Skocz do zawartości

[Bestseller] Pierwsza książka wydana przez naszych Kolegów


Maxell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

post-39887-0-94263000-1580923089.jpg

 

Gratulacje dla Autorów i wszystkich osób ,które przyczyniły się do powstania tak wspaniałej książki.

Jestem pod wielkim wrażeniem !

 

Oczywiście liczę na egzemplarz z autografami  :blush::) .

Edytowane przez Małgoś

"W życiu piękne są tylko chwile.."

Dżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla autorów książki!!! Warto mieć taką świetną pozycję w swoich zbiorach ja również jestem chętny wraz z autografami :D

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem“

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poddać pod rozwagę pewną propozycję.Moim zdaniem świetnym dodatkiem do tej książki było by dołączenie płyty z filmem z rozbioru i klasyfikacji półtuszy wp. w wykoniu przez Andrzeja (Bagno) oczywiście za jego zgodą.Z mojego doświadczenia wynika ,że taki film byłby świetnym dodatkiem do tej książki.W zdecydowany sposób podniosło by to wartość merytoryczną tej pozycji.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat (i nie tylko ten) jest właśnie finalizowany.

Trwało to prawie dwa lata, ale już jesteśmy na finiszu. Wkrótce przedstawię wyniki tego wielkiego projektu, przy którym pomagało nam wiele ważnych osób.

Edytowane przez Maxell

„Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić. Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on właśnie to robi” A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem inicjatorem.

 

 

Mirku ....  zawsze można przecież  dopisać . ;):)

 

Pozdrawiam

 

Przesyłam  GRATULACJE  dla pomysłodawcy i autorów Książki :thumbsup::clap:

Edytowane przez andrzej k

Niech pożywienie będzie naszym lekarstwem .



Konserwanty zabijają powoli !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Autorów, Inicjatorów, Ministrów i Wszystkich zaangażowanych. :thumbsup::clap:

 

Piszę się na jedną z autografem :cool:

Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie
M.Rej


Popieram: https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10446-konto-kpp-konto-pomocy-stronie/?p=401216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i odebrać w tym roku
Myślę , że da się zrobić wcześniej  ;) 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę 2 książki, koniecznie z płytą , którą z resztą obiecałeś mi osobiście odganiając  mnie od stołu rozbiorowego podczas robienia zdjęć na pierwszy zlocie WB   :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Jedna książkę z wysyłką do mnie

A druga przeznaczam na aukcje którą poprowadź proszę w moim imieniu, bo mam teraz trochę więcej pracy.


[Dodano: 05 lut 2020 - 21:14]

 

 

lub PENDRIVE 
 

Jak będzie to możliwe, to ja tez wybieram ta opcje 

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.