Skocz do zawartości

Mini wędzarnia Biowin opinie


jogi6411

Rekomendowane odpowiedzi

W Szwecji już czterdzieści parę lat temu używałem na rybkach takiego sprzętu, zakupionego w normalnym ówczesnym markecie "DOMUS", chyba do dziś się gdzieś w rupieciach wala. Były to dwie okrągłe zamykane razem połówki jak przetłoczone miski, coś a,la grill, z kratką wewnątrz, i stawiało się to ustrojstwo na palniku butli gazowej. Rybki wychodziły różnie, ale nigdy nie było tak źle aby nie dały się zjeść :D , szczególnie przy zgodnym podejmowaniu wspólnego czytania interesującej literatury :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie jestem fachowcem bo nie zbyt często wędzę ale zakupuję po raz drugi wędzarkę balkonową ja ją nazywam turystyczną gdyż ona mi służy jako dodatek do głównej wędzarki jestem z niej zadowolony ponieważ latem rzadziej wędzę ale rybkę serki lub mięso do 1kg - 1.5 lub jako grilla używam ,czytając Panią Elżbietę jakoś nie mogę zrozumieć czemu przed wędzeniem parzy się mięso a po wędzeniu wcale i tu tkwi ta goryczka z powazaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gdybyś użył kilku znaków interpunkcyjnych łatwiej forumowicze zrozumieliby o co Ci chodzi.

Po co się ma męczyć: niech się męczą czytelnicy. 

Sponiewierani - co prędzej i z entuzjazmem odpowiedzą Panu @miodzio57.

Tak się nieraz zastanawiam, którą to, kiepską szkołę podstawową co niektórzy ukończyli.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja konczylam kiepska bo tez mam problemy z interpunkcja , moze to nie szkola byla kiepska a nauczyciele ...bo do dzis potrafie wyklepac z pamieci kilka kawalkow P,Tadeusza czy innych lektur a ogolnie mam problemy z gramatyka,

My kiedys uzywalismy takiej wedzarki ABU do wedzenia ryb.

Sverige chyba tez z domusa albo B&W :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El komendante, zapewne nie wszyscy .pamietam rozne incydenty ze szkoly do anielskich nie nalezaly , 

Ale napewno mialam wiekszy szacunek do nauczycieli niz dzisiejsza mlodziez ..zreszta mam tez porownanie miedzy szwedzka i polska szkola.Tam bylo nad rzeczy do wykucia na pamiec , tu mozna podskawowke bylo skonczyc i byc polanalfabeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@electra, masz rację, nas uczono myśleć, czuliśmy respekt i mieliśmy szacunek dla nauczycieli. Teraz jest inaczej. Moja LP jest nauczycielką, także wiem co nieco na ten temat.

Z ameryki przyjęliśmy testy. Narodowa loteria, wybierz od A do D.

Kiedyś wykładowca układał pytania tak aby uwalić studenta. Teraz musi  kombinować aby student był w stanie cokolwiek odpowiedzieć.

 

 

Serdeczności z Curacao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.