Skocz do zawartości

Kupię zamykarkę do puszek.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak se paczam i paczam na tego Ivesa i dochodzę do wniosku ze w sumie takie coś to dałbym nawet radę "skopiować"... oczywiście nie identyko ale mając taki dostęp do parku maszyn jak ma mój kolega to było by to do zrobienia... :rolleyes:

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

A mógł człowiek siedzieć cicho..

Też ją widziałem zanim dałeś linka  ;)  


[Dodano: 10 lis 2020 - 12:42]

 

 

Czy ta aby nie jej następca?
 Podobna ale to już potwór :)  z tą podstawą to chyba we dwie osoby ją wstawiali na stół ,lub była składana na stole 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedstawiasz w instrukcji Bilu :clap:, ew. wymiana tarczki dociskowej zajmuje faktycznie kilkadziesiąt sekund, ale w potężnej zamykarce DIXIE pomimo jej gabarytów i wagi, wymiana tarczki następuje dokładnie w taki sam sposób, czyli, lekko, łatwo i przyjemnie, i trwa równie króciutko :D:thumbsup:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie to jestem...

 

Tą drogą, aby wszyscy wiedzieli o uprzejmości i dotrzymywaniu słowa kol.Piurka oraz jego zaangażowaniu i jego bezinteresownej chęci pomocy innym SiB-om. Chcę MU serdecznie podziękować za dokonanie zakupu i przesyłkę na mój adres puszek fi 83 mm. Piurku jesteś Wielki :thumbsup::clap:. Puszki pięknie zapakowane w karton, właśnie dotarły i są cacy lala. Powiem szczerze że bardziej mi się "podobują" :D , niż te puszki fi 99 mm. Tak więc zamykarkę DIXIE z głowicą fi 83 mm. można nareszcie ze spokojem używać, i cieszyć smakiem "zapuszkowanych cymesów", szlaki zostały przetarte. Dzięki Piurku raz jeszcze i "Bud zdarow Drug, s żiełanijem wsiewo najłutszewo, kak gawriat francuzy" :D  :thumbsup:  :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie to jestem...

 

Tą drogą, aby wszyscy wiedzieli o uprzejmości i dotrzymywaniu słowa kol.Piurka oraz jego zaangażowaniu i jego bezinteresownej chęci pomocy innym SiB-om. Chcę MU serdecznie podziękować za dokonanie zakupu i przesyłkę na mój adres puszek fi 83 mm. Piurku jesteś Wielki :thumbsup::clap:. Puszki pięknie zapakowane w karton, właśnie dotarły i są cacy lala. Powiem szczerze że bardziej mi się "podobują" :D , niż te puszki fi 99 mm. Tak więc zamykarkę DIXIE z głowicą fi 83 mm. można nareszcie ze spokojem używać, i cieszyć smakiem "zapuszkowanych cymesów", szlaki zostały przetarte. Dzięki Piurku raz jeszcze i "Bud zdarow Drug, s żiełanijem wsiewo najłutszewo, kak gawriat francuzy" :D  :thumbsup:  :clap: .

 

Sverige a czy puszki pasują do IVES ??

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kurpsiu" :D , jeżeli masz w swej "Yves" cały komplet głowiczek dociskowych, pełną fabryczną rozmiarówkę, ( 4 szt.) to jak najbardziej, bo 83 mm. to jest typowy rozmiar puszki. Todek też ma "Yves-a", i zamówił sobie te puszeczki u Piurka, z tego co wiem :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli 12-100 Szczytno warmińsko-mazurskie to jestem...Tą drogą, aby wszyscy wiedzieli o uprzejmości i dotrzymywaniu słowa kol.Piurka oraz jego zaangażowaniu i jego bezinteresownej chęci pomocy innym SiB-om. Chcę MU serdecznie podziękować za dokonanie zakupu i przesyłkę na mój adres puszek fi 83 mm. Piurku jesteś Wielki :thumbsup::clap:. Puszki pięknie zapakowane w karton, właśnie dotarły i są cacy lala. Powiem szczerze że bardziej mi się "podobują" :D , niż te puszki fi 99 mm. Tak więc zamykarkę DIXIE z głowicą fi 83 mm. można nareszcie ze spokojem używać, i cieszyć smakiem "zapuszkowanych cymesów", szlaki zostały przetarte. Dzięki Piurku raz jeszcze i "Bud zdarow Drug, s żiełanijem wsiewo najłutszewo, kak gawriat francuzy" :D  :thumbsup:  :clap: .

...daj spokój , nic wielkiego :facepalm: .

 

 

.......

Todek też ma "Yves-a", i zamówił sobie te puszeczki u Piurka, z tego co wiem :thumbsup: .

 

Tak , zamówił  i  już dostał .

Może napisze czy pasują .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 3 talerzyki - 4rech tam nie było, ale chyba ten 83mm mam.

a po puszki jak będę potrzebował to sobie pojadę - do Szczytna mam raptem 80km

Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - Ci, którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną.

 

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady - a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz sprawę załatwioną Kurpsiu, gdyż ten rozmiar puszek 83 mm. jest bardzo poręczny. Fajnie że masz blisko i nie będziesz miał problemu z nabyciem. Puszeczki są fajniusie i dosyć tanie, a, 93 grosiki za sztukę to nie jest cena zaporowa wydaje mi się, za komplet razem z wieczkiem :D:thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddać do spawacza robiącego metale kolorowe

http://spawammetale.pl/oferta/spawanie/spawanie-znalu.html

Koszt spawania w tej firmie to 100 zł za alu. a jeżeli to ZnAl to stawka x2.Nowa korba w USA to około 30$ ale z przesyłką to już 100$ :mad:

 

Od razu napęd rób :D

Nie bardzo jest to jak połączyć z napędem :rolleyes:

post-63315-0-85617200-1605776928_thumb.jpg

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie bardzo jest to jak połączyć z napędem
Dopasuj sobie inną zębatkę z wyjściem na wałek i wtedy mozesz sobie kupić albo zwykłą korbkę albo dostawić napęd... spawa prosta i groszowa  :)  

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bardzo jest to jak połączyć z napędem
Dopasuj sobie inną zębatkę z wyjściem na wałek i wtedy mozesz sobie kupić albo zwykłą korbkę albo dostawić napęd... spawa prosta i groszowa  :)  

 

To produkt z USA tak więć pewnie wszystkie wymiary będą w calach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To produkt z USA tak więć pewnie wszystkie wymiary będą w calach.
Ja rozumiem że mieszkamy na rubieżach cywilizacji ale uwierz mi, calowe manele też u nas znajdziesz  :laugh:  

"Trzeba się spieszyć z robotą, póki się ma na nią ochotę..."

Tatuś Muminka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż rozmawiałem przed sekundą w tej sprawie z fachowcem z bardzo wysokiej półki można by rzec, spawa głównie metale kolorowe od lat. Naświetliłem sprawę, dokładnie opowiedziałem o co chodzi, podałem gabaryty, i usłyszałem odpowiedź. Maksymalnie 30 zł. tyle że to Ciechocinek, niestety. Gdybyś jednak Bilu podjął jakąś decyzję, to chętnie służę pomocą.  Pozdrawiam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy by tego nie przetoczyć i zrobić na zewnątrz wieloklin, jest niewiele,,mięsa'' ale może by dało rady lub ewentualnie poszukam kleju.


[Dodano: 19 lis 2020 - 10:49]

Gdybyś jednak Bilu podjął jakąś decyzję, to chętnie służę pomocą.  Pozdrawiam :D.

Info. poszło na PW

Edytowane przez bilu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.