Skocz do zawartości

Sery, serki...


@halusia@

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Właśnie część trafiła do mnie - są śliczne i oczywiście bardzo smaczne

 

No własnie, cześć do Ciebie, jeden został zabrany do Bielska no i dla nas.

 

 

ReniaS, dnia 04 Maj 2020 - 14:55, napisał: i oczywiście bardzo smaczne Niektórzy to mają szczęście

 

Następnym razem może trafić do Waldzia, tylko nie wiem jak to wygląda z wysyłką na dzięń dzisiejszy. 

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No  Halinko piekna ricotta ..ciesz sie ze tylko 600g 

 MOj maz ostatnio obdarowal mnie 1,5 kg ricotta i powiem ze mialam problem z przerobieniem , powiedzialam takich ilosci nie chce ,,chlop zapomnial i w czwartek widze znow 1,5 kg ;-) 

w sobote byly mini serniczki , a dzis lasagne z baklazana , no i jeszcze gnocchi zrobie ,

Jak kupi jeszcze raz to dam lyche  kaze jesc sama!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No Halinka szalałaś , szalałaś . Piękne sery . Szczególnie podobają mi się te z dużych form

 

Dziękuję Papuś, te dużo to standardowe, za to te malutkie są urocze aż szkoda jeść  :D

 

 

 

No Halinko piekna ricotta ..ciesz sie ze tylko 600g

 

Liczyłam na więcej Donatko, ale cieszę się z tego co jest.

U mnie z każdą ilością nie byłoby problemu, rodzina duża  :)

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Następnym razem może trafić do Waldzia, tylko nie wiem jak to wygląda z wysyłką na dzięń dzisiejszy.
  :wub:  :D  :thumbsup:  :clap:  :frantics:  To proste - paczkomat  przed południem i następnego dnia mam u siebie  :kiss:  :flowers: 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@halusia@, to dobrze , ja jak robilam swoja to tez nie bylo problemu , ale powiedz mojemu TZ ze kup to on raz kupi odpowiednia ilosc a czasem ( mamy dostep do kupna tam gdzie zaopatruja sie  restauracje ) takie ilosci jak na wesele.

Jedyne co dobre ze jakosc jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam sernik , ale dla mnie on taki jak nie sernik , dalam i skorke z cytryny i sok , wole jednak sernik na bazie twarogu .

Zrobilm natomiasc kluski a'la leniwe z dadatkiem parmesanu odsmazone na masle czosnkowym super dobre 

TZ powiedzial zeby jeszcze do nich byl schabowy byloby super ,  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Halinko .. ja takie foremki mam od kilku lat. Jakoś nie miałem wzięcia żeby w nich robić serki..

 

Wiem Andrzejku, że TY zawsze idziesz z duchem czasu.  :D

Oj Wnuczki byłyby szczęśliwe , gdyby takie serduszkowe sery dostały od Dziadka  :D

Pozdrawiam Halusia

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"

http://emotikona.pl/gify/pic/kotek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gdyby takie serduszkowe sery dostały od Dziadka :D

 

Na pewno dostaną i to niebawem .. :)   Uwielbiają jednak kiełbaskę cienką do tzw. ręki ... nawet na zimno .  Co do wnuczek .. to od poniedziałku będą pierwszy raz po kwarantannie . :heart: 

 

 

Pozdrowionka majowe ślę :flowers:

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takie foremki mam od kilku lat.

 

Andrzejku ja też :)

post-53395-0-79142400-1588704606_thumb.jpg

Zapominamy, ze życie jest kruche i delikatne i nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jakbyśmy byli nieśmiertelni. Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Eric-Emmanuel Schmitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.