Skocz do zawartości

Programik do peklowania.


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniamy symbol dziesiętny z kropki na przecinek

tak też posiadam cały czas.

Komunikat '1,5' is not a valid floating point value pojawia sie tylko od 4 do 8-10 dni. Gdzie wartość 1,5 im dzień więcej zmienia się na 1,4 1,3 i 1,2.

Zapraszam na mój blog na FB

 

http://bit.ly/Swojskie_Jadlo

 

17218319_1419130924810406_74944440254938

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Format na polski mam ustawiony. Dodam że problem wystepuje u mnie tylko na W7 Starter jak ustawiam dni od 4 do 8-10. Pozostałe dni na jednym i drugim kalkulatorze działaja poprawnie. Natomiast ten sam program w WXP działa bez zarzutu.

Jakieś pomysły?

W W7 uruchom program w trybie zgodności z systemem XP, może zadziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawianiu opcji "Region i język" zakładka format jest jeszcze możliwość

ustawień dodatkowych w których zmieniamy symbol dziesiętny z kropki na przecinek.

Po dokonaniu zmiany "Zastosuj i OK"

Mam poustawiane poprawnie.Ten nowy pobrałem i co ciekawe bez zmian.Działa po ustawieniu 1,2,3 dni oraz wagi.Dla 4,5,6,7,8-10 dni nie działa,a z dla 11-13 dni znów działa.Ciekawe gdzie jest przyczyna u mnie ,że tak się dzieje.Szkoda bo programik jest super.Muszę sprawdzić na kompie córki czy jest tak samo.Na obu komputerach zainstalowany jest Win 7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie na winie siódmym robi dokładnie ten sam błąd, niw wnikałem za bardzo ponieważ na drugim lapku (winxp) działa. Proponuje tak jak kolega ustawić język polski programisty, a pozostałe języki usunąć. Nie wiem czy zadziała, ale miałem wiel problemów z literami z kalwiatury (zamiana y i z) ustawiony był język polski programisty, ale błędy były. Po usunięciu pozoistałych języków - zresztą niepotrzebnych - błąd znikał, być może tutaj też pomoże. Pozdrawiam
i jest elegancko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana trybu zgodności nie przynosi poprawy.

Przydało by się jeszcze dodać do programu przycisk minimalizacji. U mnie na rozdzielcząści 1024x600 cały programik nie mieści się na ekaranie. Może i na to rada przyjdzie. :wink:

 

 

 

 

[ Dodano: Sob 09 Cze, 2012 10:27 ]

Problem rozwiązany

 

Wkonajcie następującą procedurę w windows 7:

-> start -> panel sterowania -> Region i język

następnie w otwartym oknie:

-> Ustawienia dodatkowe -> resetuj

zatwierdzamy zmiany i program działa.

 

Pozdrawiam

Zapraszam na mój blog na FB

 

http://bit.ly/Swojskie_Jadlo

 

17218319_1419130924810406_74944440254938

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana trybu zgodności nie przynosi poprawy.

Przydało by się jeszcze dodać do programu przycisk minimalizacji. U mnie na rozdzielcząści 1024x600 cały programik nie mieści się na ekaranie. Może i na to rada przyjdzie. :wink:

 

 

 

Obrazek Obrazek

 

[ Dodano: Sob 09 Cze, 2012 10:27 ]

Problem rozwiązany

Dzięki za poradę.

Wszystko działa .

 

Wkonajcie następującą procedurę w windows 7:

-> start -> panel sterowania -> Region i język

następnie w otwartym oknie:

-> Ustawienia dodatkowe -> resetuj

zatwierdzamy zmiany i program działa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jak kolego szukasz kalkulatora peklowania, to możesz pobrać takowy ze strony kolego Miro,

albo kolegi Skalar50. Osobiście Skalara bardziej mi się podoba, chociaż powinny przeliczać tak samo.  :)

Do pobrania z postu: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/9471-nowy-kalkulator-kolegi-skalara50/?p=350159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolego szukasz kalkulatora peklowania, to możesz pobrać takowy ze strony kolego Miro,

albo kolegi Skalar50. Osobiście Skalara bardziej mi się podoba, chociaż powinny przeliczać tak samo.  :)

Do pobrania z postu: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/9471-nowy-kalkulator-kolegi-skalara50/?p=350159

 

 

 

 

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.