Skocz do zawartości

Kalendarz WB 2021 - wpłaty i wysyłka


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam i ja. Co miało wisieć u mnie to już wisi. Reszta poszła w świat propagandę czynić :D. Dziękuję wszystkim za tytaniczną pracę. No i chęci przede wszystkim. Pozdrowienia.

Rafał (ryszpak)

rakrzes@poczta.onet.pl

 

Z prawdą jest jak z d..pą. Każdy ma inną i każdy ma swoją...

 

Iure et gladio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my Ci dziewczyno dziękujemy za to, że w godzinach pracy, w tym ciężkim dla poczty okresie, tak szybko i sprawnie przeprowadziłaś całą akcję dystrybucji naszych kalendarzy. Oczywiście dziękuję także Koledze Wojtkowi, który zajmował się logistyką. Wielki szacun. :thumbsup::clap: :clap: :clap:

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, Wojtku,

przyłączam się do podziękowań za sprawnie przeprowadzoną akcję  :clap:

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie  :hug:

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że moje kalendarze nie dotarły z winy opieszałości poczty  :( .

Moje leżały sobie spokojnie na poczcie  UP kraków 60 ul osiedle na stoku 1 podobno awizowane , ale awiza nie było. Pani z okienka szukała dobre z pół godziny , pewnie i twoje gdzieś leżą . Zapytaj o numer przesyłki i dowiesz się gdzie się obecnie znajdują

Pozdrawiam Wiesiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jednak nie zakończyła się jeszcze akcja kalendarze 2021, ponieważ dziś wrócił do mnie kalendarz nadany do naszego kolegi mieszkającego w Kanadzie i zobaczcie w jakim stanie wrócił. Nie wiem też dlaczego wrócił może ktoś angielskojęzyczny przetłumaczy co jest napisane na tej etykiecie doklejonej na kopercie 

 

 

post-39822-0-63629000-1616161921_thumb.jpg

 

post-39822-0-64093900-1616162242_thumb.jpg

 

post-39822-0-29881300-1616162266_thumb.jpg

Przyjacielem trzeba być,a nie bywać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przesyłka została znaleziona uszkodzona, rozdrata lub otwarta i została oficjalnie naprawiona" (tu pewnie chodzi o ponowne zapakowanie).

Jeżeli była ubezpieczona, podany jest kontakt do poczty kanadyjskiej.

Na tej folii jest też coś napisane, ale nie mogę rozczytać.

Edytowane przez sobol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie otrzymałem.  Kalendarz był w plastikowym woreczku.  Po rozpakowaniu zobaczyłem  że kalendarz całkowicie przemoczony i rozpadający się. Był całkowicie zniszczony.  Oczywiście wina kanadyjskiego systemu pocztowego, ponieważ kalendarz został umieszczony w plastikowym woreczku przez mój lokalny urząd pocztowy.  Na etykiecie jest podany numer tel. gdzie podobno można uzyskać informacje, jak zgłosić szkodę. Próbowałem dzwonić kilka razy i za każdym razem otrzymywałem tylko sygnał zajętości.  Zaniosłem go na pocztę, nie wzięli odpowiedzialności, powiedzieli mi, że nic nie mogą zrobić, żebym właśnie telefonował na ten nie czynny numer albo że powinienem zwrócić go nadawcy. Zostawiłem im kalendarz i wyszedłem bez słowa.  Nie wiedziałem co w końcu oni zrobią. To było niefortunne wydarzenie, ale przypuszczam, że zdarza się to od czasu do czasu. 

 

Dzięki EAnny, w prezencie parę tygodni temu dotarł do mnie w całości nowy kalendarz za który jestem bardzo wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.