Skocz do zawartości

Startujemy


Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku takich małych miejscowości jak moja to swoją wioskę muszę wpisać tam, gdzie ulica a tam gdzie miejscowość muszę wpisać pocztę (czyli gminę) bo w przeciwnym razie mapa źle pokazuje.

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety, u mnie było bez zmian, więc ręcznie naniosłem poprawkę i zapisałem zmiany, teraz jest OK.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell'ku ja w dowodzie mam adres:  kod  nazwa wioski  i numer domu   czyli  00-000 Wioska 1  i nie mam ulicy . Jak wpiszę  nazwę wioski zarówno w rubryce ulica jak i miejscowość to pokazuje ok Skoczowa. Muszę wpisać tak jak wcześniej podawałam.

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic. Programista przewidział takie przypadki i dlatego w swoim koncie masz zakładkę ustawienia i tam ręcznie poprawiasz ustawienie znacznika. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że osoby z takich wiosek jak ja wiedzą by wpisać tak jak ja wpisałam bo w wielu instytucjach gdy muszą wpisać ulice wpisują w rubrykę nazwę wioski a w rubrykę miejscowości  właśnie nazwę gminy .

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że przez dwa, trzy dni będziemy testowali portal, więc z chwilą jego pełnego rozruchu, wszystkie ogłoszenia usuniemy, gdyż traktujemy je jako testowe. Oczywiście osoby zarejestrowane, pozostana jako zarejestrowane.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell, przydałaby się możliwość wyboru zdjęcia głównego, czyli możliwość przesuwania zdjęć, ale jak nie będzie to też dobrze będzie :) 

 

Fajnie że jest możliwość wyszukiwania ogłoszeń po słowie kluczowym, ale jeszcze lepiej  gdyby była możliwość wyszukania przedmiotu, ale w całej całej giełdzie, dla przykładu....

Świnki rasy Mangalica.... aby znaleźć to ogłoszenia należy wpisać słowo kluczowe "Mangalica",  następnie odhaczyć dział kupię lub sprzedam... a wystarczyłoby  wpisać słowo kluczowe "Mangalica" i już mamy ogłoszenie obojętnie w jakim by było dziale.


Przepraszam, już jest taka możliwość :clap: :clap: :clap:

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maxell, przydałaby się możliwość wyboru zdjęcia głównego, czyli możliwość przesuwania zdjęć, ale jak nie będzie to też dobrze będzie

Jest. Jeśli ktoś się zainteresuje ofertą, wchodzi w nią i może dowolnie przeglądać zdjęcia.

Wybór zdjęcia na tzw. stronę główną zależy od Ciebie.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. ale mi raczej chodziło o to że zamieszczam np. 4 zdjęcia, oczywiście pierwsze zdjęcie jest zdjęciem które widać w ogłoszeniu dla innych i jest ono na stronie głównej, ale z jakiś powodów chciałbym to zdjęcie zastąpić np. zdjęciem nr. 3, więc wchodzę w "edytuj", "chwytam" zdjęcie nr. 3 i przesuwam je w miejsce nr. 1, a stare zdjęcie wędruje w miejsce zdjęcia nr 3, nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi.....

Obecnie należałoby usunąć wszystkie zdjęcia i dodać je od nowa, oczywiście uwzględniając swój kaprys ;)

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to zostawmy, gdyż programiście chodziło o to, co napisałem wyżej. Jak już wszystko ruszy, to przypomnij sprawę. Postaram się to załatwić. Na razie musisz prosić admina o podmiankę.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko testy więc sprawdziłem jak się odbywa ta sprawa o której napisałem i o tym napisałem jako braku możliwości, będzie to ok, nie będzie to też dobrze, w końcu to żaden problem, jeszcze odnośnie wyszukiwarki danego produktu, zauważyłem że na głównej stronie giełdy chcąc znaleźć jakiś produkt trzeba jasno określić czy chcemy go kupić, czy sprzedać, dla przykładu nadal słowo kluczowe "Mangalica" jeżeli je wpiszę w dziale sprzedam to nie pokaże się ogłoszenie, muszę zmienić na dział kupię i wówczas pojawi się, dobrze by było aby po słowie kluczowym wyskakiwały wszystkie ogłoszenia, ze wszystkich lokalizacji, kategorii, działów, przedziałów cenowych, okresów dodawania ogłoszeń, itp.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę te bzdury naszego "fachowca od podczerwieni" i na nową stronkę trafiły  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

 

"Kolor rury dymnej wskazuje na wielokrotne przegrzanie podczas wędzenia. Efekt wędzenia, a raczej „czadzenia” jest toksyczna żywności wyprodukowana na własne życzenie chociaż w smaku nie zawsze można odczuć różnicę. Wędzarnia z lekko ocieplona rurą, drewnianą komorą po usunięciu szamotki - powinna produkować dużo zdrowsze wędzonki. Nie oznacza że jak zrobimy taką przebudowę zaraz otrzymamy właściwe rozwiązanie. Możemy ułatwić obsługę i zmniejszyć wytwarzanie substancji szkodliwych. Jednak nie pozbędziemy się w ilości zadowalającej, dodatkowych niechcianych produktów. Wartości te mogą znacznie przekraczać obowiązujące normy zawartości benzopirenu".

Carpe diem - raz kozie death

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyskakują w tej chwili, ale jest ich ograniczona ilość. Programiści także to rozpatrywali i doszli do wniosku, że jeśli ktoś wchodzi na giełdę, to w konkretnym celu; albo kupić, albo sprzedać.

Zrobienie takiego zestawienia wszystkich ogłoszeń, jeśli będą ich tysiące to kłopot dla szukającego. Dal programisty nie ma problemu. Jesli będzie taka potrzeba, to zrobimy.


Gonzo, te oba pliki i tak idą do poprawki. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell, OK. czas pokaże czy będzie to potrzebne, czy też nie, zmienić zawsze się zdąży.

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o tym, że to jest tzw. praca od podstaw. :D Pierwsza tego typu strona, więc mogą być jakieś błędy, choć staraliśmy się przez te 8 miesięcy jej budowania, aby spełniała wszystkie wymagania jakie założyliśmy. Czy nam to wyszło i jak, zobaczymy. Mam nadzieję, że użytkownicy będą zadowoleni. Dlatego testujcie, testujcie i jeszcze raz testujcie.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że przez dwa, trzy dni będziemy testowali portal, więc z chwilą jego pełnego rozruchu, wszystkie ogłoszenia usuniemy, gdyż traktujemy je jako testowe

 Tylko na takiej podstawie dałem swoje  :laugh:

 

 

Dodatkowo mam pytanie jak się ma

portal zajmuje sie pośredniczeniem w sprzedaży produktów rolnych, pochodzących z własnego gospodarstwa

do podkategorii " drewno do wędzenia", czy "słoiki", czy np. propozycja kupna formy do oscypków?

Wychodzi, że można wystawiać wszystko, łącznie z np. samochodami, bo się przydadzą do przewozu wyrobów.

 

 

 

Jeszcze tylko taka uwaga. Szkoda, że strona rozjeżdża się w telefonie. Przynajmniej w moim.

W dzisiejszych czasach powinna być zoptymalizowana pod smartfony.

Edytowane przez Gen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mogę mogę połączyć się z tą stroną .

Ja miałem podobny problem minionego wieczora i nocy.  Explorer szukał i szukał. Teraz już hula, że aż hej! 

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze tylko taka uwaga. Szkoda, że strona rozjeżdża się w telefonie. Przynajmniej w moim.

W dzisiejszych czasach powinna być zoptymalizowana pod smartfony.

 

Piotr zapewne i wersja na smartfony powstanie - nie od razu wszystko na raz ;)

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że jeszcze wczoraj przenosili pliki na nasz serwer, więc na pewno wszystko nie będzie działało od razu. Dajmy im trochę czasu. 

Czytają Wasze uwagi i na pewno te przydatne i potrzebne zostaną wdrożone.

Dwie sprawy:

1. Sprzedaż samochodów i czegoś tam jeszcze....  To tak nie działa. Pozostawiona jest jedna sekcja na sprzęt serowarski, masarski i inny, ale proszę pamiętać, iż wszystkie ogłoszenia są przed ukazaniem się na stronie moderowane, zatem nic poza np. formami, praskami, chustami, słoikami itp nie przejdzie. Portal ma służyć rolnikom indywidualnym, tzw. MOL'om i odbiorcom ich produktów. Jeśli jaki producent nadziewarek, sprzętu itp. będzie chciał pokazać się na portalu, ma od tego reklamy.

2. Ważna. Aby Google zlokalizowały "Was" na mapie muszą mieć w pierwszej kolejności kod pocztowy i województwo. Sa przypadki maleńkich miejscowości, a zwłaszcza takich, których nazwy lub oznaczenia zostały niedawno zmienione, że Google ich nie wykrywają. Proszę wtedy podać kod pocztowy i województwo, a znacznik ustawić sobie dokładnie w ustawieniach swego konta. 

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.