Skocz do zawartości

Oferta kursów specjalistycznych dla rolników i KGW


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze zmianami przepisów dotyczących produkcji wyrobów wędliniarskich w gospodarstwach indywidualnych w malym zakresie, chcemy zaproponować wszystkim rolnikom-hodowcom, specjalistyczne kursy masarskie w naszej SDM. Propozycję takich kursów kierujemy równiez do Kół Gospodyń Wiejskich.

Będzie to możliwe o tyle, iż za jakieś dwa miesiące otwieramy na północy kraju II Oddział naszej SDM (trwa wyposażanie i prace wykończeniowe).

Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie uruchomić jeszcze jeden oddział na południu Polski.

Serdecznie Państwa zapraszamy, gdyz naprawdę warto.

Niebawem więcej szczegółów.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał blisko. :grin:

no to fajna północ jak Jagra z wa-wy będzie miał blisko :tongue: :lol:
Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno docelowo będa co najmniej 2-3 filie. Trzeba pomyslec o jakiejś w okolicach Poznania. Może Pobiedziska? :grin:

Oczywiście wszystko zależy od zapotrzebowania, ale myślę, że i z tym nie będzie kłopotu.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu uruchomienia planowanych filii SDM, zawsze można zorganizować szkolenie wyjazdowe. jesteśmy na to przygotowani. Posiadamy mobilny sprzęt oraz bardzo dobrych wykładowców. Grupa zainteresowanych (w każdym rejonie Polski) organizuje jedynie salę dydaktyczną i zakwaterowanie dla 3 osób. Warto w tym wypadku skorzystać z pomocy KGW, gdyz otrzymują na tego typu szkolenia dotacje.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell szybciutko to uruchamiaj bo teraz nie pracuję i mam dużo czasu.

 

 

A jeżeli chodzi o Uniwersytet Trzeciego Wieku to moja znajoma w wieku 62 lat zapisała się na japonistykę :!: :grin:

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam kolegów...jakie są szanse na kurs w województwie pomorskim? bardzo nam zależy na ukończeniu kursu masarstwa ale nie możemy nigdzie się za bardzo oddalać bo pod nieobecność tu by się świat zawalił :) a wiadomo, że w innym województwie pomijając koszty dojazdu i hoteli trzeba by było spędzić trochę czasu a domu zostawić nawet na weekendy nie możemy. Pozdrawiam liczę, ze ktoś mądry wymyśli coś dla mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedobry78, Jeśli zorganizujemy szkołę w woj. pomorskim to, i tak będziesz musiał oddalić się na dwa dni od domu. Jedynie będziesz miał krótszy dystans do przejechania. :grin:

Jeśli w gminie, powiecie posiadacie organizację, która pozyska pieniądze na szkolenia np. rolników, gospodyń domowych itp. z funduszy europejskich to, nie ma problemu z przyjazdem do którejś filii SDM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jak się chce ,to można.

( 15-sta minuta)

http://tvp.info/raport-z-polski/wideo/06112012-1600/8823919

Myślisz , że możesz wszystko ?

Spróbuj trzasnąć drzwiami obrotowymi

 

Myślałem ,że jestem już na dnie !!!!

Ale ktoś rzucił mi łopatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.