Skocz do zawartości

Młodzian wita Wędzarniczą Brać !


jimimlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam WEDZARNICZĄ BRAĆ!!!!!
Jestem nowym użytkownikiem i chiałbym się przywitać tak więc witam wszytskich. W 2014 roku przeprowadziłęm się z małej miejscowości do przylegającej do niej wsi ( z blokowiska do domku z podwórkiem). Mam jednego sąsiada(z drógiej strony pole) który po kilku tygoniach mojego mieszkania na wsi wystawił się z jakaś metalową szafą na środku swojego podwórka i zaczoł zadymiać moje podwórko. Od słowa do słowa no i poczęstował mnie wędlinami. Odrazu przypomniałem sobie z dzieciństwa wypady do wujostwa smak i zapach ich wędlin masła i ketchupu(przecieru pomidorowego) włąsnej roboty i po spróbowaniu doszedłem do wniosku ze wyroby sąsiada to nie to samo co u wujka lata temu. I wtedy postanowiłęm zadziałać w tym kierunku i w przyszłośći poczęstować sąsiada moimi wędzonkami :) Dlatego tez udałem sie z zapytaniem do wujka Google, co, jak i z czym. Na całe szczęście wuj odrazu wskazał mi ta przepiękną strone i formu, kopalnie skarbów innymi słowy. Stronkę odwiedzam już od około roku i pochłaniam mase informacji narazie głównie na temat budowy żeby nie popełnić błędów np takich jak w opracowaniu Kolegi Andyandy`ego dzieki któremu takowych postaram sie uniknąć. Powoli nakreśla mi się w głowie projekt a a na większosć pytań odpowiedź znalazłem na forum (dla chcącego nic trudnego jak narazie). Niedługo chcę przelać projekty umysłu na papier, wtedy założę inny temat o budowie mojej wędzarni i umieszczę tam szkic i inne informacje a w poźniejszym czasie w miare postępów postaram się o fotorelacje z opisem i kosztorysem.

                                                                                                                         Pozdrawiam JIMIMLODY

Edytowane przez jimimlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ArkoGdynia

Na prawdę miło czytać że ktoś chce wracać do korzeni!! Ja zaczynałem dokładnie z takim samym zamiarem.... aby zjeść "dziadkową szyneczkę"..... 

Życzę powodzenia w budowie i oczywiście owocnego dymienia!!

 

Z Dymnym pozdrowieniem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Jest nadzieja w takich młodych ludziach jak ty, że tradycja nie zginie.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest nadzieja w takich młodych ludziach jak ty, że tradycja nie zginie.

Oj jest nadzieja . Nawet nasze dzieci wychowane na takich dobrach mam nadzieję, że szybko z nich nie zrezygnują :)

                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I wtedy postanowiłęm zadziałać w tym kierunku i w przyszłośći poczęstować sąsiada moimi wędzonkami :)

Podoba mi się takie podejście :thumbsup:

 

 

Niedługo chcę przelać projekty umysłu na papier, wtedy założę inny temat o budowie mojej wędzarni i umieszczę tam szkic i inne informacje a w poźniejszym czasie w miare postępów postaram się o fotorelacje z opisem i kosztorysem.

 

Oczekując tematu życzę powodzenia w szkicach, a przede wszystkim w późniejszych pracach :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice to mały problem gorzej będzie z murarstwem ale wiem nie poddaje się zresztę mam szwagra który się coś tam zna (zrobił sobie dobudówkę i stoi :)  ) tak że poproszę go o dzień, dwa nauki resztę muślę że dam radę sam :D 
ArkoGdynia jestem młody ale to są niezapomniane smaki których już od dawna nie miałem możliwości kosztować mam nadzieję że chociaż w małym stopniu dorównam wujkowi ale napewno będę się starał oczywiście licząc na Waszą pomoc a jak wszysko będzie ok to chciałbym przekazać zdobytą wiedzę następnym pokoleniom dziecią wnuką wyroby z pewnością ich do tego zachęcom  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam szwagra ...........o dzień, dwa nauki resztę muślę że dam radę sam :D

 

Pod warunkiem że bez czytania literatury co przy spotkaniu ze szwagrem wydaje mi się  niemożliwą misją  :D 

:D  :D

 

P.S

Miło powitać na forum

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek a TY kiedyś spotkałeś się ze szfagrem bez literatury i to jeszcze przy robocie ? :D

Czytać warto byle z umiarem. 

Nawet w telewizji jest że cała polska czyta dzieciom - czyli, że trzeba czytać   :tongue:  :laugh:     

Pozdrawiam cieplutko

 

Całość mojej wypowiedzi jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem i moją opinią - chcesz zgadzaj się, nie chcesz nie zgadzaj się.

Ja życzę jak najlepiej

 

Czerpiesz ze strony "garściami" to wspomóż forum finansami ___ LINK DO POMOCY KPP

Poczytaj o panu S i jak możesz to klepnij go w d..... codziennie 2 razy ___LINK DO STRONY KPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dobrze trafiłeś....  tuuuu są sami nawiedzeni  ;)   Co oni tu łodpi...ją to głowa mała ;)   Jest się od kogo uczyć. Forum scala zajebi...stych  fachowców jak zawodowych tak i amatorów jak my.  Zapewne pomogą i za jakiś czas będziesz dymił ze na cała wieś będzie zakopcona ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WEDZARNICZĄ BRAĆ!!!!!

Jestem nowym użytkownikiem i chiałbym się przywitać tak więc witam wszytskich. W 2014 roku przeprowadziłęm się z małej miejscowości do przylegającej do niej wsi ( z blokowiska do domku z podwórkiem). Mam jednego sąsiada(z drógiej strony pole) który po kilku tygoniach mojego mieszkania na wsi wystawił się z jakaś metalową szafą na środku swojego podwórka i zaczoł zadymiać moje podwórko. Od słowa do słowa no i poczęstował mnie wędlinami. Odrazu przypomniałem sobie z dzieciństwa wypady do wujostwa smak i zapach ich wędlin masła i ketchupu(przecieru pomidorowego) włąsnej roboty i po spróbowaniu doszedłem do wniosku ze wyroby sąsiada to nie to samo co u wujka lata temu. I wtedy postanowiłęm zadziałać w tym kierunku i w przyszłośći poczęstować sąsiada moimi wędzonkami :) Dlatego tez udałem sie z zapytaniem do wujka Google, co, jak i z czym. Na całe szczęście wuj odrazu wskazał mi ta przepiękną strone i formu, kopalnie skarbów innymi słowy. Stronkę odwiedzam już od około roku i pochłaniam mase informacji narazie głównie na temat budowy żeby nie popełnić błędów np takich jak w opracowaniu Kolegi Andyandy`ego dzieki któremu takowych postaram sie uniknąć. Powoli nakreśla mi się w głowie projekt a a na większosć pytań odpowiedź znalazłem na forum (dla chcącego nic trudnego jak narazie). Niedługo chcę przelać projekty umysłu na papier, wtedy założę inny temat o budowie mojej wędzarni i umieszczę tam szkic i inne informacje a w poźniejszym czasie w miare postępów postaram się o fotorelacje z opisem i kosztorysem.

                                                                                                                         Pozdrawiam JIMIMLODY

Witaj. Jednego możesz być pewien. Nie ma takiego problemu, którego wspólnie nie rozwiążemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.