Skocz do zawartości

Bilu dymi


bilu72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 399
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 10 miesięcy temu...
13 minut temu, Grzewlod napisał(a):

Szreku zerknij Bilu baranka nadział na lejek od jumbo. Muszę i ja wreszcie zrobić kabany.

Już podziwiałem :D Baranek na zewnątrz czy i w środku również ? Baranina w moim rejonie to niestety tylko wspomnienie, ostatnie sztuki były jeszcze u teściowej  w spółdzielni ze 25lat temu😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, szrekPL napisał(a):

Baranina w moim rejonie to niestety tylko wspomnienie, ostatnie sztuki były jeszcze u teściowej  w spółdzielni ze 25lat temu😔

Niedaleko mnie jeszcze 6 lat temu jeden gospodarz trzymał, czasem jak przejeżdżałem to widziałem. Jak pojedziesz na zlot do zakopca to w tradycji zlotu jest pieczony baranek😋. Zawsze zjadłem dwie porcje ponieważ Aga nie jada baraniny.

Edytowane przez Grzewlod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, szrekPL napisał(a):

nie będę kłamał nie koniecznie lubię góry,

Zupełnie tak jak ja👍. Będąc w Zakopanym nie widziałem gór, raz jak chciałem specjalnie zobaczyć i wjechałem na Kasprowy to owszem zobaczyłem tylko końce palcy u butów taka była mgła. Wody zawsze było pod dostatkiem np. termy w Bukowinie i Białce🏊‍♀️, do tego w doborowym towarzystwie busikiem zawieźli z i przywieźli do ośrodka🥳.

 

19 minut temu, szrekPL napisał(a):

Ciężko chwilowo z wolnym firma ze ,,skarb państwa" przechodzimy obecnie wyminę,, fachowców" itd

🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzewlod napisał(a):

Jutro idę do okulisty😉.

😉To nie jest lejek od Jumbo, Jacek robi stożkowe  lejki, a ten jest ewidentnie wypukły 😜

Najpierw spojrzyj, z kim jesz i pijesz, a dopiero potem, co jesz i pijesz. Epikur

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2024 o 20:35, Grzewlod napisał(a):

Zupełnie tak jak ja👍. Będąc w Zakopanym nie widziałem gór, raz jak chciałem specjalnie zobaczyć i wjechałem na Kasprowy to owszem zobaczyłem tylko końce palcy u butów taka była mgła. 🏊‍♀️🥳.

 

🙃

W Zakopanym to ciężko zobaczyć góry😉ale będąc w Zakopanem można wejść na Kasprowy, to tylko kilka godz.tam i z powrotem a okienko pogodowe na podziwianie szczytów w trakcie wędrówki na pewno się trafi nawet przy pochmurnej lub mglistej pogodzie.Co innego wjechać kolejką z ograniczonym czasem pobytu na szczycie,chodź trafiały się przypadki że kolejka nie wracała że względu na zmienne nie korzystne warunki atmosferyczne😭W górach nawet w pełni lata można przeżyć cztery pory roku.Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.

Screenshot_20240221-190452.jpg

Screenshot_20240221-190516.jpg

Screenshot_20240221-190548.jpg

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
21 minut temu, szrekPL napisał(a):

😁, ale póki co 6 dni pracy, no w sumie 5 zostało 😊

A mi o 9 tej rano odwołali wyjazd do pracy na weekend🙂tak więc można spokojnie dymić przy dzisiejszej pięknej pogodzie,mam nadzieję że taka będzie do Niedzieli bo w planie mam podreptać na Turbacz.

Pozdrawiam 

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.