Skocz do zawartości

Arkadiusza bla ,bla ,bla


arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Arkadiusz, nie daj się podejść firmie ubezpieczeniowej.

Mnie w zeszłym roku kiedy zgłaszałem zdarzenie panienka przez telefon oferowała 2 tysiące od ręki. Oczywiście się nie zgodziłem. Przyjechał tzw rzeczoznawca rzucił okiem pstryknął zdjęcie czy dwa.

Wycena przyszła emailem. Cale 12 tysięcy.Nie zgodziłem się, np aluminiowy błotnik przedni wycenił na 50 Euro, gdzie nowy kosztuje 950 E.

Zapytałem się grzecznie gdzie jest taki tani sklep, możesz pan kupić używany taką dostałem odpowiedź. Powołałem swojego rzeczoznawce a ten wycenił na 31 tysięcy.

Faktury wyszły na 29 tys z haczykiem. Zapłacili co do grosza. Trochę to trwało i nerwów kosztowało. Pokryli nawet koszty mojego rzeczoznawcy.

Jak odebrałem auto z naprawy i wysłałem faktury to na drugi czy trzeci dzień dostałem pismo z żądaniem udostępnienia pojazdu do oględzin po naprawczych. Dwóch jegomości ponad godzinę mierzyło, patrzyło, fotografowało.

Zdarzenie było z mojej winy. Nieuwaga i otarcie o bandę na autostradzie.

Hotel wyszedłby taniej.

Spieszyłem się.

 

Ciesz się kolego że ty nie musisz iść na warsztat do naprawy. Blachy się wymieni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

O kurczę... Arkadiusz, współczuję. Jak zajdzie taka potrzeba - mogę coś pomóc w kosztorysowaniu.

Dziękuję będę miał na uwadze.Gdyby coś to odezwę się na PW .

Wszystkim też dziękuje za słowa wsparcia.Dobrze że wszyscy cali a blachy się wyklepie. :)

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samochodem zastępczym to uwazaj trzeba odnawiac zapotrzebowanie. Tz np dostajesz na 7 dni jak nie zgłosisz że dalej potrzebujesz a oni nie dadzą zgody, to traktują że wynajełeś. Pewnie o tym wiesz, tak było czy się zmieniło nie wiem, pewnie nie.

 

Ps

Uznają że naprawa powinna trwać np tydzień jak mówią to możliwe w reklamie Ery, ale później uznają że chciałeś po prostu wypożyczyć i to działa automatycznie. Może jest jakiś zapis drobnym druczkiem gdzieś np ogólnych warunkach pewnie tak.

Dopytaj swojego agenta o doubezpieczenie. To jakoś tak działa ale chyba przy ac auto jest np ubezpieczone do 30 tys naprawa 15 tys to wartość odpowiedzialności po likwidacji szkody do 15 czyli nie daj Boże znów znaczna szkoda i pupa. Piszę trochę chaotycznie bo szkody miałem w różnych latach w różnych konfiguracjach. Pewnie coś się zmielo, ale zawsze trzeba było być czujnym

Edytowane przez Maciekzbrzegu
Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim też dziękuje za słowa wsparcia

 

Oj Arku - to Ty nie wiesz że auta z rejestracją WI....... mają zawsze pierŚeństwo z autami WGM..... nawet wtedy gdy wieżiesz słoikY do StolYcy  :D

 

Mam Nadzieję że słoiki miałeś w kufrze i nic im się nie stało , bo wtedy by była niepowetowana strata . 

PozdróFka  ;)

 

 

Ps . Sprzedam pełnoletniego opla  :D  :D  :D  :D

Edytowane przez Henio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zastępcze najlepiej brać z firmy zewnętrznej , nie  oferowanego przez Towarzystwo.O tym powinien Cię poinformować Twój agent ubezpieczeniowy.Auto przysłguje Ci wtedy na cały okres naprawy i  do chwili  wpłaty pieniedzy na Twoje konto ,a w przypadku szkody całkowitej masz jeszcze 7 dni na zakup drugiego auta.

beata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto autem ale taksówki zastępczej nikt Arkadiuszowi nie da. Za dni postoju, też nikt nie zapłaci, bo musiałby na zdrowy rozum, pozwać kobietę w procesie cywilnym. Chyba u nas takich procesów jeszcze nie ma. Najważniejsze, że zdrowie jest a problemów z załatwianiem szczerze współczuję, bo to najbardziej wkurzające, że przez jakąś dziunię "co pisała smsa" człowiek ma problem. Traci czas i pieniądze.

Poza tym widzę, że chyba jechałeś do Makro po mięso. :)

Edytowane przez paweljack

Nowy użytkowniku! Cała wiedza o wędlinach domowych za darmo https://wedlinydomowe.pl/forum/topic/10412-za-darmo-za-free-dla-każdego-nowego-forumowicza/

 

Miłego dnia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do Makro a po pasażera.Część utraconych zarobków wypłaci mi jej towarzystwo ubezpieczeniowe,ale i tak będę  do tyłu.

Nie ma co się martwić bo już zrobiony. :laugh: Tylko uzbroić i do roboty. :frantics:  :frantics:  :frantics:

post-41296-0-96908700-1562770639_thumb.jpeg

post-41296-0-23610300-1562770651_thumb.jpeg

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

już zrobiony
Dwoma słowy - SZYBKI Bilu  :D 

Sztuka kulinarna to nie suche 1+5+8 gram na kilogram -to tworzenie poezji smaku z miłości do degustatorów.
Odczucie - smaku, szczęścia i zadowolenia - dla każdego ma inny wymiar i postrzeganie- i niech tak zostanie.

https://www.instagram.com/ucztujemy/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedys "moj" wjechal w taxi , to nasze ubezpieczenie placilo za naprawy i za utracone zarobki taxowkarza.

Bez zadbych procesow . Tak po prostu powinno byc. W koncu czlowiek nie moze zarobic w czasie nie pracy z nie jego przyczyny.

 

 Mozna tez miec specjalne ubezspieczenie , gdzie pokrywaja chyba 80% zarobkow.

Be you.

The world will adjust.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.( Eleanor Roosevelt) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedys "moj" wjechal w taxi, to nasze ubezpieczenie placilo za naprawy i za utracone zarobki taxowkarza.

Bez zadbych procesow .

Aniu,

u Ciebie w Australii wszystko jest odwrotnie, do góry nogami.

U nas w naszym kraju masz płacić składki ubezpieczycielowi, bo po to jesteś.

A ubezpieczyciel nie ma obowiązku pokrycia całości szkód, zawsze znajdzie milion powodów żeby zapłacić jak najmniej.

Ty jako poszkodowana musisz wziąć do ręki szabelkę i toczyć z nimi boje.

 

Pozdrawiam z portu Moa na Kubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Możecie mi pomóc i napisać czemu nie mogę zalogować się na anglojęzycznym forum.Oznacza mnie jako spamera.Pisałem do vtec'a , ale nie odpowiada.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wedlinydomowe.pl/en/viewtopic.php?t=6630 Edytowane przez arkadiusz

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio zapytam... zarejestrowałeś się na tamtym forum?

Nasze loginy i hasła tam nie działają.

www.wyroby-domowe.pl
 Miro zaprasza na zakupy.
oscommerce.gif
Własne wyroby? To prostsze niż ci się wydaje
Blog:   Wyroby domowe wg Miro
FB:  Własne wyroby domowe
 
Doładowanie forumowej świnki-skarbonki za FREE- KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio zapytam... zarejestrowałeś się na tamtym forum?

Nasze loginy i hasła tam nie działają.

Miro ma racje. Musisz najpierw zarejestrowac sie  -http://wedlinydomowe.pl/en/ucp.php?mode=register&sid=41087346488e915c0335e8598c7dc94f

Zycie - to pasmo problemow i trudnosci. Chwile radosci - to nagroda za trud ich pokonywania.

StefanS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że próbowałem się zarejestrować,ale użyłem nick i hasło z tego forum.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ,ale się nie udało .Jak zmieniłem nick i adres mailowy to chyba poszło,ale muszę wejść na pocztę LP bo tam mam wiadomość do rejestracji 

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za pomoc.Właśnie się zalogowałem.

Ten, kto mówi kłamstwo, nie uświadamia sobie,

jak wielkiego zadania się podejmuje,

bo będzie musiał wymyślić

jeszcze dwadzieścia innych kłamstw,

żeby podtrzymać to jedno.

(Alexander Pope)

Nie odpowiadam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.