Skocz do zawartości

Galeria postaci - czyli kto jest kim w zadymiarskim świecie


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witamy !!!

Jestem cukiernikiem z 15 letnią praktyką,

To pewnie będziesz silnym wsparciem kącika piekarniczo-cukierniczego :grin:

"...dobrze przeżyte Dziś uczyni każde

Wczoraj snem szczęśliwym,

I każde Jutro wizją nadziei."

Kalidasa V w n.e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 570
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam taką nadzieję, zwłaszcza że pracowałem w małej rzemieślniczej cukierni w której wyroby wykonywane były metodami tradycyjnymi. Niestety i ta branża zarażona została wszelkiego rodzaju chemią i większość ciast produkuje się z gotowych prochów. Rola cukirnika w produkcji coraz częściej ogranicza się do wsypania proszku dolania wody i wymieszania w miesiarce. Tak jest prościej, szybciej, taniej. Niestety o naszym zdrowiu się nie myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

No to już nas dwóch (przynajmniej oficjalnie) :grin:

ja już z zawodu wypadłem dlatego cieszę się że mamy aktywnego kontynuatora :wink:

Poza ogólną technologią istnieją pewne różnice (myślę że w każdej dziedzinie) związane z regionami, dlatego warto się uzupełniać, a wiem że na Śląsku jest parę ciekawych pozycji :cool:

Jeśli uważasz że w internecie wszystko jest za darmo, to się bardzo mylisz.... dlaczego? - sprawdź https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry74, Witaj słodki zadymiaczu :lol:

Przedstaw jeszcze żonkę bo tak ładnie patrzy na nas wszystkich :lol:

:o Gratuluję trzech córek mamusi :lol:

harry rozumiem, że będziesz dalej próbował aby w rodzince był jeszcze jeden męski członek :lol:

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry74, Witaj słodki zadymiaczu :lol:

Przedstaw jeszcze żonkę bo tak ładnie patrzy na nas wszystkich :lol:

:o Gratuluję trzech córek mamusi :lol:

harry rozumiem, że będziesz dalej próbował aby w rodzince był jeszcze jeden męski członek :lol:

Pozdrawiam :grin:

Tadziu, co by jasne było, córeczki są zazwyczaj tatusia, a synek mamusi, dlatego się mówi mamisynek :-) A powiedz mi po ja to mało kumaty, są damskie członki? ;-)

Pozdrawiam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Współczuję, tyle dziur w domu, to masz przeciąg ) ) )

Miałem kolegę który ma 4 córki, żonę, teściową a i najstarsza URODZIŁA MU WNUCZKĘ! Chłopak załamał się i waśnie mówił: Mam tyle dziur w domu, że mam przeciąg. (zginął tragicznie)

A tak na poważnie to czekam na jakiś przepis, bo Abratka sernik to już 6 będę robił w sobotę - mam zamówienie od córki. Za każdym razem jest coraz smaczniejszy.

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abratka sernik to już 6 będę robił w sobotę

Papciu kochany,

a mógłbyś proszę zamieścić zdjęcie Twojego wyrobu? Zależy mi głównie na przekroju. Napisz jeszcze z jakiego twarogu robisz ten specjał.

Z góry dziękuję (ale nie z Jasnej) :grin:

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to teraz ja, na imię mam Sebastian i mieszkam w Poznaniu.

Kocham dobrze zjeść, a stąd niedaleko do gotowania :)

Na zdjęciu ja z synem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnuczek , tutaj Cię rozczaruję. Z zawodu jestem stolarzem, na co dzień wykonuję prace remontowe, z zamiłowania fotografuję, a to zdjęcie to Biskupin i z historią ma niewiele wspólnego. :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Biskupin oczywiście jest powiązany z historią od ponad 2700 lat, tylko zdjęcie to "maskarada" :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biskupin jest historyczny i jest drugi dla turystów. Ten dla turystów musi zarabiac :sad: . Troszkę histori da sie przemycić. Jednak jak już kiedyś pisałem "ekonomia ponad wszystko". Dlatego prawdziwą historię odkrywają tylko zapaleńcy. Prawdziwe wędliny też tylko zapaleńcy robią.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu ja z synem.

Ten "demoniczny" nick nijak nie pasuje do tego sympatycznego faceta na zdjęciu :smile:

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAnna, zawsze twierdzę że nie taki demon_ straszny , jak go malują :devil:

Nick powstał z przezwiska z dawnych lat, które nadała mi grupa ludzi słuchająca dość "twardej" odmiany muzyki.

Właśnie niejako przekornie do usposobienia. Pocieszającym jest fakt że nawet lucyfer - to upadły anioł...

 

Ps . Podziwiam Twoją przepiękną wędzarnię - rewelacja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jo sem tukej :)

 

http://nasza-klasa.pl/profile/2933882

 

Chętnie przyjmę 3000 nowych znajomych. :grin: :grin: :grin:

 

Radzio dzięki jesteś nr 001

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotkie to moje zycie z zadymianiem,mysle jednak ze jestem na dobrej drodze do rozwoju.Mieszkam pod miastem Lodz :lol: zeby moc zadymiac wyprowadzilam sie na wies.Namawiam wszystkich ktorzy maja taka ochote na podjecie decyzji - mieszkam od jutra na wsi. Sluze cala swoja wiedza na temat jak to zrobic. Jak kupic ziemie jak pobudowac dom i jak .......... Oczywiscie informacje dla ZNAJOMYCH :grin:
ja-Nina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mieszkam sobie na pograniczu Pałuk i Kujaw interesuje się archeologią i historią no i razem z przyjaciółmi założyliśmy taką grupę świrów i robimy inscenizacje historyczne miedzy innymi w Biskupinie ale nie tylko :wink: Z zawodu elektromechanik obecnie pracuje jako szklarz, kawaler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.