Skocz do zawartości

Licytacja garnka dla KPP


bilu72

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę z wygranej :) - prosiaczek już dokarmiony :)

 

Wiem, że naczynia są bardzo dobrej jakości - mam już kilka od kolegi bilu72.

 

A ponieważ już mam...  to te wylicytowane oddaję do dyspozycji Maxell'a - albo ponowna licytacja, albo jako nagroda w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo się cieszę z wygranej :) - prosiaczek już dokarmiony :)

 

Wiem, że naczynia są bardzo dobrej jakości - mam już kilka od kolegi bilu72.

 

A ponieważ już mam...  to te wylicytowane oddaję do dyspozycji Maxell'a - albo ponowna licytacja, albo jako nagroda w konkursie.

W takim razie czekam na decyzję @Maxella co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za szlachetne serduszka. Bilu72, działasz ostro w zakresie pomocy stronie i nie tylko, więc przychylając się do wniosku forowiczów, występuję do vtec'a o przyznanie Ci tytułu VIP'a. W pełni na niego zasługujesz.

Tompi, bardzo dziękuję za ten dar w imieniu przyszłego laureata w naszym konkursie. Postaram się w jakiś sposób odwdzięczyć.

Wylicytowane przedmioty dokładam do puli nagród, które będą rozlosowywane na początku sierpnia.

Bardzo proszę o przesłanie zdjęć wszystkich przedmiotów biorących udział w tej licytacji, na moją pocztę maxell11@wp.pl.

Jeśli nie macie nic przeciwko, część kwoty otrzymanej w wyniku tej licytacji, chciałbym przeznaczyć na zakupienie nagrody dla naszej wschodzącej gwiazdy filmowej, która prężnie działa zarówno na forum, jak i na naszej Grupie FB.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilu72,  przychylając się do wniosku forowiczów, występuję do vtec'a o przyznanie Ci tytułu VIP'a. 

Nie wiem co mam powiedzieć :w00t: jestem wielce zaskoczony przyznaniem mojej skromnej osobie takiego tytułu.

W chwili obecnej jestem w delegacji więc nie jestem w stanie zrobić i podesłać fotki całego kompletu.Wstępnie liczę że wrócę pod koniec tego tygodnia.

 

Postaram się także zorganizować losowanie niespodzianki wśród osób które brały udział w losowaniu.

 

Dziękuję kol@tompi za przekazanie wylicytowanych naczyń do puli nagród w sierpnowym losowaniu.

 

Jeżeli chodzi o zakup nagrody dla naszej gwiazdy to jak najbardziej się przychylam to propzycji a ze swojej strony dodam że postaram się również o jakąś nagrodę w postaci naczynia kamionkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Panowie... brak słów na opisanie tej szlachetności :clap: :clap: :clap:

 

Bilu72, Wielkie gratki z przyznanego tytułu :clap:

Moja wędzarnia i pierwsze wyroby :-)

https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=6185

 

Pozdrawiamy Wszystkie zadymiaczki i zadymiaczy :-)

Jola i Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.tompi wspomniał mi kiedyś że nie ma garnka na ogórki a wylicytowany oddał na szlachetny cel więc chcę mu zakomunikować że nie ma garnka tylko ma dwa 2.5 lit.oraz 4 lit. którę mu ofiarujępost-63315-0-73739900-1595335603_thumb.jpg

Koleżance @halusia@ dokładam do nagrody specjalnej naczynia opisane w temacie 

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/17488-nagroda-specjalna/page-2?do=findComment&comment=672130

 

Natomiast wśród osób biorących udział w mojej ostatniej licytacji zostanie rozlosowana beczułka.

post-63315-0-85729400-1595335912_thumb.jpg


[Dodano: 21 lip 2020 - 14:54]

Proszę kol.@tompi o przesłanie danych do wysyłki na moje PW

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie,

Sezon ogórkowy się już kończy a do wylicytowania jest jeszcze 2.5 l.

garnek do kiszenia ogórkòw wraz z orginalnymi pastami produkcji Węgierskiej oraz Wino Mszalne produkowane dla zakonu Paulinów z Częstochowy. Kwotę z wygranej licytacji proszę wpłacic na KKP

https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/koszt przesyłki jest po mojej stronie na terytorium RP.

Koniec licytacji 23.08.2020 godz.12.00 czasu polskiego.(Wygra osoba która najpużniej zalicytuje o 11.59.59 jeżeli o tym czsie bedzie licytowało kilka osób wygra ta która będzie bliżej 12.00.)

Zaczynamy

bilu72-9.99 zł

post-63315-0-31121500-1597744684_thumb.jpg

post-63315-0-52528800-1597744705_thumb.jpg

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 150

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.