Skocz do zawartości

Nowy kalkulator Kolegi Skalar'a50


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

ale nie wiem dlaczego jest taki jakby "za długi"

Pewnie masz rozdzielczość ekranu ustawioną na 800 x 600, dziś standard to 1920 x 1080 i na taka robiłem ten kalkulator, może się da u Ciebie zwiększyć?

 

Mam podobnie mimo że rozdzielczość mam ustawioną na 1920x1080, ale nie dochodzę co jest tego przyczyną ponieważ przesuwam sobie myszką i po sprawie :)

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pomyślę o opcjach przy uruchomieniu

Pomyśl, bo u mnie jak u Piksiaka.

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o problem MariuszaB to już wiem...

ma ustawioną wielkość ikon na średnie 125%

prawa myszka na ekran/ personalizuj/ ekran...

pomyślę nad tym problemem


 

 

Pomyśl, bo u mnie jak u Piksiaka.

tu jest problem w różnych formatach daty rozpoznawanych przez komputer

jestem amatorem i używam Delphi 6  programu który powstał w czasach Windows 98

trudno wymagać żeby wtedy rozwiązywali problemy dzisiejszych Windowsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie otwiera się normalnie i elegancko.

Jedyne co nie wiem jak ustawić to wyskakujące okienko - chce dodać nowy przepis a wyskakujące okienko ucieka mi prawie za ekran 

zawsze mogę to przenieść :) ale zapytać się  o rozwiązanie mogę

 

Zrzut z ekranu 

post-54601-0-25263700-1452099494_thumb.jpg

 

 

Powiedz mi jeszcze czy przepisy własne są zapisywane w pliku Moja Ksiazka.xml czy gdzieś indziej ?? 

 

A tak z innej beczki - to kolega Skalar wykonał kawał dobrej roboty i jeszcze dzieli się tym z Nami - a tu jazda na Niego bo coś nie tak. 

Eh coś mi to tak dziwnie to wygląda albo ja jakiś przewrażliwiony jestem 

Pozdrawiam cieplutko

 

Całość mojej wypowiedzi jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem i moją opinią - chcesz zgadzaj się, nie chcesz nie zgadzaj się.

Ja życzę jak najlepiej

 

Czerpiesz ze strony "garściami" to wspomóż forum finansami ___ LINK DO POMOCY KPP

Poczytaj o panu S i jak możesz to klepnij go w d..... codziennie 2 razy ___LINK DO STRONY KPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powiedz mi jeszcze czy przepisy własne są zapisywane w pliku Moja Ksiazka.xml czy gdzieś indziej ??

przepisy dodawane są do książki, która masz akurat otwartą

ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wkleić przepis do innej książki

albo połączyć wiele przepisów w jeden plik

 

 

 

chce dodać nowy przepis a wyskakujące okienko ucieka mi prawie za ekran

 

pewnie znowu problem w wielkości ekranu i z tym związana pozycja okna


 

 

chce dodać nowy przepis a wyskakujące okienko ucieka mi prawie za ekran

masz nie panoramiczny ekran postaram się zebrać inne problemy i je rozwiązać. Twój w sumie jest prosty postaram się ustawić żeby okienko otwierało się na środku ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dziś standard to 1920 x 1080

 

Wydaję mi się, że  dla wielu osób z tego forum standard to jeszcze  XGA 1024×768 i HDTV 1366 x 768. Full HD, 2K o 4K nie wspominając jest jeszcze dla wielu niedostępne. ;)
 

Jeśli chcesz uniknąć krytyki: - Nic nie mów - Nic nie rób - Bądź nikim   (Arystoteles)

Moja wędzarnia
Dymogenerator- Budowa i wymiary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolega Skalar wykonał kawał dobrej roboty i jeszcze dzieli się tym z Nami - a tu jazda na Niego bo coś nie tak. 

No właśnie a najczęściej jest tak, jak "dasz chłopu zegarek". Bo program nie działa, nie to Twój komputer nie działa, bo poprzestawiałeś w nim coś, bo się nie znasz. A jak się nie znasz, to kup se liczydło a nie pomawiaj jeden z drugim i piętnastym człowieka, który coś zrobił dla Ciebie. Ja *cenzura*e.  :facepalm:

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o problem MariuszaB to już wiem...

ma ustawioną wielkość ikon na średnie 125%

prawa myszka na ekran/ personalizuj/ ekran...

pomyślę nad tym problemem

Masz rację, sprawdziłem i mam 125%, zmniejszyłem i wszystko jest OK. także wielkie dzięki :clap: a nawet jeżeli nie dałoby rady nic z tym zrobić to nie byłoby wielkiego problemu ponieważ prawy dolny narożnik i ciągniemy pod wymagany rozmiar  :D

 

Skalar, zrobiłeś kawał bardzo dobrej roboty i udostępniłeś za free, i za to WIELKIE DZIĘKI :clap:

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pobrałem sobie ten kalkulator i wygląda zacnie i bardziej czytelnie. Jest nawet opcja do peklowania mniej słonego.Super!  :thumbsup:  Przetestujemy,zobaczymy ;)
Dzięki za stuff. :thumbsup:

Edytowane przez davido31

Jeśli chcesz uniknąć krytyki: - Nic nie mów - Nic nie rób - Bądź nikim   (Arystoteles)

Moja wędzarnia
Dymogenerator- Budowa i wymiary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skalar, zrobiłeś kawał bardzo dobrej roboty i udostępniłeś za free, i za to WIELKIE DZIĘKI :clap:

 

 

TU wzięło mnie i zaświtało - jest za free :question:  :question:  a czemu tak  :question:

Jeżeli kolega Skalar się nie obrazi to można poprosić osoby co używają tego programu o auto-opodatkowanie na konto KPP  :question:  :question:

Jak by co to link jest tu i u  mnie w stopce.

Na 100% pewne jest, że jak ktoś prześle przysłowiową złotówkę lub ze dwie to mu nie ubędzie a prosiaczkowi brzuszek urośnie  :clap:

Co szanowni Państwo na taki pomysł  :question:  :question:

Pozdrawiam cieplutko

 

Całość mojej wypowiedzi jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem i moją opinią - chcesz zgadzaj się, nie chcesz nie zgadzaj się.

Ja życzę jak najlepiej

 

Czerpiesz ze strony "garściami" to wspomóż forum finansami ___ LINK DO POMOCY KPP

Poczytaj o panu S i jak możesz to klepnij go w d..... codziennie 2 razy ___LINK DO STRONY KPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Eset NOD32 nawet nie pisnął. A Nodzik nigdy mnie nie zawiódł od prawie 10 lat

 

Wysłane z mojego SM-N9005

Jeśli chcesz uniknąć krytyki: - Nic nie mów - Nic nie rób - Bądź nikim   (Arystoteles)

Moja wędzarnia
Dymogenerator- Budowa i wymiary

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Chciałem podpytać, czy nie chciałbyś może przystąpić do naszej spółdzielni, bo kiedyś gadaliśmy na komunikatorze?

W lutym będzie spotkanie i coraz więcej nas. :)


Kolego Maxell, można prosić o przywrócenie uprawnień użytkownika koledze Skalarowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.