Skocz do zawartości

Ciekawy gadżet do grilla


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wychodząc z założenia, iż aby odrzucić, trzeba spróbować, kupię jedną taką podkładkę i wypróbuję.
 

A kto bogatemu zabroni?  :D  :D  :D

Tak na poważnie to najlepiej grillować na ruszcie lecz nie bezpośrednio nad żarem. 

PS. "Chciałbyś ułatwić sobie grillowanie? Od dziś z nową BBQ nieprzywierającą do rusztu płytą na grilla usmażysz wszystko z łatwością"  

:laugh:

Tekst z podlinkowanej strony. Czyli jednak patelnia. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85% wszystkich griils tutaj to gazowe. W tym przypadku taka podkladka jest rzeczywistym wspomagaczem grylijacego. Uzywam i nie widze problemu (oczywiscie w okreslonych przypadkach a nie "caly czas"). 

 

 

No cóż, teflon, lepiej chyba zakupić płytę wykonaną z żeliwa.

Przyłączam się do tej opinii  :thumbsup:  :clap:  

 

"Z braku laku dobry jest i kit". A moja babcia to mawiala takze - "jak sie nie ma co sie uwielbia to sie lubi co sie ma".....

Zycie - to pasmo problemow i trudnosci. Chwile radosci - to nagroda za trud ich pokonywania.

StefanS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85% wszystkich griils tutaj to gazowe. W tym przypadku taka podkladka jest rzeczywistym wspomagaczem grylijacego. Uzywam i nie widze problemu (oczywiscie w okreslonych przypadkach a nie "caly czas"). 

 

 

No cóż, teflon, lepiej chyba zakupić płytę wykonaną z żeliwa.

Przyłączam się do tej opinii  :thumbsup:  :clap:  

 

"Z braku laku dobry jest i kit". A moja babcia to mawiala takze - "jak sie nie ma co sie uwielbia to sie lubi co sie ma".....

Witam,

 

W Sport Academy lub odwrotnie, nie pamiętam dokładnie nazwy tego "super store" na dziale dla myśliwych wybór gazowych grills-ów  jak to w Ameryce jest przeogromny.

W bardzo wielu modelach na wyposażeniu jest żeliwny blat.

Tam kupiłem swoja nadziewarkę która, mi służy już kilka ładnych lat :D

 

Pewnie że, teflonowa mata wygodna i nie wymaga tyle dbałości co żeliwo ale smak za to dużo bogatszy.

We wtorek o północy wychodzę na wolność,na sobotę już jest zaplanowane grilowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taka mate mam do piekarnika. Zamiast papieru do pieczenia. Dobrze spelnia swoje zadanie,nic sie nie przykleja, a do trego wiadomo, wielorazowego zastosowania.

 Tylko nie wiem, czy moja aby na pewno z teflonu jest, bede musiala udac sie do sklepu i sprawdzic, bo opakowania juz dlugo nie mam.

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Kupowałem w dobrej cenie maty na swojskiwyrob.pl

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyżby lobbowanie produktu? Takie maty można kupić za kilka-kilkanaście złotych a nie za 79.

A nawet gdyby?

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gadżet znalazłem w necie i jako, że wydawał mi się ciekawy, podlinkowałem na forum.

Wszelkie zagrywki lub insynuacje dotyczące reklamowania produktu lub podobne, będę odpowiednio traktował.

Tyle wyjaśnienia.

Podkreślę, że gdyby to nawet była reklama jakiegoś produktu, (a na pewno nie jest, gdyż poza kilkoma sklepami reklamowanymi na jasnych i ogólnodostępnych, niczego innego na forum nie reklamujemy. zasadach) to wyłącznie  moja sprawa, a TY Kolego Prz3mk0 mógłbyś go ewentualnie kupić lub nie. Jasne?  

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i jako, że wydawał mi się ciekawy, podlinkowałem
:thumbsup:  Biorąc  pod uwagę , że są dwie w pakiecie  :D  . Jeszcze kwestia czy są tej samej grubości - bo i z tego może wynikać cena

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze kwestia czy są tej samej grubości - bo i z tego może wynikać cena

Waldku, cena mnie w ogóle nie interesowała. Zainteresował mnie sam pomysł.

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem nie chodziło o cenę - ale to informacja dla kolegi Prz3mk0- Ba mam takie i jestem zadowolony  :thumbsup:

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fantomek, Najlepszy to dla mnie ten termin dostawy, poprostu powalil mnie 30-50 dni :-) 

Mam taka mate kupilam juz kiedys za psie pieniadze na jakiejs wysprzedazy , mam tez taka siatke drobna nieprzywieralna na gril 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja kupilam na jakiejs przecenie posezonowej, ale uzywam w piecu zeby blach nie myc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wish trafiają się tez za darmo, trzeba tylko wysyłkę zapłacić

Jak ktos trochę poszuka to znajdzie

Załączanie linków nic nie da, to są chwilowe oferty reklamowe

Normalna cena od 0,6 do 4 EURO

 

post-40314-0-93192200-1592041886_thumb.jpg

Edytowane przez TOSHIBA

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.