RaV22 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #1 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Tę sól już mam żeby z kupnem mleka nie było takich problemów.... Ile płacicie za wiejskie mleko? Cytuj Życie jest jak gulasz. Nigdy nie wiesz na co trafisz. www.rc-trial.pl Pozdrawiam Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/ Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
andrzej k Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #2 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Ile płacicie za wiejskie mleko? Ja 1,50 zł za litr , ale jak kupuję 20l to mam dwa na górkę :lol: Cytuj Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .Konserwanty zabijają powoli !!! Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92470 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Aniaandy'ego Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #3 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Ile płacicie za wiejskie mleko?ja płacę 2,00 zł za 1 litr. Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92502 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
antozar Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #4 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Ja za 1.5 litra 1 euro, prawdziwe wiejskie od prawdziwego bretońskiego chłopa :lol: Cytuj http://amitiefrancepolognefinistere.wifeo.com/index.php https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=47286#47286 http://nospetitesmains.wifeo.com/ Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92506 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Gonzo Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #5 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Ja ostatnio płaciłem 1,5 zeta za litra Pozdrawiam :wink: Cytuj Carpe diem - raz kozie death Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92508 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
tier Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #6 Opublikowano 16 Grudnia 2009 1.5-2zł to zdzierstwo, ale się nie dziwie pewnie w większych miastach jest problem z mlekiem ;-) ja kupuję po 1zł od znajomego. Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92511 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Ela Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #7 Opublikowano 16 Grudnia 2009 A ja płaciłam 2,50 za litr. I muszę jechać 20 km w jedna stronę!No cóż jak sie chce swojego masełka,to się płaci.Kozie mleko też w cenie.U mnie kosztuje 6 zł za litr(kozy po wszystkich badaniach monitoringowych),ale wiem ,że i po 10 zł sprzedają. Cytuj KTO PYTA-NIE BŁĄDZI. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92513 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Gonzo Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #8 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Tier, gdybym miał znajomego z krową, to pewnie bym płacił 90 gr :grin: Pozdrawiam :wink: Cytuj Carpe diem - raz kozie death Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92517 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Wirus Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #9 Opublikowano 16 Grudnia 2009 od prawdziwego bretońskiego chłopaA nie lepsze byłoby od krowy :rolleyes: :grin: . Przepraszam - bez urazy - ale nie mogłem się powstrzymać :grin: Cytuj Pozdrawiam Wirus. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92525 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Upiorek Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #10 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Tę sól już mam żeby z kupnem mleka nie było takich problemów.... Ile płacicie za wiejskie mleko? 1,50 zł./litr :wink: Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92528 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
antozar Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #11 Opublikowano 16 Grudnia 2009 od prawdziwego bretońskiego chłopaA nie lepsze byłoby od krowy :rolleyes: :grin: . Przepraszam - bez urazy - ale nie mogłem się powstrzymać :grin: spoko Wirus, chłop prawdziwy a krowy czarno białe:grin: :lol: Cytuj http://amitiefrancepolognefinistere.wifeo.com/index.php https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?p=47286#47286 http://nospetitesmains.wifeo.com/ Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92552 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
marcus Opublikowano 16 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #12 Opublikowano 16 Grudnia 2009 Mleko swojskie cena 1litr 4,8%tluszczu 0,50 E cena sklepowego w kartonie 3,5% 0,54 E.Pozdrawiam Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-92561 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
gemsi Opublikowano 20 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #13 Opublikowano 20 Grudnia 2009 Ile płacicie za wiejskie mleko? 1,30 PLN Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-93174 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
RaV22 Opublikowano 21 Grudnia 2009 Autor Zgłoś Udostępnij #14 Opublikowano 21 Grudnia 2009 Podasz jakiś namiar? To w sumie tuż pod Warszawą. Ja mam swoje źródło 100 km od miasta i jeżdżę tam tylko w sezonie działkowym. Chętnie znalazł bym coś bliżej. Cytuj Życie jest jak gulasz. Nigdy nie wiesz na co trafisz. www.rc-trial.pl Pozdrawiam Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-93194 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
gemsi Opublikowano 21 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #15 Opublikowano 21 Grudnia 2009 Podasz jakiś namiar? To w sumie tuż pod Warszawą. Ja mam swoje źródło 100 km od miasta i jeżdżę tam tylko w sezonie działkowym. Chętnie znalazł bym coś bliżej. podpytam sie i dam znac, na razie to mi kolega do roboty przywozi z Sulejowka, ale bardzo dobry towar wg mojej skromnej oceny, gołka (krowi oscypek) i ricotta wychodzą pierwszorzędne Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-93208 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
szuirad Opublikowano 21 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #16 Opublikowano 21 Grudnia 2009 Muszę i ja kiedyś spróbować zrobić jakis serek,trochę poczytam na forum i w końcu się odważę. Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-93212 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Geronimo Opublikowano 21 Grudnia 2009 Zgłoś Udostępnij #17 Opublikowano 21 Grudnia 2009 Od kuzyna z genialnym mlekiem 1.5 jak przywiezie, jak pojadę ok. 40 km. 1-1.2złpozdrawiam. Cytuj Geronimo Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-93219 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
masgar1 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Zgłoś Udostępnij #18 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Witam serdecznie Chciałbym trochę odświeżyć temat cen mleka bezpośrednio od krowy. Może ktoś z pomorza ma rozeznanie po ile i gdzie ewentualnie. Podejdę do serów i innych wyrobów z mleka. To co można dostać w sklepach to już prawie tragedia. Podobno jest już w sprzedaży ser żółty, który nie ma mleka. Pozdrowieniamasgar Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-213132 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
fatum Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Zgłoś Udostępnij #19 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Witam serdecznie Chciałbym trochę odświeżyć temat cen mleka bezpośrednio od krowy. Może ktoś z pomorza ma rozeznanie po ile i gdzie ewentualnie. Podejdę do serów i innych wyrobów z mleka. To co można dostać w sklepach to już prawie tragedia. Podobno jest już w sprzedaży ser żółty, który nie ma mleka. Pozdrowienia masgar To w Polsce są jeszcze krowy? W mojej lokalizacji od dawna krów brak, może jest ze 150 kur i trochę świń (tych na 4 łapach) nie licząc dwunożnych. Nawet ogródki warzywne zniknęły. Mówiąc poważnie, w naszej rzeczywistości mieszkańcy wsi kupują "mleko" w kartonie (tak naprawdę bakteryjne błoto UHT), stemplowane jajka w wytłoczkach nie wspominając o kartoflach czy warzywach. Paczkowaną mąkę z antyzbrylaczami i substancjami zapobiegającymi pleśnieniu i zalęganiu się szkodników. Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-213135 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
PePe Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Zgłoś Udostępnij #20 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 No to ja mam dobrze, mleko kupuję prosto z udoju po 1,40, a jaja kurze z wolnego wybiegu po 0,70gr. Cytuj Sznurek od mojej wędzonki jest smaczniejszy od wędlin z marketu. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-213136 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
EL GREGOR Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Zgłoś Udostępnij #21 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Mleko w promieniu 5 km od Bartoszyc 1,50-2zł We wsi Woryny 25km od Bartoszyc bez problemu w środę kupiłem po 1zł.Jaja wiejskie 70-90gr to ceny przed świętami. Cytuj Wędzenie to tak jak seks,tylko dłużej. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-213149 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
masgar1 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Zgłoś Udostępnij #22 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 WitamTo są dobre wiadomości i ceny też. Znaczy się, że krowy jeszcze są i mleko można dostać dobre. :thumbsup: masgar Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-213154 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Shadow Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Zgłoś Udostępnij #23 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 mleko 1,3 zł prosto z udoju. PZDR Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-213169 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Bartorex Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Zgłoś Udostępnij #24 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Ja kupuje od gospodarza. Krowa kiedy tylko może jest na pastwisku, zimą żywiona paszami z gospodarstwa. Mleko 1,4 zł jeszcze ciepłe. Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-213170 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Biotit Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Zgłoś Udostępnij #25 Opublikowano 13 Kwietnia 2012 Ja kupuje od znajomych Gospodarzy po 1,50/1l lub robię barter za swoje nalewki.Właśnie przerabiam 23 l na "oscypki" Cytuj Festina Lente: Zgubne są kroki szybko podjęte Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/3428-ceny-mleka/#findComment-213182 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.