Skocz do zawartości

Kalendarz WB 2024 - rozpoczynamy projektowanie


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy, roboczy wzór graficzny kalendarza nadesłany przez drukarnię. Na pewno będą poprawki; Proszę nie sugerować się wpisami zlotów między kalendariami, gdyż te są tylko przykładowe.

 

kalendarzWBwzor1.thumb.jpg.7fc2b795072df98fb40e75fe2c02ff38.jpg

 

 

Zdjęcia także sa tylko przykłądowe.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być kalendarz wyjątkowy i taki zapewne będzie. :D Wniosłem już o kilka zmian i podesłałem fajne zdjęcia oraz aktualny terminarz spotkań na 2024 rok. Jutro powinna tutaj zagościć następna wersja próbna.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, karolszymczak napisał(a):

Ładnie że jest ujęty rok jubileuszowy.

Dobrze zauważyłeś :thumbsup:,  jeśli można doradzić to lekko bym podniósł do góry napis (20-lecie) i w wierszu poniżej nad napisem grudzień można zamieścić  informację o jubileuszowym zlocie(miejsce i data podobnie jak Zakopane i Chłapowo).

Dodatkowo w prawym dolnym rogu można zamieścić kod QR do strony. Z tego co mi jeszcze przychodzi do głowy można lekko zmienić wzór samego kalendarza aby miał fazy księżyca, co do tła nie wypowiem się to sprawa gustu dla mnie ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzewlod napisał(a):

można zamieścić kod QR do strony

Musi być!

  • Like 1

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu dostałem od wydawcy projekt nr 2 kalendarza. Nie uwzględnił w nim jednak moich sugestii wobec czego jeszcze raz wysłałem zdjęcia oraz swoje uwagi co do wyglądu grafiki. Kiedy tylko otrzymam kolejny projekt, od razu go tutaj wrzucę.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także wydaje się, że kod jest zbędny, gdyż kalendarz trafi głównie do naszych użytkowników. Jeśli chodzi o zapisy, jak podałem wyżej, limit kalendarzy został wyczerpany. Musisz poprosić ewentualnie kogoś, kto zamówił i opłacił większa ilość, o odstąpienie.

  • Upvote 1

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Damian90k napisał(a):

Co do kodu QR jestem sceptyczny, mało kto tego używa u nas w kraju

Na kalendarzu - zbędny , ale byś się zdziwił co do ilości użytkowników wizytówek QR

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gontek napisał(a):

Moim zdaniem, to ten kod pasuje jak kwiatek do kożucha. 😉

A ja myślę, że kod QR jest wyznacznikiem naszych czasów.

W dniu 3.12.2023 o 12:07, Damian90k napisał(a):

jestem sceptyczny, mało kto tego używa u nas w kraju

Zdziwił byś się Damian90k. Aplikacja jest już od dawna standardową w telefonach komórkowych. Sceptycyzm to takie podejście do świata, w którym człowiek z natury wątpi w niektóre zjawiska i wynalazki. Do innych rzeczy masz podobne podejście?

  • Like 1

Ciepło pozdrawiam.

dyzio

__________________________________________

Hołduję rozkoszom stołu, dzbana i łoża. (kolejność przypadkowa)

 

nie zapominaj o Panu "S"

http://wedlinydomowe...go-forumowicza/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dyzio napisał(a):

A ja myślę, że kod QR jest wyznacznikiem naszych czasów.

:thumbsup:Obecnie jest to standard stosowany na wielu materiałach (torebki, opakowania itp.) Kod QR jest bardzo tanią formą reklamy.

 

35 minut temu, dyzio napisał(a):

Aplikacja jest już od dawna standardową w telefonach komórkowych.

Prawie każdy smartfon czyta kod i nie jest konieczna aplikacja wystarczy, że posiada aparat fotograficzny, ponadto opcji czytania kodu jest wiele. Dla osób, które nie wiedzą jak czytać kod można zamieścić dodatkowo klasyczy adres strony www. np w drugim dolnym rogu.

Edytowane przez Grzewlod
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co nowe, przynajmniej dla niektórych jest wrogiem starego 😉

 

Kod QR jest tak samo potrzebny jak adres strony internetowej... postępu i wygody nie unikniemy czy tego chcemy czy nie chcemy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.