Skocz do zawartości

Moja mała masarnia i różne wyroby.


jac007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 854
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnowić do tego silniczek od wspomagania i fajna zabawka wyjdzie.

 

Absolutnie tak, wystarczy popatrzeć  jak Tusiaczek zrobił swoje cacuszko, bajaderka po prostu :thumbsup:. Nie wszyscy jednak zamykają hurtowo, a zamykarka na korbkę działa równie lekko, że nawet dziecko by sobie bezproblemowo poradziło. Jednak z napędem od Nissana Note, to już sprzęcicho górna półka, to wiadomo, ale i ręczna po odpucowania całkiem fajnie się prezentuje, co widać doskonale na przykładzie zamykarki Jacka  https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/17334-kupi%C4%99-zamykark%C4%99-do-puszek/:D  :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mirabelki oddają swoją dobroć
Bardzo dobre wykorzystanie  :thumbsup:  :clap:  

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

 

Urodziny wnuczki 
:D  :thumbsup:  :clap:  

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jemy tort urodzinowy mojej wnusi Marcelinki, dziś ma już 2 latka. To ta wnusia o której pisałem, że jest "wszystko żerna" No niestety jej tatuś tort dostarczył bo takie czasy! :mad:

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Toż ty Andrzeju piwko warzyłeś...

 

 

Tak Piotrek ... Pierwsze nauki  warzenia piwka pobierałem na zlocie w Purdzie . To był rok 2009  ,, Abratek filmik nakręcał . Ciebie nie było bo wymieniałeś akurat okna w chałupie ... jak dobrze pamiętam . Super wspomnienia zlotowe tylko już pamięć słaba :D

 

 

 

Andrzeju czas wrócić do tego

 

 Już chyba nie . :blush::)

 

Pozdrawiam

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zostało tylko pozazdrościć możliwości degustacji. Piękny widok, przynajmniej dla mnie jako miłośnika piwa.

 

Zostały jeszcze dwie butelki zobaczymy czy będą jeszcze za rok.


[Dodano: 05 gru 2020 - 18:45]

 

 

Już chyba nie

 

Nigdy nie mów już chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nigdy nie mów już chyba nie.

 

 

Masz rację !!!!    :)    Miałem zmienić mój wpis ale jakoś mi uciekło  :facepalm:  :facepalm: .  Teraz piszę . .... Nigdy nie mów nigdy .  :)  :thumbsup:  :clap: 

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.