Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. No to ja musze się pochwalić że jest u mnie firma która robi mortadele i parówki takie jak pamiętam z dawnych czasów (w smaku oczywiście) minionej epoki a schabik z kością tną tylko w jednym sklepie, kotlety z mortadeli pokazałem swoim dzieciom ale jakoś nie weszły w kanon żywienia natomiast smażona bez niczego jak najbardziej
  3. Dzisiaj
  4. Machniom kilogram za kilogram ?
  5. Żebyś wiedział bo za mortadelą nieraz muszę się sporo najeździć żeby ją znaleźć, a schab z kością bez problemu kupuję. Tak bo u nas schab tańszy od kaszanki 😁
  6. bilu72

    Co macie dziś na obiad?

    Dawniej jadało się ,,schabowe" z mortadeli a teraz to ona jest rarytasem względem ceny schabu🙂
  7. bilu72

    Co macie dziś na obiad?

    Dawniej jadało się ,,schabowe" z mortadeli a teraz to ona jest rarytasem względem ceny schabu🙂
  8. Zachód kraju wiadomo..kto bogatemu zabroni 😉😁
  9. Ty pamiętasz a ja takie jadam dość często 😉
  10. Z tymi schaboszczakami czytasz mi w myślach 😍 Tylko nie wiem co lepsze: schabki, czy ta piękna deska 😜
  11. Z kostką...pamiętam takie....
  12. bilu72

    Co macie dziś na obiad?

    Dzisiaj będą schaboszczaki
  13. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów 💯💐
  14. W tak "dużym" piecu chlebowym bagietkę upieczesz nie pizzę. Jak w piecu dołożysz jeszcze cegłę szamotową to w życiu nie będziesz miał Pierw czytaj, pytaj, a potem rób (odwrotnego działania nie polecam).
  15. bumutu11

    bumutu11

  16. Wczoraj
  17. Jak widać forum nie obsługuje formatu heic, więc skonwertowałem Twoje zdjęcia x x
  18. Haniu, serdeczne życzenia urodzinowe ślę. 🎂
  19. Można też łączyć oba światy i mieć pieczony pasztet w słoiku. Pasztet wg przepisu z pierwszej strony, nałożony do prostych słoików 235ml po dolną krawędź gwintu i włożony na blasze wyłożonej papierowym ręcznikiem w dwóch warstwach do zimnego piekarnika, po nagrzaniu 1h w 200 C. Po upływie czasu wyjąć i zakręcić uważając na kończyny - zasysa się ładnie i trochę powinien móc poleżeć. Internet twierdzi, że można też jeszcze pasteryzować lub tyndalizować na koniec, ale odpuściłem tym razem, bo mało mam i nie jest przeznaczony do długiego przechowywania.
  20. Witam jak wędziłem na święta kiełbasy szynkę i balerony to po wędzeniu na drugi trzeci dzień kroiłem wszystko w plastry i pakowałem do worków próżniowych trochę szynki trochę boczku trochę baleronu po parę plastrów i zamykałem próżniowo i do zamrażarki Wierzcie mi że po dwóch latach wyjąłem Ostatnią paczkę jak ją rozpakowałem jak się rozmroziła pachniała tak samo jak ją zapakowałem dwa lata temu a smakowała identycznie nawet lepiej bo była miększa i bardziej soczysta polecam
  21. Haniu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
  22. Witam wszystkich względem tego co kolega pisał Mam podobny projekt też będzie kombajn z kuchnią polową z wędzarnią i z piecem chlebowym jestem dopiero prawie na półmetku za chwilę Będę wylewał strop stołu na tą chwilę walczę z kanałem dymnym do wędzarni rura już mam umiejscowioną teraz tylko wylot do wędzarni będę robił go z cegły i o tynkuje żeby nie było żadnych Szczelin 20240421_122847.heic 20240421_122911.heic
  23. Spóźnione dla Grzesia-Śledzika I dla Hani-Kaszubki najserdeczniejsze życzenia dobrego życia w otoczeniu kochających osób
  24. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów 💯💐
  25. Kaszubka33 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  26. Ostatni tydzień
  27. chudziak

    Piłka nożna

    Właśnie dotarłam do końca i to samo zamierzałam zrobić .
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.