Skocz do zawartości

Peklowanie prosiaka


Dupczasza

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Najlepiej w chłodni 4 C. I tak masz za wysoką temp. peklowania

 

 

Gdybym miał dostęp do chłodni to by nie bylo tego postu

 

 

Mam swoją starą, nieużywaną lodówkę. Zrobię tak jak radzisz, dzięki!

Ech :facepalm: Mimo wszystko powodzenia  :D  :thumbsup: 

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może się nie powinno piec peklowanych

Życzę nam Wszystkim tylko takiej trucizny w życiu.

Ile tego wszystkiego zjadamy na co dzień w innych produktach których sami nie produkujemy.

To taka sama przesada jak "dla zdrowia" mieszanie soli z peklosolą 50/50.

 

Dlatego co robimy sami ma być zdrowe, aby nie dokładać .W życiu liczy się dawka sumaryczna kulminacyjna. Choroby nie biorą się z powietrza a z trucizn które zjadamy, niby wszystko zgodnie z normą ale my zjadamy w różnych potrawach x razy dziennie a dawka sumaryczna przekracza normy, po za tym wszytko to się odkłada i w bilansie mc. normy są przekroczone.

Nie boję się, gdy ciemno jest Lucyfer w mroku prowadzi mnie. Dusiołek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu liczy się dawka sumaryczna kulminacyjna. Choroby nie biorą się z powietrza a z trucizn które zjadamy, niby wszystko zgodnie z normą ale my zjadamy w różnych potrawach x razy dziennie a dawka sumaryczna przekracza normy,

 

Jedyne co można jeszcze dodać to:

możliwe że przekraczamy normy,

ale to zależy od stylu żywieniowego i zdrowego rozsądku.

Edytowane przez TOSHIBA

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlatego co robimy sami ma być zdrowe, aby nie dokładać .W życiu liczy się dawka sumaryczna kulminacyjna. Choroby nie biorą się z powietrza a z trucizn które zjadamy, niby wszystko zgodnie z normą ale my zjadamy w różnych potrawach x razy dziennie a dawka sumaryczna przekracza normy, po za tym wszytko to się odkłada i w bilansie mc. normy są przekroczone.

Czyli rozumiem, że mając swoje lata i będąc człekiem słonolubnym, mam już w organizmie 80% soli, że o innych "truciznach" nie wspomnę?

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego co robimy sami ma być zdrowe, aby nie dokładać .W życiu liczy się dawka sumaryczna kulminacyjna. Choroby nie biorą się z powietrza a z trucizn które zjadamy, niby wszystko zgodnie z normą ale my zjadamy w różnych potrawach x razy dziennie a dawka sumaryczna przekracza normy, po za tym wszytko to się odkłada i w bilansie mc. normy są przekroczone.

Czyli rozumiem, że mając swoje lata i będąc człekiem słonolubnym, mam już w organizmie 80% soli, że o innych "truciznach" nie wspomnę?

Czyli rozumiem, że mając swoje lata i będąc człekiem słonolubnym, mam już w organizmie 80% soli, że o innych "truciznach" nie wspomnę?

Metale ciężkie, związki arsenu odkładają się w organizmie. Podobnie jest chyba ze szkodliwymi składnikami dymu wędzarniczego.

Idę mroczną doliną, złego się nie lękam, bo ze mnie najgorszy sukinsyn w całej dolinie

 

601-167-051 czynne całą dobę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej osób w Polsce umiera na choroby układu krążenia. Zdrowa dieta to niestety głównie warzywa i mięso raz w tygodniu.

Ja osobiście nie wyobrażam sobie takiego odżywiania się, ale niestety prawda jest taka że zbyt duża ilość peklosoli to najmniejszy problem dietetyczny większości polaków, w tym i mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.