Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci

Logowanie » 

Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!

Zdjęcie

Nadziewarka dla Zbója Madeja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Radek.

Radek.

Weteran

• **VIP-Organizator**
  • 2651 postów
  • MiejscowośćBukowina Tatrzańska

Napisano 16 gru 2016 - 15:47

W końcu po kilku latach doczekałem się możliwości zakupu :D :frantics:

Zbójaszku gratki :thumbsup: :thumbsup: :clap:. Wiem że miałeś podobną, tylko mniejszą (i ja też ;) ). Gdybym miał kiedykolwiek zmieniać, to też na taką :thumbsup:

#62 Zbój Madej

Zbój Madej

Uzależniony od forum

• ***SUPER VIP***
  • 7554 postów

Napisano 16 gru 2016 - 16:15

warto mieć oring w zapasie

Andrzejku, mówiłem właścicielowi, ze jedną uszczelkę chcę na zapas, powiedział, że nie ma potrzeby, ze to są bardzo dobre oringi, jakiś Niemiec dla nich robi, ale gdyby coś to zawsze u nich można zamówić, także nie brałem zapasu, jak będzie potrzeba będziemy zamawiać. :D :D

Wiem że miałeś podobną, tylko mniejszą

Radziu, mam ją nadal i jest jeszcze na chodzie, ale to nie jest Mesla. Kupiłem ją na kiełbasydomowe.pl od pana Fecko. To jest z tej firmy co pisu kupił swoją tylko większą :D :D

#63 wojs40

wojs40

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 605 postów
  • MiejscowośćOpolskie

Napisano 20 lut 2017 - 09:31

W końcu po kilku latach doczekałem się możliwości zakupu :D :frantics: :frantics: :frantics: :frantics: :frantics: :D

http://sklep.mesla.p...łbas-m17-detail

Zbójaszku jak spisuje się Twoja nadziewarka? Posiadasz ją już "kilka dni" i jak widzę Twoje wyroby przerobiła trochę.  Warta jest tych pieniędzy?

Użytkownik wojs40 edytował ten post 20 lut 2017 - 09:32

#64 Zbój Madej

Zbój Madej

Uzależniony od forum

• ***SUPER VIP***
  • 7554 postów

Napisano 20 lut 2017 - 10:30

Kabanosy nadziewać nią to masakra, nadziewałem jałowcową, też było ciężko, ale szło nieźle. Jak masz zdrowe ręce to kupuj. Gdybym posiadał większą gotówkę to kupiłbym Mesle z przekładnią.

#65 paweljack

paweljack

Uzależniony od forum

• Użytkownicy
  • 6184 postów

Napisano 20 lut 2017 - 11:15

Kabanosy nadziewać nią to masakra, nadziewałem jałowcową, też było ciężko, ale szło nieźle. Jak masz zdrowe ręce to kupuj. Gdybym posiadał większą gotówkę to kupiłbym Mesle z przekładnią.

Czyli zrobiłem dobry wybór. https://wedlinydomow...robów/?p=540927 bo też się zastanawialem nad taką jak kupiłeś.

#66 wojs40

wojs40

Pasjonat

• Użytkownicy
  • 605 postów
  • MiejscowośćOpolskie

Napisano 20 lut 2017 - 11:58

Czyli zrobiłem dobry wybór. https://wedlinydomow...robów/?p=540927 bo też się zastanawialem nad taką jak kupiłeś.

Zajefajna, oprócz ceny  ;) Niestety nie moje progi  :hmm:

Użytkownik wojs40 edytował ten post 20 lut 2017 - 11:59

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#67 Zbój Madej

Zbój Madej

Uzależniony od forum

• ***SUPER VIP***
  • 7554 postów

Napisano 20 lut 2017 - 12:47

Czyli zrobiłem dobry wybór