Skocz do zawartości

USA - Polskie WD spotkania


StefanS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Boguś a Ty z tego "żółtego" nie robiłeś jeszcze kiszki albo "utopency" ? ;)

Fajne spotkanie na obczyźnie a jak swojsko ;)

PS

Widzę że nazwa się przyjeła ;)

O tantiemach musimy pogadać ;)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Robert
601353601
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ-ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiec zapraszamy do siebie na spotkanie... :D

 

 

No to zaczynam zbierać kasę na samolot  :D  ........  paszport mam z tego roku czyli nówka nie śmigana . :D

 

Pozdrawiam Wszystkich :D 

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku raczej dostanę

 

Od początku czułem, że nie pochodzisz z Wielkopolski, wygląda na to że z Podhala. :D  

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku rodowity Poznaniak jestem. Co do uzyskania wizy,nie miałem na myśli pochodzenia regionalnego.........☺

 

 

Chociaż naście razy na Podhalu byłem ????

 

Pozdrawiam ...Magdę też

Edytowane przez andrzej k

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do uzyskania wizy,nie miałem na myśli pochodzenia regionalnego

Taki żarcik, również pozdrawiamy.  :)

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O tantiemach musimy pogadać
- wiec zapraszamy na pogawedki... ;) 

 

 

Pozdrawiam całą PGR .
- i wzajemnie pozdrawiamy rowniez

 

 

w moim przypadku raczej dostanę

 

Od początku czułem, że nie pochodzisz z Wielkopolski, wygląda na to że z Podhala. :D  

 

W dawniejszych czasach to przed startem samolotu  W-wa do NYC kapitan pytal czy Monki i Zambrow jest w komplecie....... :rolleyes:

 

To zorganizujcie jakis zlocik moze ch3tnych bedzie wiecej.Pozdrawiam serdecznie!

Jak narazie chetnych brak...... Pozdrawiamy

Zycie - to pasmo problemow i trudnosci. Chwile radosci - to nagroda za trud ich pokonywania.

StefanS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wczoraj - czyli NIedziela, spotkaliśmy się w Bostonie - tym razem u Podlasiaków. Dostałem zgodę i pozwolenie na ogłoszenie, że Bogdan i Ela stali się już jakiś czas temu właścicielami i prowadzą mały bizness w Bostonie. Inaczej mówiąc, prowadzą małą, przytulną i chyba jedyną w Bostonie restaurację wybitnie polską. Bogdan staje na głowie w preparowaniu i przyżądzaniu naprawdę smacznych dań polskich. Ela wspomaga go jak może w restauracji prowadząc jednocześnie polski sklep (m.in. wędliny, przyprawy, podstawowe polskie rzeczy. Spotkanie w ich restauracji - smaczne dania (flaczki, ogórkowa) placek ziemniaczany z sosem. Znakomitą popularnością cieszy się też tzw. talerz polski. Ale myślę, że może (jeśli znajdą czas) to Bogdan co nieco opisze.

 

 post-40040-0-05556700-1539623752_thumb.jpg    post-40040-0-96492000-1539624530_thumb.jpg

 

W ramach działalności Podlasiaki prowadzą też tzw. catering. Pokazuję 4 zdjęcia z dostawy wykonanej kilka dni temu do Uniwesytetu Harvard w Cambridge. (profesorskie spotkanie i zachwyt nad smakiem i kunsztem przygotowanych przekąsek )

 

 post-40040-0-17965900-1539623840_thumb.jpg    post-40040-0-51089800-1539623854_thumb.jpg 

 

 post-40040-0-04626100-1539623864_thumb.jpg    post-40040-0-60721200-1539623830_thumb.jpg

 

Edytowane przez EAnna

Zycie - to pasmo problemow i trudnosci. Chwile radosci - to nagroda za trud ich pokonywania.

StefanS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stół i dania na nim po prostu zachwycają.

Mistrzostwo!

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonecznie pozdrawiam uczestników spotkania,Bogdan robisz wspaniałe platery (nic się nie zmieniasz,wygladasz tak jak cię na zlocie w zagrodzie ostatnio widziałem ileś lat wstecz,Ela Ty dbasz o męża :-) )

p.s.miło było poznać z fotki Stefana z Małżonką :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

może (jeśli znajdą czas) to Bogdan co nieco opisze.

Liczymy na to!

 

 

4 zdjęcia z dostawy wykonanej kilka dni temu do Uniwesytetu Harvard w Cambridge. (profesorskie spotkanie

Przekąski na miarę szacownych biesiadników i zachwycającego wnętrza - wielkie brawa Elu i Bogusiu  :clap:

Pozdrawiam wszystkich z pierwszych zdjęć:  pięknie wyglądacie tak razem; uśmiechnięci i zadowoleni  :)

Pozdrawiam,

EAnna

 

 

Układy symbiotyczne należy starannie pielęgnować, bowiem nic nie jest wieczne.

EAnna

"Kto chce się rozwijać, musi wpierw nauczyć się wątpić, gdyż wątpliwość ducha prowadzi do odkrycia prawdy."

Arystoteles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bogdan i Ela stali się już jakiś czas temu właścicielami i prowadzą mały bizness w Bostonie.
 

 

Moje szczere  gratulacje i  powodzenia  w  polonizowaniu   :D   amerykańskich  podniebień.

Wyroby  naprawdę  godne  :thumbsup:   profesorskich stołów.

Pozdrawiam Wirus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała relacja, Stefanie  ! Miło Was znowu ( chociaż na zdjęciach ) zobaczyć . :)

 

Ale myślę, że może (jeśli znajdą czas) to Bogdan co nieco opisze.

 

 

I ja liczę na to,że Podlasiaczki znajdą czas ,aby co nieco napisać o życiu za Wielką Wodą .

Trzymajcie się cieplutko . Pozdrawiam Was jak zwykle dżemowo  :thumbsup:

post-39887-0-17447500-1539680799.jpg

"W życiu piękne są tylko chwile.."

Dżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dawno nic nie bylo w temacie - wiec kilka zdjec z wczoraj (z dzisiejszego poranka niestety kamera nie chciala nic uwiecznic :facepalm:  :D  - tak zartobliwie)

post-65748-0-95845500-1596476947_thumb.jpg

post-65748-0-54163200-1596476967_thumb.jpg

post-65748-0-98358700-1596476985_thumb.jpg

Zycie - to pasmo problemow i trudnosci. Chwile radosci - to nagroda za trud ich pokonywania.

StefanS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.