Skocz do zawartości

Tusiaczkowy sprzęcior


tusiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacek, kabanosy dźwiga bez problemu. A wiem to stąd że testowo nadziałem dzisiaj ze dwa metry jelita baraniego farszem z pobiedziskiej :) Idzie jak burza... Gdyby nie brak czasu bo z rańca wyjeżdżamy to chodziły mi po głowie kabanosiki... PWM-em można sobie wysterować jak komu pasuje, praktycznie w całym zakresie podawanej mocy nie miałem momentu żeby coś szło nie tak. 

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmiki! Faktycznie cicho to pracuje i jest małe.

Przyjemnej pracy z urządzeniami!

 W życiu dwa dni są najważniejsze:
 Ten w którym się urodziłeś.
  I ten kiedy zrozumiałeś po co

                           M.Twain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oj Tusiaczku... chyba będę się musiał do Ciebie wybrać na oględziny tego cuda bo w porwaniu z poprzednim silnikiem to ten jest po prostu bezszelestny!! Muszę takie cudo sobie sprawić do mojej Hendi!

KOniecznie się wybierz , ogarnij temat a potem my wybierzemy się do Ciebie :D

 

Tusiaczku super sprzęcior :thumbsup::clap:

                                                                                                                                                                     

 

:heart: Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu :heart:

Antoine de Saint-Exupery - Mały Książę :flowers:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Jak zapewne większość z Was wie lubuję się w gadżetach wszelakich... Podkuszony więc przez kolegów którzy w ostatnim czasie nabyli kilka sztuk ręcznych zamykarek do puszek postanowiłem sprawić sobie takowe cudo. Koszt w sumie relatywnie niewielki bo za kompletną ręczną automatyczną zamykarkę z głowicami do kilku rozmiarów puszek zapłaciłem coś koło 300 zł... a wiem ze koledzy nabywali i po 200  :)  

A że miałem okazję w te wakacje popróbować na wyjeździe kamperami wyrobów z puszek to będziem się bawić w puszkowanie...  :cool:

 

 

post-44979-0-03690600-1512577280_thumb.jpg

post-44979-0-08838000-1512577290_thumb.jpg

post-44979-0-23487600-1512577302_thumb.jpg

post-44979-0-09152100-1512577308_thumb.jpg

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koszt w sumie relatywnie niewielki bo za kompletną ręczną automatyczną zamykarkę z głowicami do kilku rozmiarów puszek zapłaciłem coś koło 300 zł... a wiem ze koledzy nabywali i po 200 :)

A gdzie takie cudo można zdobyć? Chętnie bym coś takiego przytulił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonzo nam załatwił kilka sztuk... ja tylko musiałem zapłacić  :) Dodatkowo Gonzo dorabia nam takie specjalne tuleje żeby można było tam robić chyba z 6 rozmiarów puszek  :clap: Chłopaki katują te zamykarki już od jakiegoś czasu i naprawdę jestem pod wrażeniem jakie cudeńka robią... a słonina z papryką wychodzi taka jak kiedyś wojskowe małpy były  :rolleyes:

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1249926-2.jpg

Maszynki do zamykania konserw po 200-300 złotych to chyba jakaś ściema...

 

 

Znam Tusiaka i wiem , że ściemniać to się jeszcze nie naumiał. Trzeba czasami chwytać okazję , ja naprzykład za taki sterylizator co na Ebay'u kosztuje 990 "ojro" zapłaciłem 50 złotych . Sterylizator przerobiłem na wędzarnię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Maszynki do zamykania konserw po 200-300 złotych to chyba jakaś ściema...

No cóż... jak to mówią - nie mierz innych swoją miarką... Przecież tym nie handluję itp więc po cholerę miałbym ściemniać? Zresztą ci z forumowiczów którzy mnie znają, a jest takich cała masa wiedzą doskonale że ja raczej szczery aż do bólu jestem i ściemy z mojej strony nigdy nie było. Tyle w temacie. 

Moja zamykarka i tak była z tych droższych bo mi się czekać na tańszą nie chciało i chciałem żeby do mnie przed świętami dotarła. Tiera kosztowała w zasadzie połowę tej mojej a też jest w stanie idealnym z wszystkimi dyskami. 

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiaczku, fajny ten sprzęcior masz, ale gdybyś był tak miły i podpowiedział nam jeszcze na których portalach powinniśmy szukać tych fajnych i tanich zamykareczek aby je było można skutecznie drogą kupna nabyć :D ? Dzięki  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak idąc za ciosem sprzętów wszelakich których mi w ostatnim czasie całkiem sporo przybyło... kolega zrobił mi dla znajomych bo napierali strasznie kolejną partię prasek do szynek boczków czy innych mielonek  :) Fajne i poręczne na 1,3 kg wsadu.

Plus dodatkowo napęd elektryczny do nadziewarki dla kolegi Arka... 

post-44979-0-72609500-1512642802_thumb.jpg

post-44979-0-39532500-1512643059_thumb.jpg

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem chwilkę żeby się pobawić w restaurację zamykarki do puszek. Całość została rozebrana do ostatniej śrubeczki następnie chemicznie wyczyszczona i wypolerowana. Zamontowany napęd elektryczny. Specjalnie odwróciłem maszynę na podstawie żeby mi silnik z przodu nie przeszkadzał. Dzisiaj jeszcze pobawię się z zasilaniem, pedałem do uruchamiania i rewersem oraz ustawię docisk rolek zamykających i maszyna będzie gotowa do pracy  :)

 

post-44979-0-53709900-1519647737_thumb.jpg

 

post-44979-0-26065800-1519647746_thumb.jpg

 

post-44979-0-84854000-1519647753_thumb.jpg

 

post-44979-0-53785000-1519647758_thumb.jpg

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.