Skocz do zawartości

Wędliny domowe - forum korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie: Polityka prywatności. W celu usunięcia tej wiadomości kliknij:    Akceptuję użycie plików cookies

Witaj na forum Wędzarniczej Braci


Logowanie » 

Rejestracja
Na naszym forum, tak jak na większości innych, musisz się zarejestrować by móc korzystać z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników.

To bardzo prosta procedura, która zajmie Ci tylko chwilę, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z dodatkowych funkcji niedostępnych dla użytkowników niezalogowanych.

Zakładając swoje konto będziesz mógł między innymi:
- rozpoczynać nowe tematy na forum,
- odpowiadać na posty innych,
- przeglądać załączone do postów zdjęcia,
- wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników,
- dostawać powiadomienia o nowych postach.

Zachęcamy do rejestracji!!!
 

Giełda cen mięsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
941 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 16 sty 2007 - 12:58

Wielu znajomych zadaje sobie na wzajem pytania, a ile kosztuje mięso u Ciebie, a ile półtusz ile ćwiartka. proponuję nowy wątek cenowa giełda mięsna. Gdzie i po ile można kupić mięso.
Na początek podam kilka cen ze swojego podwórka. Łochów ćwiartka wieprzowa przednia 5,60 zł ćwiartka wieprzowa tylna 5,99 zł słonina ze skórą lub bez 1,50 zł za kg polędwiczki wp. 18,50zł, boczek dość tłusty 6,50 zł. I tutaj mała niespodzianka wieprzowina kl 2 7,59 zł (niestety nie ma nic wspólnego z nomenklaturą, są to kawałki słoniny z cienką warstwą mięsa ok 65%-75% tłuszczu 25%- 35% mięsa) podobnie w drugim miejscu tylko cena bardziej rozsądna 4,79 zł
Jeżeli uznacie, że temat nie jest wart uwagi to proszę skasować ten post. pozdrawiam serdecznie

#2 irek-74

irek-74

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 16 sty 2007 - 16:44

Czy w Łochowie na terenie poczty.

#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 16 sty 2007 - 18:03

Nie u Romńskich albo w Nowym sklepie na rogu "Mościbrody" w Jadowskim też można ostatnio wszystko zamawiać i to nawet po niższych cenach, tak im się teraz porobiło. :???:

#4 irek-74

irek-74

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 16 sty 2007 - 18:09

Ja rozbieram Rucińskiemu mięso. Ale ten świat mały. :grin:

#5 Bagno

Bagno

    Uzależniony od forum

  • Technolog Wędzarniczej Braci
  • 4088 postów
  • MiejscowośćMazowieckie

Napisano 16 sty 2007 - 18:21

Panowie czuję, że karnawał będzie wasz.

#6 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 16 sty 2007 - 19:46

A po ile u niego są szynki albo ćwiartki?

#7 irek-74

irek-74

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 19 sty 2007 - 18:46

Połówki i ćwiartki 6.80 klasa E.

#8 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 19 sty 2007 - 18:52

W Iławie, ale przywożą do W-wy 6,50 zł kl E

#9 irek-74

irek-74

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 20 sty 2007 - 16:45

Dziś kupiłem żywca po 2.80zł.

#10 vtec

vtec

    Weteran

  • Administratorzy
  • 2440 postów
  • MiejscowośćOrzesze

Napisano 21 sty 2007 - 19:12

Przenoszę do działu Giełda i przyklejam. Mam nadzieję, że temat będzie się rozwijał... ;)

#11 Maad

Maad

    Uzależniony od forum

  • Użytkownicy
  • 6891 postów

Napisano 22 sty 2007 - 11:18

Oj, będzie się działo!

http://biznes.onet.p...wiadomosci.html

"Wiadomości
Chłopi szykują transparenty: "Precz z Lepperem"
(PAP, tm/22.01.2007, godz. 06:22)
Hodowcy trzody chlewnej dopłacają ponad złotówkę do każdego kilograma wieprzowiny. Najbardziej zapalczywi nawołują do blokad dróg - tak ostrych jak cztery lata temu - pisze "Gazeta Lubuska".
....
Rolnicy sprzedają tuczniki po 2,8 zł za kilogram. - To ponad złotówkę mniej niż kilka miesięcy temu. I tyle dopłacamy do każdego kilograma - narzeka Andrzej Hanke z Kuligowa pod Międzyrzeczem."

#12 Bagno

Bagno

    Uzależniony od forum

  • Technolog Wędzarniczej Braci
  • 4088 postów
  • MiejscowośćMazowieckie

Napisano 22 sty 2007 - 19:39

Smutne i przykre i nie wiadomo co powiedzieć dalej.


Okres zimowy zawsze cechował się brakiem większego zapotrzebowania na mięso i artykuły mięsne, dlatego przemysł potrzebuje mniej surowca i dlatego cena spada w dół(przeciwnie do cen wyrobów i mięsa) lecz w tym czasie(ostatnie tygodnie) ceny zbóż gwałtownie wzrosły, czyli zwiększają się koszty produkcji.
Gbyby hodowcy mieli kontraktację(czasy PRL-u), to zakłady musiałyby odbierać żywiec a tym samym cena za trzodę byłaby stabilna.

#13 andrzej k

andrzej k

    Uzależniony od forum

  • **VIP**
  • 12389 postów
  • MiejscowośćPobiedziska

Napisano 22 sty 2007 - 20:35

Witam.


Ja myślę że jeżeli mięso u rolnika kosztuje 2,80zł to jest go dużo . Tak by było gdyby była zdrowa konkurencja. Ale jest to chamstwo ze strony producenta wędlin jeszcze chronione z urzędu. Jeżeli się robi z 1kg mięsa parę kilogramów kiełbasy to jak do tego ma się rolnik. A z drugiej strony mamy tyle różnych instytucji co powinny chronić konsumenta, a jednak ręka rękę myje i badziewie trafia na rynek. W części zależy to od nas samych. Nie kupujmy w miarę możliwości tego badziewia szczególnie w marketach Jeżeli zrobimy nawet najgorszą w smaku kiełbaskę sami to i tak będzie lepsza jak z marketu lub okrzyczanego wytwórcy. Chcę przypomnieć że dobry towar nie potrzebuje reklamy bo sam się reklamuje. Brać Wędzarnicza jest na dobrej drodze!!!!!

Pozdrawiam serdecznie.

#14 SZCZEPAN

SZCZEPAN

    Pasjonat

  • Użytkownicy
  • 611 postów
  • MiejscowośćWIELKOPOLSKA

Napisano 22 sty 2007 - 21:15

Witam
Obecne ceny żywca są porażające dla rolników spowodowane jest tym ze nie sprzedajemy za wschodnią granice Także problem jest z supermarketami, które importują mięso z zachodu

#15 miro

miro

    Uzależniony od forum

  • **VIP Junior**
  • 13764 postów

Napisano 22 sty 2007 - 22:45

Ja myślę że jeżeli mięso u rolnika kosztuje 2,80zł to jest go dużo . Tak by było gdyby była zdrowa konkurencja. Ale jest to chamstwo ze strony producenta wędlin jeszcze chronione z urzędu. Jeżeli się robi z 1kg mięsa parę kilogramów kiełbasy to jak do tego ma się rolnik. A z drugiej strony mamy tyle różnych instytucji co powinny chronić konsumenta, a jednak ręka rękę myje i badziewie trafia na rynek. W części zależy to od nas samych. Nie kupujmy w miarę możliwości tego badziewia szczególnie w marketach Jeżeli zrobimy nawet najgorszą w smaku kiełbaskę sami to i tak będzie lepsza jak z marketu lub okrzyczanego wytwórcy. Chcę przypomnieć że dobry towar nie potrzebuje reklamy bo sam się reklamuje. Brać Wędzarnicza jest na dobrej drodze!!!!!


Wszystko fajnie i ładnie ale powiedz to matce która nie ma chleb dla dzieci a co dopiero na kawałek mięsa.

To nie wina ludzi że musza kupować gówno w osłonce tylko wina naszych wspaniałych zarobków,emerytur i rent.

Nasze życie stało się wyłącznie walka o przetrwanie do pierwszego i ten który niemusi się o to martwić nigdy tego nie zrozumie.

Miro:

Ps

I oczywiście nie pije do nikogo poza naszą elitą rządząca terażniejszą jak i poprzednią.
Sam chętnie przyjałbym posadę prezesa za 400 000 na miesiąc.

Oferty mile widziane. :)

#16 Derex

Derex

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • 98 postów

Napisano 22 sty 2007 - 23:47

Masz racje miro tak, aby rzucić naród na kolana to najpierw cenami i bezrobociem, potem zdławić rodzime znane ( może) lepsze firmy. :???: A skąpe dopłaty niszczą nasze rolnictwo tak by inni mogli swoje produkty (wciskać) na nasz rodzimy rynek. Wiem, że nie wszystko złote, co się świeci, jednak tradycja i szacunek dla nas samych i potomnych – musimy i powinniśmy przekazać. :smile: Tak rolnicy mają racje, że jest to zbyt niska cena za żywiec. :sad: A i osoby kupujące narzekają, że cena jest zbyt wysoka, bo jak cena spada to i dany produkt powinien być po niższej cenie, a tu jak widzę to: Doś, że w danej wędlinie czy wędzonkach dodaje się przeróżne, że już nie wspomnę (…..) :blush: . To ceny się nie zmieniły, a jak podskoczy cena żywca, bo może w końcu zniosą embargo, powstanie świński dołek ? to jeszcze podniosą ceny na mięso, wędliny, wędzonki itp.
Propagowanie naszej zdrowej żywności jest na pierwszym planie dla ocalenia zdrowej i rodzimej tradycji.... :smile: :smile:

#17 andrzej k

andrzej k

    Uzależniony od forum

  • **VIP**
  • 12389 postów
  • MiejscowośćPobiedziska

Napisano 23 sty 2007 - 00:38

Witam.

Miro chyba mnie się dostało z grubej rury od Ciebie ale biorę to z uśmiechem. Muszę Tobie powiedzieć że mam 1000zł. renty po 37 latach pracy i jedno dobre oko. I właśnie żeby jakoś żyć to nie siedzę z założonymi rękoma . Między innymi wyrabiam dla swoich potrzeb dobre i przede wszystkim tanie jedzonko. Dla mnie nie jest obce podgardle za 5zł kg, żołądek wieprzowy za 2zł szt. Itd. Itd. Mnie zupełnie nie interesuje dmuchana szynka w sklepie za 20zł kg wolę uwędzić sobie boczku za 7zł kg. Przykłady mogę mnożyć. Mam pełną piwniczkę różnych zapraw i przetworów z kapustą własnego kiszenia. Jeżeli nie wierzysz to zaraz mogę zrobić fotkę. I z tego co widzę na forum nie jestem osamotniony w tej dziedzinie i to mnie bardzo cieszy że ludziska sobie radzą . Wiem że dużo ludzi skrzywdzono ale Polacy nie dają sobie rady już od setek lat. Należy sobie wzajemnie pomagać jak to robimy tutaj na forum i nie dawać się ,, jelitom rządzącym ,,.

Serdecznie pozdrawiam
PS Miro prezio który ma 400tys zł na miesiąc to jemu jeszcze mało i chce 500tys i nie dajmy mu szansy żeby pchał gówna w jelita.

#18 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 24 sty 2007 - 12:49

Skoro opracowano technologię, żeby ze 100 kg mięsa zrobić 300kg szynki a dużo więcej kiełbasy, to mimo nakładów na maszyny i urządzenia Zarobki firm masarskich tych dużych szybko rosną bo skoro żywiec kosztuje 2,8 to mięso ok3,70 a szynka kosztuje 20zł czyli zarobek pięciokrotny.
Ja już od dawna postępuję jak Andrzej K z tym,że do marketów nie zaglądam, bo nie stać mnie na drogie badziewie. Większość zakupów robię na targu, a resztę wykonuję sam.
Skoro zostaliśmy sprzedani to musimy jakoś sobie radzić. lobbyści robią wszystko, żeby utrudniać nam życie, żeby zmuszać ludzi do wydawania pieniędzy w marketach i wielkich sklepach, ale już coraz więcej ludzi zaczyna się budzić i myślę, ze za parę może parenaście lat znowu wrócą małe polskie sklepiki z tradycyjnymi wyrobami, gdzie klient będzie traktowany po przyjacielsku ( a nie jak mięso armatnie, gdzie liczy się przerób ilość a nie jakość) Czego sobie i Wam życzę

#19 irek-74

irek-74

    Użytkownik

  • Użytkownicy
  • 102 postów

Napisano 25 sty 2007 - 15:57

Jak się naczytałem poszedłem na całość ,kupiłem dwa małe prosięta za 100zł. :grin:

Sponsor

Sponsor
  • Reklama

#20 andrzej k

andrzej k

    Uzależniony od forum

  • **VIP**
  • 12389 postów
  • MiejscowośćPobiedziska

Napisano 25 sty 2007 - 22:19

Witam

irek-74 kupiłeś do chowu czy do przekręcenia przez maszynkę bo można myśleć jak małe to jeszcze dziadostwa dużo się nie nażarły .

Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych