arkadiusz Opublikowano 20 Sierpnia 2010 Zgłoś Udostępnij #401 Opublikowano 20 Sierpnia 2010 I tak to jest w życiu.Na użytek strony nazwy jak z żurnala a w handlu wolna amerykanka. Cytuj Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,jak wielkiego zadania się podejmuje,bo będzie musiał wymyślićjeszcze dwadzieścia innych kłamstw,żeby podtrzymać to jedno.(Alexander Pope)Nie odpowiadam na PW. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-120853 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Emil Opublikowano 20 Sierpnia 2010 Zgłoś Udostępnij #402 Opublikowano 20 Sierpnia 2010 mnie jakiś czas temu strasznie wkurzała nazwa " schab karkowy" :devil: a dziś upolowałem na wsi świnkę , którą znajomy farmer do którego na szczęście jeszcze technologia nowoczesnego żywienia nie dotarła ubije mi za 2 tyg :wink: bierzemy ją z sąsiadem na pół i umówiliśmy się że zapłacimy 7 zł /kg wagi pułtusz z głową. Ubój i patroszenie przeprowadzi ów rolnik , opalanie słomą ( ach ten zapach boczków ). Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-120854 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Podlasiak Opublikowano 20 Sierpnia 2010 Zgłoś Udostępnij #403 Opublikowano 20 Sierpnia 2010 ach ten zapach boczków A smak solonej słoninki z tak ubitej i osmalonej świnki :thumbsup: Cytuj Trzeba żyć, aby jeść, a nie jeść, aby żyć !!! Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-120873 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
szuirad Opublikowano 29 Września 2010 Zgłoś Udostępnij #404 Opublikowano 29 Września 2010 Jak sie kształtują ceny żywca.Dzisiaj dzwoniłem do gościa chce po 4.50 za kg.świniak 120 kg cały. Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-126275 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Biotit Opublikowano 29 Września 2010 Zgłoś Udostępnij #405 Opublikowano 29 Września 2010 W Kampinosie niedaleko W-wy cena półtuszy w ubojni kosztuje 8zł/1kg. Waga ok 40-45kg, bez łba. W okolicach Sochaczewa 7,50zł za analogiczny produkt. Cytuj Festina Lente: Zgubne są kroki szybko podjęte Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-126303 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
ayrton Opublikowano 9 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #406 Opublikowano 9 Października 2010 A nie orientuje się ktoś jak wyglądają ceny żywca i półtusz na Śląsku? Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-127432 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Zbój Madej Opublikowano 10 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #407 Opublikowano 10 Października 2010 Siedlęcin k/Jeleniej Góry, wczoraj dzwoniłem i pytałem o cenę: półtusza z głową - 7.40 PLN półtusza bez głowy - 7.70 PLN W Środę i Sobotę połówki są na pewno, w pozostałe dni tygodnia oprócz Niedzieli trzeba z rana dzwonić i się pytać (75) 7137363 begin_of_the_skype_highlighting (75) 7137363 end_of_the_skype_highlighting Cytuj Witajcie BiSwW Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło etiam latrones suis legibus parent !! Wędzę więc jestem Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-127447 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
szuirad Opublikowano 10 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #408 Opublikowano 10 Października 2010 Okolice Tarnobrzega ćwiartka tylna 8 zł.za kg. Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-127469 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
misiaczek2306 Opublikowano 10 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #409 Opublikowano 10 Października 2010 nie wiecie po ile stoi na sląsku? Cytuj życ trzeba umiec a nie wmawiac sobie że życie jest złe Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-127496 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Henio Opublikowano 10 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #410 Opublikowano 10 Października 2010 Dziś Zbój Madej pisał że siedem zeta z groszami . Więcej jak "kupujesz z głową " :wink: Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-127498 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
misiaczek2306 Opublikowano 10 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #411 Opublikowano 10 Października 2010 ale chodzi mi o żywca Cytuj życ trzeba umiec a nie wmawiac sobie że życie jest złe Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-127499 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Henio Opublikowano 10 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #412 Opublikowano 10 Października 2010 O tego to nie wiem , ale wujaszek Gogel może pomoże . Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-127500 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
wiejas Opublikowano 10 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #413 Opublikowano 10 Października 2010 witajcie, cena za żywiec jest ok 4,50/kg. Cytuj no i się zaczęłociekawe jak się skończy Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-127535 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
maxi kaz79 Opublikowano 17 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #414 Opublikowano 17 Października 2010 Witam,w mojej okolicy płaciłem 4 zł z vatem za kilogram żywca,a półtusze około 6.70 za kilogram /wielkopolska/ Cytuj Wędliny domowe-tradycyjne,smaczne,zdrowe. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-128356 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
tim Opublikowano 17 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #415 Opublikowano 17 Października 2010 W piątek za żywego świniaka płaciłem po 3,80 brutto z dowozem do rzeźnika(5km) Cytuj Moja wędzarnia https://wedlinydomowe.pl/forum/viewtopic.php?t=5785 i tematy https://wedlinydomowe.pl/forum/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&search_app=forums&mid=42078&sid=8a787e7658ac8944d85868546dfda7d4&search_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=title Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-128358 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Olek.P Opublikowano 17 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #416 Opublikowano 17 Października 2010 Hallo!!!! EDEKA Leverkusen Opladen Poltusza 1.5€ Kg. Ale ja osobiscie mieso kupuje u " mojego " masarza. Cytuj pozdrowienia Olek.P Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-128375 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Darino Opublikowano 17 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #417 Opublikowano 17 Października 2010 Poltusza 1.5€ Kg.No to jest naprawde cena poniżej pasa, ciekawe jaka klasa i skąd :question: Pozdrawiam Cytuj http://images43.fotosik.pl/1180/cf5743008b743b6dm.png"Kiedy pracuję, to pracuję, a gdy mówię, że pracuję, to tylko mówię." Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-128378 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Olek.P Opublikowano 17 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #418 Opublikowano 17 Października 2010 Hallo!!!! O klasie i pochodzeniu nic nie pisze.Do tego boczek po 2€ za Kg. Cytuj pozdrowienia Olek.P Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-128379 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Darino Opublikowano 17 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #419 Opublikowano 17 Października 2010 aktualnie zeszły tydzień nrw ubój ceny(€) ubój ceny(€) HKL E 278.691 1,36 1,42 1,38 274.177 1,36 1,41 1,38 HKL U 55.670 1,21 1,32 1,26 54.432 1,21 1,32 1,26 Cytuj http://images43.fotosik.pl/1180/cf5743008b743b6dm.png"Kiedy pracuję, to pracuję, a gdy mówię, że pracuję, to tylko mówię." Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-128381 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Radek. Opublikowano 22 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #420 Opublikowano 22 Października 2010 Nowy Targ dzisiaj : 1. schab wp b/k 13,90 / kg2. słonina 4,023. golonka 7,114. boczek 9,175. wołowe gulasz 16,476. polędwiczki wp 18,537. szynka wp b/k 10,82 Cytuj Szukasz nowych wrażeń? Skróć trzonek od grabi o połowę. https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/7419-moja-nowa-wedzarnia/ Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-128980 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
misiaczek2306 Opublikowano 23 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #421 Opublikowano 23 Października 2010 po ile blondynki za kilogram żywej wagi????? Cytuj życ trzeba umiec a nie wmawiac sobie że życie jest złe Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-129088 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Zbój Madej Opublikowano 23 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #422 Opublikowano 23 Października 2010 Dzisiaj kupowałem w Siedlęcinie k/Jeleniej Góry 6.90 PLN za kg :smile: Cytuj Witajcie BiSwW Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło etiam latrones suis legibus parent !! Wędzę więc jestem Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-129093 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Henio Opublikowano 23 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #423 Opublikowano 23 Października 2010 Ale to pewnie po uboju w ubojni płaciłeś za kg ? Czyli to był "nieżywiec" Tuczniki wg WBC zł/kgS 4,50 – 5,25E 4,40 – 5,15U 4,20 – 4,95R 4,00 – 4,55O 3,40 – 4,18P 3,00 – 3,98 Masa poubojowa schłodzona [MPS]. Klasa półtusz CENA [zł/tonę] klasa S 5 882 klasa E 5 741 klasa U 5 468 klasa R 5 111 klasa O 4 755 klasa P 4 523 Cytuj Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-129094 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
DZIADEK Opublikowano 23 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #424 Opublikowano 23 Października 2010 Na Kurpiach handlarze płacą biednym rolnikom 3,60 - 3.80 zł za kg . jak chcesz kupić od rolnika to conajmniej 4 zł za kg żywca . Pozdrawiam Cytuj Wszystko co zrobimy sami dla siebie jest najlepsze, nawet gdy to nie odpowiada utartym standartom jakości produktu. Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-129097 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Zbój Madej Opublikowano 23 Października 2010 Zgłoś Udostępnij #425 Opublikowano 23 Października 2010 Ale to pewnie po uboju w ubojni płaciłeś za kg ? Czyli to był "nieżywiec"Tak Heniutek Cytuj Witajcie BiSwW Nic mnie tak nie cieszy jak masarskie rzemiosło etiam latrones suis legibus parent !! Wędzę więc jestem Odnośnik do komentarza https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/529-gie%C5%82da-cen-mi%C4%99sa/page/17/#findComment-129100 Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.