Pamiętajcie, że z naszego forum możecie korzystać bezpłatnie tylko dzięki temu, iż kilkadziesiąt osób klika w reklamy. Może już czas abyś do nich dołączył?
Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Nie wiem czy to złudzenie na telefonie ale wydaje mi się że skrzela rybek nie zostały usunięte przed widzeniem.
- Dzisiaj
-
Kochani ! Dziękuję za taki odzew. Może byśmy porozmawiali o takich właśnie sekretnych składnikach ja sok z selera do krakowskiej suchej czy szczypta kardamonu?
-
-
Do czego w wędzarni chcesz użyć kotwy chemicznej. Ps. Coś mi mówi, że do mocowania drzwiczek do paleniska.😜
-
Tradycyjna masarnia – swojskie smaki, stare zwyczaje
El komendante odpowiedział(a) na SZCZEPAN temat w Polska tradycja masarska
Serdecznie gratuluję nagrody . -
EAnna obserwuje zawartość Gadżet X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Zimowego Zlotu WB w Zakopanem 2026r.
-
Dołączył do społeczności: terespol
-
Tradycyjna masarnia – swojskie smaki, stare zwyczaje
cezar odpowiedział(a) na SZCZEPAN temat w Polska tradycja masarska
Gratulacje dla całej załogi -
Dołączył do społeczności: Miro88
-
Tradycyjna masarnia – swojskie smaki, stare zwyczaje
dadys odpowiedział(a) na SZCZEPAN temat w Polska tradycja masarska
Gratulacje Krzysiek -
Tradycyjna masarnia – swojskie smaki, stare zwyczaje
EAnna odpowiedział(a) na SZCZEPAN temat w Polska tradycja masarska
Krzysztofie, Gratuluję nagrody Dlaczego mnie to nie dziwi ? -
Dołączył do społeczności: Paweł Gdynia
-
Proszę bardzo. Przepis gdzieś z internetu, a teraz nie mogę znaleźć od kogo go skubłam. Mini pączki z serka homogenizowanego (waniliowego). - 4 jajka L - 50 dag serka homogenizowanego (waniliowego) - 3 szklanki mąki pszennej (szklanka typowa 250ml) - 2 łyżeczki proszku do pieczenia (takie jak się nabierze, u mnie średnia górka) - 4 łyżeczki spirytusu - 2 szczypty soli Wlać olej do garnka tak na 3 cm i wstawiamy go na ogień. Olej grzejemy do 170-175'. W takiej temperaturze smażymy pączusie. W czasie gdy olej się grzeje robimy ciasto. Wszystkie składniki wrzucamy do miski. Mieszamy do połączenia składników. Ja wymieszałam ręcznie łyżką, wystarcz. Olej w garnku nagrzany. Łyżeczkę moczymy w tym nagrzanym oleju, nabieramy nią ciasto (tak wielkości orzecha włoskiego) i wkładamy do nagrzanego oleju. Kuleczki troszkę rosną. Jak nie będzie ich za dużo w garnku to same będą się obracać. Pączusie mają ładny kolor wyciągamy je z oleju na ręcznik papierowy. Po ostudzeniu możemy je posypać cukrem pudrem. Smacznego 😚 Ps. Surowe ciasto dosyć się lepi. Przy nabieraniu i wkładaniu go do smażenia możemy używać dwóch łyżeczek. Jedną łyżeczką nabieramy ciasto, a drugą zsuwamy z tej pierwszej do oleju.
- Wczoraj
-
Dołączył do społeczności: marpon
-
Tradycyjna masarnia – swojskie smaki, stare zwyczaje
Bagno odpowiedział(a) na SZCZEPAN temat w Polska tradycja masarska
Gratulacje za nagrodę. Ile chęci i trudu wymaga uzyskanie nagrody to , wie tylko Krzysiek. Pozdrawiam -
Todek - wszak Ty w klubie jesteś .....od Radawy 😁
-
Możesz wybrać sobie jeden z sekretariatów dyrekcji. Podanie adresuj do Muskiego lub Grzewloda😉😂.
-
wyglądają super, a czy mogę prosić o przepis?
-
I to jest to, co tygryski lubią najbardziej.👍🍷 Do kogo/gdzie?😁
-
Kanalowa czy bezposrednia
januszfeniks odpowiedział(a) na arturm1990 temat w Wędzarnie. Budowa i obsługa
Posrednia. Izolacja koniecznie. -
No nie jest, poruszyłem wśród znajomych i każdy patrzył jakoś dziwnie...tym bardziej będę śledził wątek a w czerwcu może spróbuję wykonać.
-
Dołączył do społeczności: Zdzieba
-
Hulaj dusza, piekła nie ma, tak niewiele dla uśmiechu potrzeba.😚 Pączusie mini z serka homogenizowanego.
-
-
Dołączył do społeczności: jankes14
-
Szyszka w grochówce wojskowej to ........ taki mit, legenda : "Szyszka miała być sekretnym, naturalnym zagęstnikiem i dodawaczem aromatu w polowej kuchni, co jest częścią legendy o grochówce z poligonu." Uwierzcie - wiem co mówię (piszę) - prawdą jest, że wielu stosuje te praktyki, ale nie jest to standardowy składnik przepisu na "wojskową grochówkę".
-
Tradycyjna masarnia – swojskie smaki, stare zwyczaje
Wirus odpowiedział(a) na SZCZEPAN temat w Polska tradycja masarska
GRATULACJE -
Tradycyjna masarnia – swojskie smaki, stare zwyczaje
kempes odpowiedział(a) na SZCZEPAN temat w Polska tradycja masarska
Brawo, gratulacje Krzysztof, jak to dobrze, że jesteś i służysz nam pomocą. -
Dołączył do społeczności: Doman_k
-
Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi Makrasz
-
Komórka o której wspominasz ma już swoją wieloletnią tradycję. Niebawem będzie obchodziła zacny jubileusz. Złóż odpowiednią aplikację wtedy szanowna dyrekcja ustosunkuje się do wniosku 😁. P.S. Podpowiem, że jubileusz jest dwucyfrowy😉🥃.
