358-0-94062000-1413977460_thumb.jpg

 

Nieniebieska.... rzeczywiście taka jest :)

 

post-52358-0-93230900-1413977913_thumb.jpg

 

KiełbaS.A. .... milutka....

 

post-52358-0-88850600-1413978109_thumb.jpg

 

GGG- zwiększę następnym razem ilość składnika "G"

 

post-52358-0-39476900-1413978563_thumb.jpg

 

W zestawie... już troszkę się spociły z wrażenia :)

 

post-52358-0-91257200-1413978709_thumb.jpg

 

Jeśli ktoś chce wiedzieć jak to się zrobiło.....to było jakoś tak.... :)

Mieliśmy trochę fuksa bo odczynialiśmy wszystko bez okularów....jeszcze :)

 

 

 

Wszystko wykonywaliśmy w warunkach garażowo/piwnicznych, dysponując wspólnymi doświadczeniami, pokładami dobrego humoru, prymitywnymi narzędziami i metodami. Zachowana podstawowa higiena, restrykcje temperaturowe i Zdrowy Rozsądek
Polecam Wszystkim taki rodzaj spędzania czasu... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zawstydzonym.....to się jakoś samo robi :) My tylko tam jesteśmy.... dziękujemy :)

Koleżko kolorowy (ziellonym zwany) idolem onomatopeicznym mym jesteś ... a wyroby i pomysłowania na nie :thumbsup: 1-st class

GGG - właśnie napocząłem  :w00t::frantics:

przy spotkaniu oblicze vs oblicze browar wychylony być musi niemożebnie  :yes: ... do potęgi n-tej

 

Bywaj

Sent from my Nokia 1011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

GGG - właśnie napocząłem

 

to masz słabą silną wolę :tongue:;):D

ja się jeszcze trzymam i 3 batony wiszą nietknięte w wędzarni

Jeśli nie znasz ojca choroby, to jej matką jest zła dieta.

przysłowie chińskie

Kiedy państwo boi się obywatela oznacza to wolność. Kiedy obywatel boi się państwa mamy tyranię.
Thomas Jefferson

 

...a poza tym sądzę, że unia europejska musi zostać zniszczona

 

Zapraszam na moją stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaatam słabą wolę ... batony były cztery, jeden poszedł do dobrych ludzi i trzy się ostały a ten trzeci to taki malutki, maluteńki był to i nie żal było napocząć :cool:

skończył się nadzwyczaj szybko ... testerów było kilkoro i wszyscy chwalili :laugh:

Sent from my Nokia 1011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.