Widać, że każdy robi białą jak chce, ale manownik wyszscy mają wspólny - każdy wykonał ją sam irodzince smakuje! Świadziu przepraszam, że zapytam w Towim wątku, ale koledzy napiszcie mi ile wasza kiełbasa biała wyszła za kilogram??? Pytam bo przeglądając gazetki z Biedronki (gdzie o dziwo była najdroższa) ok 7 zł za kilogram, Polomarket i Lidl 5 zł za kilogram białej. Moja gdzie mięso kupiłem na straganie - łopatka, boczek bez skóry, kawałek łopatki wołowej - razem ponad 7 kg = 95zł. Do tego przyprawy, jelita. Wyszła smaczna chodź może jak na pierwszy raz trochę za chuda - przypraw dałem że tak powiem, "średnia tego forum"