Skocz do zawartości

Sprzęt i dodatki - polecane przez członków Wędzarniczej Braci


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj możecie rekomendować sprawdzony i wypróbowany sprzęt oraz wszelkie dodatki, który polecacie młodym adeptom sztuki masarskiej i nie tylko.

Opisany i przedstawiony w tym temacie sprzęt, będzie brany pod uwagę podczas rozpatrywania rekomendacji nadawanych przez Wędzarniczą Brać dla najlepszego sprzętu, jaki wykorzystujemy podczas prac związanych z domowym masarstwem.

Zapraszam. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szukalem troche w dziale sprzęt, niestety nie znalazlem wiec pisze tutaj. CZy ktoś mógłby polecić jakiegoś robota kuchennego ? Generalnie interesuje mnie w takim robocie nasadka do mielenia mięsa ( plus lejki oczywiscie do kiełbas ), mikser/blender, kruszarka do lodu ( opcjonalnie ), plus standardowe szatkowanie itp.

 

szukalem i trafilem na cos takiego : http://allegro.pl/2w1-profesjonalny-robot-kuchenny-maszynka-miesa-i4868920604.html

 

Zna ktoś ten sprzęt?

Edytowane przez t_zg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wyszukiwarkę. Temat pierwszy z brzegu: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/11560-robot-kuchenny/?hl=robot+kuchenny

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem troche w dziale sprzęt, niestety nie znalazlem wiec pisze tutaj. CZy ktoś mógłby polecić jakiegoś robota kuchennego ? Generalnie interesuje mnie w takim robocie nasadka do mielenia mięsa ( plus lejki oczywiscie do kiełbas ), mikser/blender, kruszarka do lodu ( opcjonalnie ), plus standardowe szatkowanie itp.

 

szukalem i trafilem na cos takiego : http://allegro.pl/2w1-profesjonalny-robot-kuchenny-maszynka-miesa-i4868920604.html

 

Zna ktoś ten sprzęt?

 

Kup Bauknechta lub w wersji polskiej Mesko jako maszynka do mięsa super,jako nadziewarka do pare kilo OK są też dostawki do warzyw itp.Sprzęt super porządny i za niewielką kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

MIŁOSZ -  to 5  , na początek może być , bo firma dobra , ale raczej rozejrzyj się za 8

jumbo
--------------
"Ludzie są głupi, nie źli.
Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl.
Głupiec nie pomyśli.
Działa jak zwierzę przekonany, że zawsze ma rację,
dumny, że przypierd..la. każdemu, kto jest inny od niego samego."

 

 

"- Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć."
"Ostatnie życzenie"
Sapkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jest Kenwood. Mam go w domu i jestem bardzo zadowolony. Ktos na forum tez go ma i tez sobie chwali, ale nie pamietam kto. Dlaczego na tej aukcji pisza Hendi to niewiem.

Jest dosyc glosny ale ciezko mi porownac z innymi maszynkami bo to moja pierwsza elektryczna.

 

 

Czasami mozna kupic w zestawie razem z roznymi tarkami i gdybym kupywal jeszcze raz to od razu wszystko.

--> http://www.cookplanet.pl/kenwood-tarka-mgx-643-do-maszynki-do-mi-281-sa-mg-700.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie jest:

 

kod producenta: 975671 (HENDI) 

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Szukalem troche w dziale sprzęt, niestety nie znalazlem wiec pisze tutaj. CZy ktoś mógłby polecić jakiegoś robota kuchennego ? Generalnie interesuje mnie w takim robocie nasadka do mielenia mięsa ( plus lejki oczywiscie do kiełbas ), mikser/blender, kruszarka do lodu ( opcjonalnie ), plus standardowe szatkowanie itp.

 

szukalem i trafilem na cos takiego : http://allegro.pl/2w1-profesjonalny-robot-kuchenny-maszynka-miesa-i4868920604.html

 

Zna ktoś ten sprzęt?

miałem okazje działac na takim sprzęcie tylko bez blendera do wyrabiania farszu na jerky dawał rade ale maszynka do mięsa to porażka jest mało stabilna i słabo mieli a dodatkowo ma nietypowe sitka i może byc problem z dobraniem innych średnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gastrosilesia.pl/nadziewarka-reczna-do-kielbas-m-pionowa-l,18,2,115 

 

 

Polecam ,  mam takową  piętnaście lat ..........   bez-awaryjna :D

 

 

 Pozdrawiam

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadziewarka ręczna do kiełbas M-18, pionowa 9L

ID: GS001337

 

Krótki opis produktu:

Ręczna maszynka - nadziewarka jest idealnym urządzeniem do produkcji wędlin, przeznaczonym do małych masarni, sklepów mięsnych i gospodarstw domowych. Nadziewarki umożliwiają produkcję szerokiego asortymentu kiełbas, od kabanosów po szynkową w zależności od wielkości użytego lejka
Urzywam od 8 lat. Niestety cena

netto

1 999,00 zł

brutto

2 458,77

www.ratownicy.org
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tutaj możecie rekomendować sprawdzony i wypróbowany sprzęt oraz wszelkie dodatki, który polecacie młodym adeptom sztuki masarskiej i nie tylko.

Opisany i przedstawiony w tym temacie sprzęt, będzie brany pod uwagę podczas rozpatrywania rekomendacji nadawanych przez Wędzarniczą Brać dla najlepszego sprzętu, jaki wykorzystujemy podczas prac związanych z domowym masarstwem.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Polecę również w tym temacie nową praskę kolegi jumbo.

Porządne i estetyczne wykonanie.  :)

 

 

post-55133-0-09413900-1484054275_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.