Marcinct dlaczego TY tak deprecjonujesz pracę Polskiego rzemieślnika 2 flaszki to 40 zł = 14.28 $ no chyba ,że miałeś na myśli "Jasia wędrowniczka " np. 8 letniego to będzie ok 80 $ .
Potem się dziwisz ,że tu zasuwają za 1500 zł miesięcznie=535,71 $
I jeszcze jedno chyba nie myślisz ,że tylko Ty wpadłeś na to ,że w USA jest to tak tanie i popatrz nikt tego nie importuje do Polski i nie robi "kokosów", może trzeba spróbować :wink:
My proste postkomunistyczne matołki , które nawet z kraju nie potrafią wyjechać nie umiemy.
A w drugą stronę można by kryształy bo tu sa tańsze.