Skocz do zawartości

Kupię DG według Rogera


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak w temacie.

Napisz na PW do @Rogera, może Ci zrobi w drodze wyjątku  :)  

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dymogenerator od rogera, ale nie kompletny. Brak rurki dymowej, ale można sobie dorobić.

Edytowane przez JaGra

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś naprawdę fajnego... Dobrze jjem to co zrobię i niewiele więcej, jeżdżę z Wiolą kamperem, mam dobrą pracę blisko domu, kochaną żonę... żyję spokojnie, zdrowo i szczęśliwie

 

Wysłane z P30 przy użyciu Tapatalka

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No chyba właśnie się zreformowałem jakieś 2 lata temu

 

Brawo Ty :clap:

Pozdrawiam noworocznie  :santa:  :D

Edytowane przez JaGra

Nigdy nie walcz o przyjaźń....

O prawdziwą nie musisz,

o fałszywą nie warto

VanCana

 

Jak wspaniale jest nic nie robić , a potem -odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kochaną żonę... żyję spokojnie, zdrowo i szczęśliwie
I tak niech zostanie   :thumbsup:  :clap:

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Bardzo prosta konstrukcja, którą zaprojektował i świetnie opisał wykonanie kolega @Roger. Jak sam nie dasz rady wykonać, poszukaj w okolicy tokarza, pokaż mu projekt i spoko Ci to wykona.

Tak ode mnie, jak już będziesz wykonywał tego DG warto go uzupełnić o ruszt i popielnik wg konstrukcji kolegi Sverige2.

Edytowane przez Rafal78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Bardzo prosta konstrukcja, którą zaprojektował i świetnie opisał wykonanie kolega @Roger. Jak sam nie dasz rady wykonać, poszukaj w okolicy tokarza, pokaż mu projekt i spoko Ci to wykona.

Tak ode mnie, jak już będziesz wykonywał tego DG warto go uzupełnić o ruszt i popielnik wg konstrukcji kolegi Sverige2.

Podaj proszę link do projektu i opisu DG według @Roger'a.  Szukam, szukam i nic :(

[Dodano: 29 lis 2021 - 16:59]

 

Bardzo prosta konstrukcja, którą zaprojektował i świetnie opisał wykonanie kolega @Roger. Jak sam nie dasz rady wykonać, poszukaj w okolicy tokarza, pokaż mu projekt i spoko Ci to wykona.

Tak ode mnie, jak już będziesz wykonywał tego DG warto go uzupełnić o ruszt i popielnik wg konstrukcji kolegi Sverige2.

Podaj proszę link do projektu i opisu DG według @Roger'a.  Szukam, szukam i nic :(

 

Temat nieaktualny. Już znalazłem:  https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/13690-dymogenerator-podci%C5%9Bnieniowy-jak-wykona%C4%87-od-a-do-z/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maxell zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.