Skocz do zawartości

Przywitanie


tinca

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :) Krzysiek z tej strony, wiosen 38, od kilku lat wreszcie mieszkaniec wsi zamiast ohydnego blokowiska, gdzie mieszkałem większą część dotychczasowego życia. Wiejskie życie mnie pochłania, robię swoje alkohole, mam pasiekę, sady, czas na wędzenie własnych wyrobów, pozdrawiam wszystkich ZADYMIACZY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiejskie życie mnie pochłania, robię swoje alkohole, mam pasiekę, sady, czas na wędzenie własnych wyrobów

Wg mnie jest to pradziwe, wartościowe życie. Ze wszystkimi swoimi smakami.

Jesteś młodym człowiekiem więc jeszcze długo go posmakujesz.

Witaj na forum  :)  

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ooo a masz jakieś przepisy na sery ? Chętnie zobaczę i wpróbuję. Rybek jeszcze nie wędziliśmy z mężem.

Jest tego sporo na forum. Poszukaj o serkach Capri/typu włoskiego:) rybki robię według tabeli, która jest m.in w "Sciągawce Rogera" którą na początku polecam ,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Witam wszystkich
:thumbsup: Witaj  :clap:  

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Jestem na forum od jakiegoś czasu, wypróbowałem kilkukrotnie zawartą tu wiedzę w praktyce, ściśle przestrzegając zasad i receptur, które propagujecie. Wędliny wyszły nad wyraz pyszne, co potwierdzili również znajomi, których obdarowałem ( i mam teraz problem bo mnie molestują o więcej :laugh: ). Dlatego wyrażam podziw dla Waszej wiedzy i podziękowanie za to, że się nią dzielicie. Sam nie dysponuję ani wiedzą ani doświadczeniem w zakresie wędzarnictwa więc wypowiadał raczej się nie będę, chociaż może... Jeszcze raz dziękuję i cieszę się, że mogę tu być.

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie dysponuję ani wiedzą ani doświadczeniem w zakresie wędzarnictwa więc wypowiadał raczej się nie będę,

Witaj , wyrobu wędlin się nauczysz. Mamy też rewelacyjne kursy /póki co w cenie 40% w stosunku do firm nastawionych na takie kursy/. Nie tylko wędzimy :D czasami możesz się podzielić wiedzą ,którą masz opanowaną :thumbsup:

Edytowane przez Maxell
Poprawiłem błąd

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Jestem na forum od jakiegoś czasu, wypróbowałem kilkukrotnie zawartą tu wiedzę w praktyce, ściśle przestrzegając zasad i receptur, które propagujecie. Wędliny wyszły nad wyraz pyszne, co potwierdzili również znajomi, których obdarowałem ( i mam teraz problem bo mnie molestują o więcej ). Dlatego wyrażam podziw dla Waszej wiedzy i podziękowanie za to, że się nią dzielicie. Sam nie dysponuję ani wiedzą ani doświadczeniem w zakresie wędzarnictwa więc wypowiadał raczej się nie będę, chociaż może... Jeszcze raz dziękuję i cieszę się, że mogę tu być.

Pozdrawiam Darek

Nauczysz się! Czytaj forum, bo jest tu szereg informacji. A co ważne: podparte źródłami, badaniami, a nie informacjami jak robili dziadkowie i ojcowie (choć w przypadku tego forum Dziadek jest akurat autorytetem :) ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wędzarniczą Brać. Na imię mam Xanta i jestem tu pierwszy raz, ciekawa wszystkiego. Mam tylko przydomowy ogródek bez wędzarni i doświadczenia. Mam nadzieję że z Wami nabędę nie tylko wiadomości ale z czasem także i doswiadczenia. Dziękuję za dołaczenie mnie do Waszej społeczności.  :) Pozdrawiam serdecznie  :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu pierwszy raz, ciekawa wszystkiego. Mam tylko przydomowy ogródek

 

To masz na start wszystko  :thumbsup:

Śmiao działaj, zacznj od białej kiełbasy i Akademii Dziadka.

Edytowane przez EAnna

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Do tej pory działałem w trybie nasłuchu, bo dopiero się uczę. Jednak wczoraj dzięki wiedzy z forum udało mi się przetrwać pierwsze wędzenie co opisałem tutaj: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/19588-wyroby-tasiora/

Jeszcze raz dziękuję wszystkim udzielającym się tutaj, bo dzięki ogromowi wiedzy nawet laik może rozpocząć swoją przygodę z wędzeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj.

 

 

 

dołączyć do grona zadymiarzy

Ale gdzieś na meczach czy na podwórku? :D

Jest różnica między zadymiarzem a zadymiaczem ;)

 

Witamy w gronie pasjonatów :)

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej Witam 

Witaj w grronie zakręconych zadymiaczy.

To smaczne i profesjonalne forum, przeznaczone dla produkcji w warunkach domowych, niemniej w wysokim standardzie.

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.