Skocz do zawartości

Silnik do mieszałki.


eli55

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Mam już na stanie wspomaganie i zasilacz z x-boxa 203w.

A gdzie można znaleźć zasilacz o takiej mocy (203 W)? Wszystkie które znalazłem mają moc poniżej 200 W (135 W albo 175 W).

 

Ja kupiłem na olx. Fakt nie było dużo ofert, trzeba trafić.

Tu masz z allegro:

https://allegro.pl/zasilacz-xbox-360-oryginal-203w-fat-dpsn-186eb-1a-i7695698052.html

[Dodano: 28 lis 2018 - 13:12]

 

 

Kolego podałem Ci linki wczesniej i w środkowym masz opisane łącznie ze zdjeciami czym to połaczyć. Naprawde nie mozna przeczytać tych kilku stron tylko wsio na tacy?

 

Temat przerobiłem i nie zarzucaj mi, że nie chce mi się przeczytać kilku stron. Pytałem Binio, być może poradził sobie bez obróbki, niestety nie, nie każdy ma dostęp do obrabiarki.

Edytowane przez wojs40

Czasami warto upaść, aby zobaczyć, kto pomoże nam wstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: sorry nie będę się wdawał w polemikę. Umiem posługiwać się "fleksą" czyt. szlifierką kątową to jak dla mnie "słabe" rozwiązanie. 

To DASZ RADE Kolego, 

A co do słabego rozwiązania to na mechanice (projektowaniu i wykonawstwie) zjadłem zeby i uwierz wytrzyma.

Polemizować można jak sie ma argumenty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czasami warto upaść, aby zobaczyć, kto pomoże nam wstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam lutójesz? W Pwm są zaciski - wsuwasz przewód i doktlręcasz. Sprawdzasz czy działa. No i masz opiasne gdzie + lub - . I nie pomyl wyjścia z wejściem

[Dodano: 14 gru 2018 - 12:42]

Szkoda że nie kupiłeś PWM z przełącznikiem do zmiany kierunku obrotów.Przydaje się przy mieszałce

Ja się roboty nie boję, tylko ludzi mi dajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jest ok... Nie ma możliwości zmiany kierunku obrotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda że nie kupiłeś PWM z przełącznikiem do zmiany kierunku obrotów.Przydaje się przy mieszałce

 

 

Nie do końca jest ok... Nie ma możliwości zmiany kierunku obrotów...

Panowie, to jest DC! Jaki brak mozliwosci zmiany kierunku???

Zamiast  2 pozycyjnego wylacznika START ><STOP  wsadzacie przelacznik 3 pozycyjny czyli   >> LEWO ><STOP<<PRAWO

I to wszystko

Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie. ..... Nie bój się pytać o radę – lepiej zapytać i zrobić coś dobrze. ....

Albert Einstein

自製煙熏肉

Zanim zadasz pytanie, zajrzyj do filmów szkoleniowych, w przystępny sposób prawdopodobnie odpowiedzą na Twoje pytanie :)

Filmowa Akademia Wędzarniczej Braci ( https://wedlinydomow...arniczej-braci/) lub bezpośrednio z naszego kanału na YouTube Wędzarnicza Brać : https://www.youtube....w_as=subscriber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam lutójesz? W Pwm są zaciski - wsuwasz przewód i doktlręcasz. Sprawdzasz czy działa. No i masz opiasne gdzie + lub - . I nie pomyl wyjścia z wejściem

[Dodano: 14 gru 2018 - 12:42]

Szkoda że nie kupiłeś PWM z przełącznikiem do zmiany kierunku obrotów.Przydaje się przy mieszałce

Musiałem polutować kilka przewodów, dodatkowo zamontowałem wyłącznik awaryjny. Wszystko działa. :)

Czasami warto upaść, aby zobaczyć, kto pomoże nam wstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toshiba pewnie że można zrobić na 3 pozycyjmym ale wówczac trzeba dać mocniejszy przełącznik (wiadomo DC). "Bogatszy" PWM ma sterowanie (zmianę biegunowości) już wyprowadzoną na mini przełączniku. -to miałem ma myśli- nie trzeba kombinować

Edytowane przez EAnna

Ja się roboty nie boję, tylko ludzi mi dajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam taki przy silniku od wspomagania z Renaulta Clio. Przy ok. 15 kg farszu grzeje się, a przełącznik po jednym razie stopił się i musiałem podmienić. Lepiej dać z zapasem jak pisał kolega powyżej. Warto też przelutować przewody na lepsze jakościowo. Zasilam układ zasilaczem od komputera z możliwością obciążenia 36A dla 12V. Wszystko chodzi dobrze tylko przełączanie prawo/lewo musi iść przez "0" bo zasilacz się wiesza.

post-41729-0-00200800-1548233021_thumb.jpg

Edytowane przez dobroduszny
Jak mi wpadnie do głowy jakiś fajny tekst to go zamieszczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skończyłem swój napęd do mieszałki 12l bez przekładni. Jak będę robił kiełbasę i okaże się, że jest ok to podam szczegóły.

 

A na razie - jak podłączyć zasilacz dell: po obcięciu wtyczki złączyć wszystkie białe (+), złączyć wszystkie czarne + niebieski (-)

 

post-44042-0-57292300-1549286570_thumb.jpg

Piksiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.