Mam parę pytań, bo lubię wiedzieć.
dotyczy pkt.1 i 2. Na czym będzie polegało wykonanie kiełbas, tzn. gdzie będzie się odbywał proces dojrzewania, czy każdy dostanie kawał, by pielęgnować to dalej na własną rękę wg. instrukcji?
dotyczy pkt.3. Jakie to będą kiełbasa i wędzonki i czy też dostaniemy po trochu do zabawy?
dotyczy pkt 4. Co to będzie za wyrób?
Jeden z kolegów dzwonił właśnie w tej sprawie, bo mówi, że młody i nie może takich pytań na forum zadawać.
Powiedział też, że drogo, z czym osobiście się zgodziłem(jeszcze 200km w jedną stronę dojechać) , bo ani to dziczyzna, gdzie surowiec droższy, ani jakieś frykasy, a tu wzrost kosztów o 80zł na łebka, czyli o 5kg karkówki czy szynki bez kości w pierwszym gatunku zakupionym nie w "karaluchu".
Jak technicznie w czasie będzie wyglądało wytwarzanie tych wędlin, bo jakoś nie ogarniam na razie tematu?
To tyle w temacie kursu na razie.