Skocz do zawartości

Grill u Einshel...


Einshell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

:) A takie szaszłyki pojszły :D  Karkówka przekładana z filetem z kura :cool:post-45054-0-33792700-1434359878_thumb.jpgpost-45054-0-03396700-1434359899_thumb.jpgpost-45054-0-78313600-1434359941_thumb.jpg Do tego była sałatka i chlebek podpiekany czosnkowy , ale dania gotowego nie ''pstrykłam'' , bo zezarli za szybko :D:facepalm:

Einshel ,, Jak 'se' człowiek sam nie zrobi , to mu nikt nie zrobi...:) ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Upierze, da dobrze zjeść i dużo miejsca nie zajmuje

Krzyś, zapomniałeś dodać, że Haneczka to spawcz/ka pierwszej klasy. Ech, wszechstronne to nasze dziwcze :D

 

 

dużo miejsca nie zajmuje

No fakt :D :D

Witajcie BiSwW

lokomotywa-ruchomy-obrazek-0004.gif

Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło

etiam latrones suis legibus parent !!

Wędzę więc jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale i tak długo byście ze mną nie wytrzymali

Aneczko, my sprytne chopy, radzim se ze wszystkim i wszystkimi :D Prawda Gonzo, że dobrze napisałem ?? :D :D

Witajcie BiSwW

lokomotywa-ruchomy-obrazek-0004.gif

Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło

etiam latrones suis legibus parent !!

Wędzę więc jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczta... jakie łogiery... :D;)  Po takich grill'ach to ja się ...wiesz czego spodziewam..? :rolleyes::facepalm::angel:


Trza mierzyć siły na zamiary :D;)


Tańców do rana byś nie zdzierżył ... :tongue:

Edytowane przez Einshell
Einshel ,, Jak 'se' człowiek sam nie zrobi , to mu nikt nie zrobi...:) ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:) Zrobione to , co było zamierzone :cool: Ale eksperymentów się zachciało :mad: Zrobiłam makrelę z grill'a ( tak polecaną i zachwalaną :hmm: ) ... No ... kurde... ni ''to'' wędzone...ni ''to'' pieczone... :rolleyes:  i kurde... nie smakowało nam :facepalm: Stwierdziliśmy , że wędzona jest najlepsza , a na grill'u raczej będzie lądował pstrąg :thumbsup:  Ale nic to... u mnie się jedzenia nie wyrzuca... już ugotowałam ryż , cebulka przysmażona się studzi , słoiczki wyparzone... Wiecie ''co '' się będzie działo... :rolleyes::thumbsup:post-45054-0-81194400-1438946229_thumb.jpgpost-45054-0-15043800-1438946244_thumb.jpg

Einshel ,, Jak 'se' człowiek sam nie zrobi , to mu nikt nie zrobi...:) ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kurde... ni ''to'' wędzone...ni ''to'' pieczone..

 

Z tego co patrzę na zdjęcie to mam wrażenie że grillowaliście je zawinięte w folli i w takim wypadku się zgadzam z tą opinią bo tak wychodzą tylko pstragi ...

Makrela musi dostać "ognia" wtedy jest wyborna ;) 

Takie skumbrie z żaru z sałatką z cebuli, świeżej kolendry, ostrej papryki i omułków to bałkański specjał szczególnie w Bułgarii czy Rumunii na samo wspomnienie takiej biesiady na wyspie Św.Kingi mam ślinotok ;)

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogerku... nie były zawinięte... Folia była położona i posmarowana oliwą żeby się do grilla nie przykleiło , a ogień był porządny , bo i tak się przypiekła do folii :mad:  To nie wiem... marynowałam w soku z cytryny (połówki) , sól , papryka sł. i ostra , oliwa , natka pietruszki i koperek. a tam... już po ptokach :D  Paprykarz się chłodzi po pasteryzacji :thumbsup::cool:

Einshel ,, Jak 'se' człowiek sam nie zrobi , to mu nikt nie zrobi...:) ''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalny bo za jednym podejściem możemy wszystko ugrilować :)  też na taki choruje, tyle że na alledrogo dość drogo wychodzi taki komplet, a zrobić nie mam gdzie i z czego :hmm:

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.